دنیای وب

7 بررسی شبکه شکل – سیستم مغز MLM آنلاین

7 Figure Networker یک سیستم بازاریابی جامع MLM برای بازاریابان شبکه است. اگر فقط برای توسعه مشاغل بازاریابی شبکه ای خود به اتصالات خود متکی هستید ، ممکن است هرچه سریع تر می خواهید تجارت خود را توسعه دهید. به این دلیل که همیشه تعداد مخاطبین شما محدودیت هایی دارند. بنابراین ، به رشته ها نیاز خواهید داشت.

7 شکل Networker ، سیستم Mastermind آنلاین MLM دروس آموزشی را برای شما آموزش می دهد که چگونه از سیستم استفاده کنید تا بتوانید متمرکزترین و مارک های مختلفی را به سمت خود جذب کنید. این صفحات دارای فشارهای مختلف برای جذابیت در بازارهای مختلف است. شما به معنای واقعی کلمه می توانید در عرض چند دقیقه تبلیغات خود را با تمام صفحات فشار شروع کرده و شروع کنید.

همچنین تعدادی از صفحات فروش برای ارتقاء فرصت های شغلی شما فراهم می کند. می توانید صفحات کلیک و صفحات فروش را با متن و فیلم شخصی خود سفارشی کنید. این یک روش مناسب برای برندسازی خود است.

این سیستم به شما امکان می دهد کمپین های بازاریابی خود را پیگیری کنید. برای بهبود بیشتر نتایج می توانید عملکرد خود را اندازه گیری کرده و در کمپین های خود تغییراتی ایجاد کنید.

شما آموزش های ویدئویی را برای شما نشان می دهد که چگونه می توانید تمام کارهای لازم را انجام دهید. شما می توانید یک راهنمای شروع سریع برای راهنمایی شما در کجا شروع و راه هایی برای استفاده از سیستم پیدا کنید.

7 شکل Networker آموزشهایی را ارائه می دهد از جمله بازاریابی مقاله ، بازاریابی تالار گفتگو ، بازاریابی ویدیویی ، بازاریابی توییتر ، بازاریابی فیس بوک ، پرداخت هر کلیک ، توپی ، اسکیدو ، سئو و غیره. علاوه بر این ، به شما نشان می دهد که چگونه می توانید ترافیک اینترنتی شرکت خود را با استفاده از روشهای جستجوی اصطلاح جستجو جستجو کنید.

به شما آموزش داده می شود که چگونه قیف بازاریابی خود را با پاسخ دهندگان ایمیل شخصی خود تنظیم کنید. آنها بازپرداخت را در Aweber توصیه می کنند یا پاسخ می دهند. شما می توانید ایمیل های خود را در Answerer اتوماتیک کپی کرده و نام خود را درون ایمیل ها قرار دهید.

علاوه بر این ، آنها همچنین هر دو ماه یکبار وبینرها را انجام می دهند تا به شما در یادگیری تکنیک های جدید کمک کرده و تجارت خود را به مرحله بعدی برسانید. بسیاری از این وبینارها توسط دانشجویان موفق Jonathan Baud تهیه شده اند.

مسیری که شما با 7 شکل Networker تولید می کنید ، فرصتهای عالی برای مراقبت از مشاغل شما هستند. چشم اندازهای خوبی برای شما وجود دارد که بتوانید از این طریق هدف های بالقوه مشتریان خود را در فرصت درآمد خود به کار بگیرید.

این سیستم چهارده منبع درآمد مختلف را با برنامه های وابسته ترکیب کرده است ، بنابراین می توانید ضمن یادگیری اصول بازاریابی ، درآمد کسب کنید. اگر مراجعه کنندگان هر نوع کالایی را از لینک موجود در سیستم خود خریداری کنند ، کمیسیون دریافت خواهید کرد.

شما می توانید با افراد زیادی در آنجا عضو شوید و در 7 شبکه Networker عضو شوید. این امر برای اعضا ارزش بسیار خوبی دارد زیرا می توانید کمک بگیرید یا پروژه های مشترکی را تشکیل می دهید.

به نظر من تنها اشکال واقعی این است که هیچ آموزشی در مورد ایجاد قیف بازاریابی منحصر به فرد خود ندارید زیرا قیف بازاریابی آماده را برای شما فراهم می کند.

MLM Mastermind به شما امکان می دهد لیست خود را ایجاد کرده و همزمان با بسیاری از مشتری ها روابط برقرار کنید. شما قادر هستید بدون مرز مرزهای متمرکز ایجاد کنید و هنوز هم توانایی توسعه تجارت حق رای خود را به سطح مورد نظر خود دارید.

اکنون می توانید 7 ساعت درایو تست 7 شکل Networker را فقط با 1 دلار بگیرید.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا