4 مکان برای یافتن بازارهای گرسنه بصورت آنلاین

وقتی در مورد بازارهای گرسنه صحبت می کنیم ، در مورد بازارهایی صحبت می کنیم که ثابت شده است که به طور مرتب چیزهای زیادی را خریداری می کنید. بدیهی است اینها انواع بازارهایی هستند که شما در آن شرکت خواهید کرد زیرا فروش کالاها به ما بسیار ساده تر است!

یافتن بازارهای گرسنه کلید ثروت آنلاین است. هنگامی که ما یک بازار گرسنه را پیدا کردیم ، این فقط فروش کالاهایی است که می توانید به راحتی از وب تهیه کنید ، و بقیه تاریخ است.

اما این بازارهای گرسنه را کجا می یابید؟ در اینجا برخی از منابع اصلی برای یافتن این بازارهای گرسنه ، گذراندن وقت و کار بر روی آنچه می خواهند از ما خریداری کنند …

1. eBay

eBay هنگام یافتن بازارهای گرسنه ، یک کتاب باز است. این یک نشانه واضح است که مردم در حال خرید و فروش چیزهایی هستند ، بنابراین اگر می توانید بیش از حد معمول در مقابل این افراد بایستید تا درآمد کسب کنید.

با این حال ، eBay لزوماً بازارهای ناامید را به ما نشان نمی دهد ، بلکه طیف گسترده ای از مردم را خرید و فروش می کند.

2. ClickBank Marketplace

تماشای Click Bank واقعاً نشانه روشنی از آنچه مردم می خواهند بخرند وجود دارد و آنها از خرید آن ناامید هستند.

تقریباً همه چیزهایی که در ClickBank به فروش می رسد ، بازارهای گرسنه اطلاعات را هدف قرار می دهد و بارها و بارها ثابت کرده است که می توان انواع محصولاتی را که در آنجا فروخته می شود خریداری کرد.

3. آمازون

آمازون بسیار شبیه به eBay است ، جایی که جامعه عظیمی از مردم در تمام روز چیزهایی را می خرند.

هرچه بررسی ها و محبوبیت برخی محصولات بیشتر باشد ، بازار به طور کلی گرسنه تر خواهد شد.

همچنین می توانید به بحث و گفتگو در درون جامعه آمازون نگاه کنید تا ببینید مردم چگونه اشتیاق خود را نسبت به چیزهایی که می خرند … می دانند که این یکی دیگر از نشانه های روشن میزان گرسنگی و احساسات در بازار است.

4. انجمن ها

انجمن ها یکی از قدیمی ترین و مطمئن ترین منابع جستجوی آنلاین هستند. اگر بازار مشتاق و گرسنه است ، مدل ها به شما حق می دهند.

به عنوان مثال ، اگر به دنبال فروش وسایل ماهیگیری هستید اما نمی توانید تالار گفتگوی ماهیگیری پیدا کنید ، ممکن است نشانگر این باشد که مردم علاقه ای به صحبت در مورد آن ، اشتراک گذاری ایده ها ، جستجوی کمک و تلاش برای بهبود سرگرمی خود ندارند.

اما هنگامی که تالارهای مربوط به یک موضوع خاص وجود دارد ، کاملاً برعکس آن را نشان می دهد … که مردم مشتاق و گرسنه از موضوع هستند. این نشانه بزرگی است که می توان پول کسب کرد ، زیرا وقتی هوس و گرسنگی وجود دارد ، پول خرج می شود.

همچنین می توانید از الگوهای استفاده کنید تا ببینید مردم خرید می کنند یا مردم به فکر محصولات هستند ، چه نوع اطلاعاتی را برای افراد جستجو می کند تا در مورد… و موارد دیگر. انجمن ها یک ابزار جستجوی عالی است که باید از آن استفاده کنید!

سرانجام…

استفاده از این منابع به عنوان نقطه شروع به شما ایده می دهد که بازارهای گرسنه در کجا هستند ، چه کسانی هستند و چه چیزی می خواهند بخرند.

شما می توانید این اطلاعات را بدست آورید و محصولات ، خدمات و وب سایتهای خود را بطور خاص تهیه کنید که به طور خاص این نیازها را برآورده سازد. هنگامی که این اتفاق می افتد ، می توانید انتظار داشته باشید که مبلغ خوبی را تهیه کنید تا به مردم آنچه را که واقعاً می خواهند ، بدست آورید!

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا