دنیای وب

5 نکته برتر در مورد بازاریابی مبتدی – مسیر موفقیت

بازاریابی کمیسیون بسیار محبوب است و همچنین روشی بسیار مؤثر برای کسب درآمد اینترنتی است. محبوبیت زیادی دارد زیرا درک آن آسان است و هزینه عملکرد آن بسیار مقرون به صرفه است.

برای تبدیل شدن به یک شرکت وابسته موفق ، باید استراتژی های شرکت های وابسته فوق العاده را بدانید. احتیاجی به اختراع دوباره چرخ نیست. فقط کمی خلاق باشید و فوق العاده وابسته ها را دنبال کنید.

در اینجا 5 نکته برتر در مورد بازاریابی کمیسیون وجود دارد که به شما کمک می کنند شریک برتر شوید.

نکته بازاریابی وابسته 1 – پیوندهای وابسته خود را مخفی کنید

افراد پیوندهای زشت وابسته ناخوشایند را دوست ندارند. شما باید آنها را مخفی کنید. روش های مختلفی برای مخفی کردن پیوند کودک وجود دارد. یکی از بهترین راه ها تغییر مسیر دامنه است. برای این کار ، شما باید نام دامنه خود را خریداری کنید. پس از آن ، می توانید آن را به لینک ارجاع خود هدایت کنید. انجام این کار برای هر کسی بسیار آسان است.

نکته بازاریابی وابسته 2 – نوشتن مقالات برای بسیاری از اهداف

نوشتن مقالات با کیفیت و ارسال آنها به دایرکتوری های مقاله. همچنین ، این مقالات را به وبلاگ های مربوطه در طاقچه خود ارسال کنید. هر وبلاگ نویسی برای بازدید کنندگان خود به محتوا احتیاج دارد ، بنابراین بیشتر بلاگ نویسان معمولاً مقاله شما را با جعبه منبع خود منتشر می کنند. این یک مزیت اضافی برای نوشتن مقاله است. از فهرستهای مقاله و سایر وبلاگهای مرتبط با ترافیک ، ترافیک دریافت خواهید کرد. همچنین به شما در افزایش رتبه صفحه Google کمک می کند.

نکته بازاریابی سهامداران 3 – بازار طاقچه خود را ببندید و رقابت خود را کاهش دهید

به عنوان یک مبتدی ، خوب است که قامت خود را باریک کنید ، زیرا این باعث کاهش رقبای شما می شود. این یک استراتژی خوب برای شما خواهد بود. همچنین بازدید کنندگان بیشتری را از موتورهای جستجو جذب می کند.

مشاوره بازاریابی وابسته 4 – آنچه را که رقبا انجام می دهند بیاموزید

استراتژی هایی را که رقبای شما استفاده می کنند بیاموزید. در صنعت بازاریابی وابسته باید بدانید که سایر شرکت های وابسته در بازار طاقچه شما چه کاری انجام می دهند. پس از آن شما باید کمی بهتر از رقابت خود عمل کنید. این یک استراتژی برنده است. بنابراین ، این مراحل را دنبال کنید:

  • چند کلمه کلیدی را انتخاب کنید که به محصول وابسته شما نزدیک هستند.
  • جستجوی Google برای هر کلمه کلیدی را جستجو کنید و بدانید Google چه چیزی را ارائه می دهد.
  • وب سایت های دارای رتبه برتر را برای این کلمات کلیدی مشاهده کنید.
  • برخی از سایت ها را که به فروش محصولات وابسته آنها اختصاص داده شده است ، انتخاب کنید.
  • در مورد چگونگی کسب درآمد و نحوه نزدیک شدن به خرید محصولات ، یادداشت کنید.
  • آخرین مرحله ، قرار دادن آدرس های اینترنتی وب سایت وابسته به وب سایت شما است SEMRush.com. کلمات کلیدی و استراتژی های SEO را که این وب سایت ها استفاده می کنند بیابید.

نکته بازاریابی وابسته 5 – دانش خود را در مورد طاقچه خود افزایش دهید

هرچه موقعیت خود را بهتر درک کنید ، درآمد بیشتری نیز کسب خواهید کرد. به این سؤالات فکر کنید …

  • مخاطب هدف من کیست؟
  • آنها چه چیزی را می یابند؟
  • چگونه می توانم به هوادارانم برسم؟
  • بهترین راه های برقراری ارتباط با آنها برای خرید محصولات وابسته من چیست؟

کار دیگری که شما باید انجام دهید اینست که حداقل یک کتاب در هفته را مطالعه کنید که در آن هستید. اینترنت پر از اطلاعات است ، شما فقط باید در گوگل وقت بگذارید و بسیاری از کتاب های الکترونیکی رایگان را در محل خود خواهید داشت.

بنابراین ، این 5 نکته برتر در مورد بازاریابی مبتدیان برای شروع به دست آوردن پول واقعی از طریق اینترنت است. امیدوارم از مقاله لذت برده باشید. اما نکات بازاریابی وابسته وی در اینجا کامل نیست.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا