7 دلیل خوب برای بازنویسی مقاله های بد برای وب سایت شما

این روزها معمول است که بازاریابان آنلاین از ترفندهای بازاریابی متنوعی برای تبلیغ محصولات / خدمات وب سایت استفاده می کنند. به هر حال ، یکی از ترفندهای بازاریابی که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد ، بازاریابی مقاله است که برای کسب و کارها معجزه می کند تا بتواند فروش انبوه ، دید ، ترافیک و هر چه بیشتر را به دست آورد. متأسفانه ، با این حال ، برخی از بازاریابان حیله گر آنلاین ، اهمیت بازاریابی مقاله را با استفاده از تکنیک های گریزان یا کلاه سیاه ، گرچه به نظر می رسد بی ضرر است ، اما اثرات جدی در دراز مدت دارد.

یکی از فناوری های بسیار معروف کلاه سیاه که در بین بسیاری از بازاریابان شجاع و جنایتکاران حیله گر مورد استفاده قرار گرفته است ، نرم افزار نخ ریسی مقاله است که مدت زمان طولانی باعث ایجاد تحریک در اینترنت شده است. ناگفته نماند ، بازاریابی مقاله به ایجاد بلوکی از بک لینک کمک می کند. محتاطانه ای که باید در نظر داشته باشید این است که بازاریابی مقاله از طریق برنامه ریسندگی مقاله یک تکنیک کلاه سیاه است که می تواند در مشاهده وب سایت ، رتبه صفحه و غیره تأثیر بگذارد.

اگر هنوز سوال می کنید که آیا از فناوری بازاریابی مقاله سیاه استفاده نمی کنید یا خیر ، هفت دلیل برجسته زیر را مرور کنید و خودتان استنباط کنید:

1. موتورهای جستجو درباره مطالب منحصر به فرد ، جذاب و خواندنی اظهار نظر می کنند

این که آیا یاهو ، بینگ یا گوگل ، رهبر تمام موتورهای جستجو ، همیشه به محتوای جدید ، جذاب و خوانا اهمیت می دهد. همچنین ، محتوایی که بارگیری می شود به صورت دوره ای ، اغلب این پتانسیل را دارد که در صفحات نتایج موتور جستجو رتبه بالاتری را کسب کند.

2. نرم افزار نخ ریسی مواد معمولاً نسخه هایی از نوشتن را ایجاد می کند

یک نکته بزرگ در برنامه نخ ریسی مقاله این است که این برنامه ها معمولاً محتوا با کیفیت و بالایی تولید می کنند که خواندن آن دشوار است. به جای استفاده از نرم افزار نخ ریسی مقاله ، بهترین گزینه برای انتخاب این است که شروع به ایجاد مقاله به صورت دستی با خلاقیت خود کنید. البته ، ایجاد یک محتوا از ابتدا به صورت دستی علاوه بر مهارت ها و تلاش های شما ، کمی طول خواهد کشید ، اما در دراز مدت همه اینها ، کافی است که بگوییم متوجه می شوید که خواهید فهمید که همه اینها ارزش فکر کردن را دارد.

3. دیکته ممکن است متفاوت باشد ، اما مواد و کیفیت رنگ آمیزی می شوند

بیشتر برنامه های نخ ریسی مقاله با جایگزین کردن کلمات اصلی با مترادف مطابق به شما کمک می کند چندین نسخه مختلف از یک مقاله اصلی تهیه کنید. به نظر می رسد این یک روش بسیار آسان برای مراجعه به یک چیز از چندین روش مختلف است ، به این معنی که جزئیات دقیق هنوز یکسان هستند ، اما کیفیت هنوز هم بسیار به خطر می افتد. باز هم ، توصیه این است که برای انتشار مقالات منحصر به فرد انتخاب کنید.

4- ریسندگی مواد معمولاً یک عمل ناعادلانه تلقی می شود

به گفته وب مسترها و حتی موتورهای جستجو ، مقالات ریسندگی معمولاً به صورت تقاضا مشاهده می شود و این یک واقعیت مطلق است. این ابزارهای نرم افزاری باعث اعتبار و اعتبار شما در آنلاین می شوند. به همین دلیل است که باید از استفاده از این ابزارهای غیر اخلاقی پرهیز کرد. از این گذشته ، ممکن است ماه ها یا سال ها طول بکشد تا شهرت خود را بسازید ، و بسیار محتمل است که وقتی خوانندگان هدفمند می دانند که شما شروع به انتشار نسخه های تکراری کرده اید ، آن را به طرز فجیعی خراب کنید.

5. کلیه موتورهای جستجو برای تضاد مواد نخ ریسی طراحی شده اند

به طور کلی ، کلیه موتورهای جستجو برای مقابله با نخ ریسی مقالات توسط بازاریابان آنلاین طراحی شده اند. نکته مهم ، جدیدترین به روزرسانی Google برای Panda مربوط به سایتهای غیر استاندارد است ، به عنوان مثال مزارع محتوا که حاوی مقالات چرخش هستند.

6. چرخش مواد خلاقیت نویسنده را محدود می کند

نخ ریسی مقاله برای بررسی خلاقیت نویسنده ایده آل است – با این حال ، چرخش مقاله قطعاً شما را به عنوان یک نویسنده خلاق در نمی آورد. مقالات نخ ریسی همچنین راهی برای گرفتن بک لینک است و هنگامی که موتورهای جستجو از شیوه های “غیراخلاقی” مطلع شدند ، آنها آتش سوزی می کنند.

7. مواد نخ به احتمال زیاد بازار را اشباع می کند

محتوای اصلی ، که بافته شده است ، می تواند به راحتی به چندین نسخه تغییر یابد ، اما وقتی نوبت به بازتاب دیدگاه های مختلف می رسد ، بدبختانه از بین می رود. مطمئنا ، نسخه های مختلف یک مقاله اصلی می تواند بازار را اشباع کند. شما از صحت مطالب نمایش داده شده در وب سایت / وبلاگ خود نهایت استفاده را خواهید کرد و به این ترتیب موتورهای جستجو سریع می خواهند سایت خود را به عنوان یک نسخه تئاتری علامت گذاری کنند.

بنابراین اکنون برای شما ساده است که می توانید نتیجه گیری کنید که چرا بازنویسی مقاله هرگز ارزش ارزیابی ندارد بلکه در واقع ارزش ایجاد مقاله به صورت دستی با خلاقیت شما را دارد. از طرف دیگر ، اگر نویسندگی خوبی ندارید ، می توانید برای تهیه مقاله های خلاقانه و خلاقانه ، از نویسندگان حرفه ای شاغل در SEO USA یا هند استفاده کنید.

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا