9 مرحله بازاریابی وردپرس

نکاتی درباره بازاریابی وردپرس – وب سایت های خود را ظهور کنید

از طریق وبلاگها ، پادکست ها ، فیلم ها ، کتاب های الکترونیکی ، خبرنامه ها ، اسناد تحقیقاتی ، سئو ، بازاریابی رسانه های اجتماعی و سایر اشکال بازاریابی محتوا که مشتریان را به برند نزدیکتر می کند ، صاحبان مشاغل می توانند برند خود را بسازند و بازدیدکنندگان را به وب سایت وردپرس افزایش دهند.

به طور کلی ، 9 مرحله برای موفقیت تحقیقات بازاریابی وجود دارد:

 1. یک مسئله تحقیق بازاریابی را تدوین کنید
 2. چگونه سؤال كنیم
 3. روش تحقیق
 4. طرح پژوهش
 5. تکنیک های جمع آوری داده ها
 6. طراحی مدل
 7. جمع آوری داده ها
 8. تحلیل و تفسیر
 9. گزارش تحقیقات بازاریابی

بازاریابی سایت وردپرس خود را

سایت ها و وبلاگ های وردپرس از وب سایت ها یا وبلاگ هایی که با دیگر سیستم های مدیریت محتوا (CMS) ایجاد شده اند ، برتری دارند.

مزایای سئو با وردپرس:

هنگام برنامه ریزی پروژه وب بعدی خود ، به شما امکان انتخاب سیستم مدیریت محتوای خود را می دهد. وردپرس به دلایل مختلف از جمله مزایای اضافی برای تلاشهای سئو ، سیستم مدیریت محتوای مورد نظر برای سازمانهای حرفه ای اینترنتی است.

اضافه کردن محتوا به وردپرس آسان است.

از آنجا که SEO بسیار به محتوای اصلی با کیفیت بالا وابسته است ، افزودن پست به صورت ثابت به وب سایت شما یک ضرورت است.

پیوندهای متداول قابل سفارشی سازی هستند.

با وردپرس می توانید کلمات کلیدی مرتبط را به URL ها و صفحات پست خود اضافه کنید و کشف و جستجوی این کلمات کلیدی و رتبه بندی وب سایت در مورد کلمات کلیدی شما را برای گوگل و سایر موتورهای جستجو آسان می کند.

WordPress یک برنامه منبع باز است. از آنجا که وردپرس منبع باز است ، می توانید آن را به صورت رایگان بارگیری کنید. این همچنین بدان معنی است که صدها هزار نفر از برنامه نویسان و برنامه نویسان روی وردپرس کار می کنند ، بنابراین بهتر کار می کند. علاوه بر این ، هیچ مشکلی در یافتن ویژگی های حرفه ای ، افزونه ها و افزونه ها برای بارگیری از منابع معتبر نخواهید داشت.

وردپرس دارای فیدهای داخلی داخلی است.

فیدهای Simple Syndication (RSS) برای SEO بسیار مهم است زیرا به محتوای شما اجازه می دهد تا به یک فید حاوی پیوند به سایت یا وبلاگ خود بروید. خوانندگان می توانند در فید شما مشترک شوند تا وقتی شرکت شما محتوای جدیدی را در سایت وردپرس شما ارسال می کند ، به طور خودکار مطلع شوند.

وردپرس دارای کد بسیار تمیز است.

به جز مضامین رایگان ، افزونه ها و افزونه های غیر قابل اعتماد ، کد وردپرس تمیز و دوستانه SEO است. قبل از بارگیری مضامین رایگان ، افزونه ها یا افزونه ها ، به یاد داشته باشید که هکرها از بارگیری رایگان برای وارد کردن کد مخرب به سایتها استفاده می کنند. اگر این اتفاق بیفتد ، می توانید وب سایت یا وبلاگ وردپرس خود را از Google دریافت کرده و در موتورهای جستجو مجازات کنید.

افزونه های وردپرس فراوان

برای انجام تقریباً هر کاری می توانید افزونه ای پیدا کنید. عملکرد وردپرس با افزونه ها بهبود یافته است و می توانید نصب وردپرس خود را برای پاسخگویی به نیازهای خاص خود تنظیم کنید.

یافتن ، تبدیل و تجزیه و تحلیل

 • جذب ترافیک
 • بازدید کنندگان را به سرب و سپس به فروش تبدیل کنید
 • مشتری را به مشتری با حاشیه بالاتر تبدیل کنید
 • تجزیه و تحلیل برای بهبود مداوم

افزایش فروش و فرصت فروش متقابل

 • توجه را در صندوق ورودی مشتریان احتمالی جلب کنید
 • طرف اجتماعی خود را نشان دهید
 • صفحات محصول خود را ببندید
 • به هدف خود برسید ، تکرار کنید.

برای دستیابی به رتبه بندی موتورهای جستجوگر بالا برای کلمات کلیدی خاص خود ، استراتژی های زیادی برای رعایت آنها وجود دارد ، اما به طور کلی ، اگر شرکت شما محتوای اصلی ، مرتبط و با کیفیت را بطور مداوم تولید کند ، شاهد افزایش ترافیک موتورهای جستجو خواهید بود. استراتژی های دیگر شامل بازاریابی ایمیل ، شبکه های اجتماعی و طراحی وب جذاب با استفاده از WordPress است تا صفحات محصول شما را درخشان و مرتبط با مشتریان جدید و موجود باشد.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا