طراحی و سئو وب سایت

Ardyss یک فرصت واقعی MLM است

در حالی که به مکالمه گوش می دادم ، کسی را شنیدم که می گفت اردیس هرمی غیرقانونی است. غلط. آردیس بیش از 20 سال است که وجود دارد. اکثر شرکت های غیر صادق 20 سال پیش مدتها پیش به چیز دیگری می روند. این یک شرکت بازاریابی شبکه ای قدرتمند با توزیع جهانی است. این کار در مکزیک به عنوان تولید کننده لباس آغاز به کار کرد. این شرکت رشد مداوم را تجربه کرد و تصمیم گرفت از مدل تجارت سنتی به مدل بازاریابی شبکه ای (MLM) روی آورد. خط تولید آنها افزایش یافته است و آنها صنعت پوشاک و تغذیه را با موفقیت زیادی ترکیب می کنند. آنها اکنون در لاس وگاس مستقر هستند.

تمرکز اصلی این شرکت ، سیستم 2 مرحله ای BodyMagic است. این رژیم شامل چند محصول از جمله لباس های تغییر شکل دهنده بدن ، نوشیدنی آب میوه سالم ، آنتی اکسیدان ها ، مولتی ویتامین ها ، کاهنده های چربی ، محصولات مراقبت از پوست و غیره است. نظرات مشتریان بسیار مثبت بوده است.

کار چگونه کار می کند؟ توزیع کننده Ardyss به سه روش وجود دارد. سطح اول 30 دلار هزینه ورود با اولین سفارش 100 دلار است. Autoship در سطح بعدی است. Autoship به محموله 100 دلاری ماهانه نیاز دارد که توزیع کننده می تواند از آن استفاده کند یا بصورت خرده فروشی (خرید عمده). این روش خوبی برای درآمدزایی است. بالاترین ردیف 300 دلار PowerStart است که شامل محصولات محبوب PowerPak است.

برنامه این شرکت برای هر توزیع کننده یافتن 5 نفر برای عضویت است. سپس 5 نفر شما را به انجام همان کار ترغیب می کند. این یک استراتژی بازاریابی رایج در تجارت MLM است. این کار را تا سطح قابل کنترل کاهش می دهد. در پایان ممکن است توزیع کننده بیش از 5 عدد داشته باشد ، اما در ابتدا تمرکز روی تعداد کمتری آسان تر است. پس از انجام این کار ، شما آن را بارها و بارها انجام می دهید.

فرمول موفقیت با Ardyss همانند سایر امتیازات است.

ابتدا باید با دفتر کار سایت بسیار آشنا باشید. این جایی است که شما در مورد محصولات ، سیاست ها ، غرامت و نحوه پیشرفت در شرکت یاد می گیرید. برای اینکه یک رهبر ارزشمند باشید ، باید از این موضوع آگاه باشید. در واقع یک معامله بزرگ نیست – در نهایت کار شماست. شما باید در مورد آن بدانید پس از این بازاریابی آغاز می شود ، و مانند اکثر شرکت های MLM ، آردیس به شما روش سنتی را آموزش می دهد. خانواده و دوستان ، تماسهای سرد با افراد غریبه ، خرید سرنخ ، شنود مردم در مراکز خرید و غیره ، روش انجام بازاریابی شبکه ای را در قرن بیست و یکم به شما نمی آموزد.

روش جدید از اینترنت و تمام ابزارهای همراه استفاده می کند. اگر این کار را درست انجام دهید ، به جای این که مجبور شوید آنها را تعقیب کنید ، چشم اندازهای بیشتری به شما منتقل می شود. بزرگترین مشکلی که مردم با آن روبرو هستند کمبود لید است. روش های جدید کار بسیار خوبی برای دور زدن این مسئله انجام می دهند. در دنیای امروز ، رمز موفقیت در Ardyss یادگیری نحوه بازاریابی آنلاین است.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا