دنیای وب

6 و Gladys Skid Row لس آنجلس

نبش خیابان 6 و خیابان گلادیس در مرکز شهر لس آنجلس تقریباً شبیه هر گوشه دیگری از این شهر شلوغ است. ترافیک زیاد ، عابر پیاده زیاد ، آلودگی و آلودگی زیاد.

اما این زاویه نیز بی نظیر است. یک زاویه تقریباً جادویی. و جایی در این تقاطع در ثروتمندترین و فقیرترین شهرهای جهان یک داستان است.

بیایید ببینیم آیا می توانم متوجه شوم

در لس آنجلس ، “Skid Row” نام متداول یک منطقه شش بلوکی در مرکز شهر است که هزاران نفر از ساکنان تحت آزار و اذیت و آزار را انتخاب کرده اند که لس آنجلس را “خانه” صدا می کنند ، لباس ، غذا و سرپناه فراهم می کند.

این زنان و مردان با اعتیاد به الکل و مواد مخدر و بی خانمانی دست و پنجه نرم می کنند. بسیاری از افراد دیگر از بیماری های روانی از افسردگی خفیف تا اسکیزوفرنی کامل رنج می برند. این رانده شدگان آنچه ما جامعه می نامیم ، در صورت داشتن قدرت یا منابع لازم برای جنگیدن ، روزانه علیه مخلوطی از موارد فوق جنگ می کنند.

“استخرهای مقوایی” ، اتاق خواب ساخته شده از جعبه ، کاغذ و بستر ، خیابان های فرعی را پوشانده است. در الصاف تعداد مشروبات الکلی بیشتر از مشاغل موجود است. فرصتهای بیشتری برای تهیه کوکائین و هروئین بیشتر از آموزش یا کمک پزشکی است.

زن و مردی که ساکنان Skid Row را تشکیل می دهند مهاجران اخیر نیستند و بیشتر آنها افرادی نیستند که زندگی در خیابان ها و کوچه ها را انتخاب کرده اند.

آنها در مدرسه همسایگان ، دوستان و همکلاسی های ما بودند. آنها پیشکسوتان ما هستند. بعضی از آنها خواهر و برادر ما هستند. قبل از سقوط آنها تا آنجا ، برخی از آنها به نامهای دیگری خوانده می شدند. مادرم و پدرم

در این تقاطع بین ناامیدی و ناامیدی ، آشپزخانه های سوپ و مراکز سم زدایی بندرت مشتری ندارند. جلسات AA هر عصر و دو بار در روزهای یکشنبه در یک پارک فقط با نام برگزار می شود. برخی از بتن ها و برخی از درختان پیر توسط نرده های فلزی بسیار مرتفع احاطه شده اند. خطوط دور حصار نقطه پایان جایی است که گوشه جادویی ما آغاز می شود.

اما همانطور که یک شعبده باز باید شخصاً چاشنی باشد ، او باید از 6 و خیابان گلدیس نیز بازدید کند. در طول روز ، بنابراین می توانید آن را به وضوح ببینید و بلافاصله آن را تجربه کنید. بیا ببین نیمه واقعی ات واقعا چگونه زندگی می کند. همانطور که به سمت گوشه جادوی ما می روید ، کاری را انجام دهید که ساکنان آن تقریباً هرگز انجام نمی دهند.

هنگامی که به ایستگاه اتوبوس همسایه پارک بتونی می رسید ، احاطه شده توسط واقعیت های دلخراش زندگی برای آن طرف دیگر … لحظه ای در آنجا بایستید و در اطراف خود ببینید که ما چه شده ایم.

سپس آنچه را که ساکنینش توانایی پرداخت آن را ندارند انجام دهند.

به دنبال

جستجو و خواندن

تابلوی بالای ایستگاه اتوبوس را که روی آن نوشته شده است “MTA 460-Disneyland” بخوانید.

از گوشه 6 و گلادیس ، از مرکز شهر Skid Row ، یک سفر مستقیم با اتوبوس به پادشاهی جادویی ، شادترین مکان روی زمین را ببینید.

به جز “شادترین مکان روی زمین” ، مقصد کسانی نیست که در اینجا زندگی می کنند.

در جایی ، به نحوی ، کسی اشتباه مهلکی مرتکب شد.

و گرچه ممکن است جادویی نباشد ، اما قطعاً یک حقه است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا