دنیای وب

Adserver برای شرکت رسانه ای آنلاین سود می کند

یک تجارت آنلاین قصد دارد از ترافیک در وب سایتهای خود ، در درجه اول با فروش تبلیغات ، سودآوری کند. به عنوان یک کارآفرین جدید رسانه آنلاین ، ممکن است اعتماد به شخص ثالث برای فروش تبلیغات به راحتی و بدون ریسک به نظر برسد ، اما همواره تقسیم درآمد را جمع می کند. ضمن سرمایه گذاری در یک سرور تبلیغاتی و انتشار آن در شرکت ، کنترل کاملی بر عملکردهای تبلیغاتی شما انجام می دهد. یک Adserver این در درجه اول ساخته شده است تا تبلیغات آنلاین آسانتر و کارآمدتر شود.

در اینجا برخی از دلایل خوب وجود دارد سرور شما می توانید یک تقویت کننده آنلاین برای تجارت خود شوید.

کنترل کامل

می توانید تبلیغاتی را که به وب سایت شما می آید کنترل کنید. تاکنون می توان از تبلیغات ، تاریخ تأثیرگذاری آنها و غیره خبر داد. این آزادی اضافی برای نمایش تبلیغاتی که درآمد بیشتری نسبت به سایرین دارند ، فراهم می کند. این سایت شما ، سرور تبلیغاتی شماست ، بنابراین می توانید با نمایش تبلیغات در شرکت و بدون هیچ هزینه اضافی ، از ساخت کسب و کار خود نهایت استفاده را ببرید. تبلیغات جدید نمایش داده می شود و تبلیغات قدیمی با چند کلیک حذف می شود.

مکان های تبلیغاتی

تبلیغات مختلف از طرف تبلیغ کنندگان شما ، از دیگر شبکه های تبلیغاتی مانند AdSense ، AdBrite می توان آن را چرخانده و در همان موقعیت تبلیغ نمایش داد. همچنین ، با تغییر مکان قرار دادن آگهی مانند حرکت از چپ به راست و غیره ، بسته به اینکه کدام یک برداشت و کلیک بیشتری ایجاد کند ، می توانید مکان های تبلیغاتی را امتحان کنید.

مزایای تبلیغ کنندگان

می توانید برای همه تبلیغ کنندگان خود حساب کاربری ایجاد کنید تا بتوانند به کلیک ، نرخ کلیک ، مخاطبان در حال مشاهده کمپین های خود و غیره دسترسی پیدا کنند یا گزارش های دوره ای را در این مورد به تبلیغ کنندگان ارسال کنند. این وضعیت برای شما و تبلیغ کنندگان وضعیت سودآوری ایجاد می کند ، زیرا تبلیغ کنندگان تحت کنترل قرار می گیرند و تبلیغ کنندگان اطلاعات دست اول را درباره عملکرد کمپین خود دریافت می کنند.

هدف قرار دادن تبلیغات خاص برای تبلیغ کنندگان برای شما و مخاطبان شما آسانتر می شود سرور.

قیمت گذاری تبلیغات

شما می توانید با تنظیمات مختلف قیمت گذاری از جمله هزینه به ازای هر کسب ، هزینه برای هر کلیک ، یا هزینه هر هزار برداشت یا فقط یک قیمت ثابت بازی کنید. همچنین می توانید قیمت های مختلف و متفاوت خود را برای قالب های مختلف تبلیغاتی تعیین کنید.

گزارش ها و آمار

یک سرور این گزارش ها و آمارهای زیادی را در رابطه با فعالیت تبلیغاتی آنلاین شما به شما می دهد – درآمد ، هزینه ، عملکرد تبلیغات ، بازدید کنندگان ، اقامت متوسط ​​و غیره. یک سرور تبلیغاتی خوب به شما امکان می دهد گزارش های مورد نظر خود را دریافت کنید.

یک تاجر رسانه ای ممکن است نسبت به سرمایه گذاری در آن احتیاط کند سرور به خصوص اگر او صاحب یک استارتاپ باشد. اما اگر به ترافیک بازدید کنندگان و ترکیب در سایت (های) خود اطمینان داشته باشد ، می تواند با استفاده از وب سایت خود درآمد خود را افزایش دهد. سرور. روشهای ساده ای مانند “تبلیغات با ما” به صفحات وب وی پیوند می یابد و با داشتن ترافیک مناسب باید بتواند تبلیغ کنندگان را به تنهایی دعوت کرده و تبلیغات را بفروشد. یا ، می تواند به سایر شبکه های تبلیغاتی خارجی نیز وصل شود تا در سمت ایمن تری بازی کنند.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا