طراحی و سئو وب سایت

5 ترفند ذهنیت پول برای بازاریابان اینترنتی

می توانید مانند اسب کار کنید ، انواع برنامه ها را تنظیم کنید ، دیر بیدار باشید و زود بیدار شوید. اما اگر سر شما در جای مناسب نباشد ، هرگز جلو نخواهید آمد.

واقعا به همین سادگیه.

شغل دوم؟ فراموشش کن. تا زمانی که ماموریت دوم حفر سنگ های طلا از زمین نباشد ، هرگز پیش نخواهید رفت. کمبود خواب ، کمبود زندگی ، استرس فراوان ، تغذیه نامناسب – آخرین چیزی که نیاز دارید شغل دوم است.

و شما این را می دانید به همین دلیل شما یا بصورت آنلاین صاحب مشاغل شخصی خود هستید و یا به یکی از آنها خیره شده اید.

بنابراین ذهنیت مهم است؟ آیا نباید منحصراً بر مکانیک تجارت خود تمرکز کنید؟

حقیقت این است: بدون داشتن طرز فکر صحیح ، سازوکارها واقعاً ارزشی ندارند. اگر فکر نمی کنید می توانید کاری را انجام دهید ، احتمال دستیابی به آن اندک است. اگر موقتاً موفق باشید ، خودشکنی شما به سرعت این پیروزی را برعکس می کند.

در اینجا 5 ترفند ذهنیت مالی آورده شده است که باید به طور هیجان انگیز و راضی کننده درآمد خود را برای همیشه افزایش دهید:

1 به خود و توانایی های خود باور داشته باشید.

اینکه بگوییم این کلید است ، کم توجهی است. اگر به خود اعتقاد نداشته باشید ، خواه فهمید که این کار را انجام می دهید یا خیر ، راه های شکست پیدا خواهید کرد.

همه ما با احساس آسیب پذیری ، احساس عدم اطمینان و ترس از شکست مواجه هستیم.

اما شما باید اعتماد کنید که با حرکت به جلو با وجود این احساسات ، متوجه خواهید شد. این مسئله انباشت پیروزی های کوچک یکی بر دیگری است. هر پیروزی باید اعتماد به نفس کمی در شما ایجاد کند که می توانید برای پیروزی بعدی و غیره استفاده کنید.

به همین دلیل است که داشتن یک هدف عالی مو اغلب کارایی ندارد – فکر نکنید که می توانید به آن برسید زیرا قبلاً هرگز مانند آن کار نکرده اید. اما اگر آن هدف بزرگ را به اهداف ساده و كوچك تقسیم كنید ، و سپس آنها را یك به یك به سرانجام برسانید ، به زودی باور خواهید كرد كه بله ، واقعاً می توانید هر آنچه را در ذهن خود قرار می دهید انجام دهید.

2 بلوک های پول خود را گم کنید

اگر همیشه کمبود پول داشته اید ، به احتمال زیاد برنامه ریزی شده اید که با آن رابطه منفی داشته باشید. در دوران کودکی شما چیزهایی مانند “افراد ثروتمند کلاهبردار هستند” و “پول ریشه همه شر است” را شنیده اید.

دو چیز وجود دارد که می توانید برای از دست دادن پول خود انجام دهید …

خودتان را دوباره برنامه ریزی کنید. ضمیر ناخودآگاه هر آنچه را که بارها و بارها می شنود باور دارد. برنامه ریزی مجدد ذهن ناخودآگاه شما به تلاش نیاز دارد اما ارزشش را دارد. وقتی فکر می کنید ، “من برای پول درآوردن باید سخت کار کنم” ، خود را با عبارتی مانند “کسب درآمد بسیار آسان و سرگرم کننده” اصلاح کنید. 2 یا 3 تأیید مثبت را انتخاب کنید و آنها را به مانترا تبدیل کنید که در طول روز هنگام خواب با خود می گویید.

دوستانی پیدا کنید که در کسب درآمد تبحر دارند. با دیگران که در همان مسیر پیشگام هستند ارتباط برقرار کنید. صحبت کردن ، بودن و بودن در کنار افرادی که به راحتی درآمد کسب می کنند به شما کمک می کند تا بدانید کسب درآمد برای شما نیز مفید است.

3 زندگی خود را خالی کنید

این ساده است – اگر در اطراف دفتر ، خانه و اتومبیل خود چیزهای بی فایده زیادی داشته باشید ، فضای زیادی برای فراوانی مورد نظرتان نخواهید داشت. شما جایی برای رشد ندارید. پول عاشق سرعت ، وضوح و فضای پاک است. او از هرج و مرج متنفر است. از زندگی خود که هیچ هدفی ندارد ، خلاص شوید و بقیه را سازماندهی کنید.

4 همیشه سپاسگزار باشید

از شر کینه خلاص شوید. به طور مثبت همه را بدون استثنا ببخشید. حفظ کینه فقط به خودتان آسیب می رساند – به کسی که از بخشیدن آن امتناع می کنید صدمه ای نمی زند. و از همه چیزهایی که در زندگی دارید و همچنین چیزهایی که در شرف ورود به زندگی شما هستند سپاسگزار باشید.

5 خودتان را برای گذشته مالی خود ببخشید

شخصی که باید ببخشید خودتان هستید. و شاید مجبور باشید این کار را بارها و بارها انجام دهید. بخشش یک چیز خنده دار است – امروز خود را می بخشید ، و فردا دوباره بخاطر تصمیمات کمتر عاقلانه ای که گرفته اید سرزنش خواهید کرد. هر زمان متوجه شدید که به خود ضربه می زنید ، خود را ببخشید. شما در آن زمان بهترین کاری را که می توانستید انجام دادید. به خود یادآوری کنید که گذشته قابل بازگشت نیست و شما هم نمی توانید در آنجا زندگی کنید. اما امروز آن را دارید ، بنابراین آن را حساب کنید.

اکنون ، بیشتر خوانندگان سر تکان می دهند و آنچه را که فقط خوانده اند فراموش می کنند.

اما تعداد کمی – شاید شما – این توصیه را جدی گرفته و شروع به ایجاد تغییرات لازم برای دستیابی به اهداف مالی خود می کنند.

برای شما ، این می تواند آغاز یک زندگی کاملاً جدید مالی باشد – زندگی فراوان.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا