AmeriPlan USA Leads – چگونه معاملات قاتل را برای AmeriPlan USA بدست آوریم

چرا به آدرس های AmeriPlan USA نیاز دارید

AmeriPlan USA عضویت در خدمات پزشکی با تخفیف در سراسر ایالات متحده را ارائه می دهد. اعضا می توانند با استفاده از تعدادی از ارائه دهندگان خدمات مرتبط با AmeriPlan از تخفیف در زمینه مراقبت از دندان ، مراقبت های پزشکی ، عمل زیبایی بینی ، مراقبت های بینایی ، مراقبت های شنوایی و داروخانه های خرده فروشی استفاده کنند. جایگزین نیاز به بیمه درمانی نیست ، اما به اعضا امکان می دهد تا در هزینه های پزشکی خود پس انداز کنند.

نوشته های مشابه

این شرکت از سال 1992 فعالیت خود را آغاز کرده و بیش از 1.3 میلیون عضو دارد. عضویت توسط AmeriPlan IBOs (صاحبان مشاغل مستقل) فروخته می شود ، آنها با استفاده و فروش عضویت به Planner مشاغل خود را ایجاد می کنند. IBO ها سالانه 19.95 دلار هزینه ثبت نام پرداخت می کنند و پس از آن حق عضویت در هر عضویتی را که می توانند بفروشند حق کمیسیون ، تخلف و پاداش را دارند.

بنابراین ، رمز موفقیت در AmeriPlan فروش هر چه بیشتر عضویت و امضای دیگران برای انجام همین کار است. برای دستیابی به این هدف ، شما باید یک استخر بزرگ تولید کنید و آنها را به عضو تبدیل کنید.

چگونه مشتری های بالقوه نگیریم

روشی که اکثر مردم به طور سنتی با دریافت راهنمایی برای یک تجارت بازاریابی شبکه ای برخورد می کنند ، برقراری ارتباط با دوستان ، خانواده ، همسایگان و همکارانشان است ، اما این روش دیگر خردل خردل قرن بیست و یکم را نمی برد. اگر می خواهید موفقیت واقعی در تجارت خود مشاهده کنید ، واقعاً باید هر هفته صدها هدایت تولید کنید و هر روز 2-3 نفر به تجارت خود اضافه کنید. چند نفر صادقانه می توانند بگویند دوستان کافی دارند که می توانند این کار را انجام دهند؟

از کجا می توانید پیشنهادهای رایگان رایگان برای AmeriPlan دریافت کنید

مشکل دیگر این روش این است که فقط به این دلیل که دوستان و خانواده شما را دوست دارند ، لزوماً به این معنی نیست که آنها اشتیاق شما را به AmeriPlan تقسیم خواهند کرد. افراد مختلف نیازهای متفاوتی دارند و اگر می خواهید موفق باشید ، باید مشتریانی بالقوه را پیدا کنید که هدف شما بسیار زیاد باشد و واقعاً بتوانند از فرصت پیوستن به شما استفاده کنند.

این افراد ممکن است شامل کسی باشند که دارای بسیاری از مشکلات زمینه ای سلامتی است و به بسیاری از داروها یا درمان های تجویز شده نیاز دارد. این ممکن است شامل افرادی باشد که با مشکلات جدی در دندان خود روبرو هستند و به طور مرتب به درمان های گران قیمت دندانپزشکی احتیاج دارند ، یا افرادی که کمردرد مزمن دارند و به متخصص جراحی بینی احتیاج دارند. این قطعاً می تواند شامل افرادی شود که بینایی آنها به آرامی رو به زوال است و به خدمات بصری تخصصی نیاز دارند.

همه این افراد کاندیداهای اصلی عضویت در طرح AmeriPlan هستند و اینها افرادی هستند که باید آنها را هدف قرار دهید. این افراد هر روز آنلاین می شوند و به دنبال راه حل برای مشکلات خود می گردند. آنها هر روز درد و ناراحتی را تجربه خواهند کرد ، یا زیر بار مالی برای مدیریت شرایط خود مبارزه خواهند کرد. آنها به کمک نیاز دارند و شما پاسخ آن را دارید. آنها ناامیدانه به شما خواهند آمد تا به شما اعتماد کنند و روی شما سرمایه گذاری کنند ، بنابراین شما می توانید یک بار دیگر به بهبود زندگی آنها کمک کنید.

تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که یاد بگیرید چگونه به این افراد کمک کنید تا شما را پیدا کنند و قبل از اینکه بدانید ، تجارت شما سریعتر از آنچه آرزو داشتید رشد خواهد کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استفاده از اینترنت برای کمک به افراد در یافتن پاسخ مشکلات خود و ایجاد صدها هدایت شگفت انگیز در هر هفته ، مراجعه کنید موفقیت AmeriPlan USA.

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا