دنیای وب

Avant Home Review Business – Brent Pine فرصتی برای توسعه درآمد شخصی

با گذشت مدتی برای بررسی تکالیف آوانت ، بینش ها و نتیجه گیری های جالبی در مورد اینکه آیا برنت پین و شرکت توسعه شخصی جدید وی یک فرصت درآمدی مناسب هستند به ارمغان می آورد.

خود برنت پین تا آنجا که دیده می شود سابقه فروش بسیار موفقی را در رابطه با فروش مستقیم ، بازاریابی آنلاین و شروع یک تجارت دارد.

مرور تاریخی

وی پس از گذراندن چند سال فروش بسته های مسافرتی با تخفیف ، سپس حدود 9 سال پیش به همراه شریک کریدر شریک تجاری شرکای لیبرتی لیگ بین المللی را تشکیل داد.

Liberty League International در بازار خود بسیار موفق بوده است. این شرکت شامل فروش مستقیم محصولات توسعه شخصی است که با یک دوره تحصیل در منزل و سپس در کنفرانس های رشد شخصی به مدت 3 و 5 روز آغاز می شود.

این محصولات پیش از این سودهای بزرگی را به همراه داشتند که شریک زندگی می تواند در یک بازه زمانی کوتاه ، به درآمد کاملاً سودآور برسد ، خصوصاً هنگامی که برای مشاغل سنتی حق رای دادن در آن نگهداری می شود ، جایی که سال ها به جای ماه ها طول می کشد تا بازده مناسبی را ببیند.

به دلیل این واقعیت که تجارت در بعضی کشورها کاملاً قانونی نیست ، لیبرتی لیگ بین المللی دارای مشکلات نظارتی بود. لازم به ذکر است که برنت پاین در این زمان برای پیگیری منافع دیگر از این شرکت بازنشسته شد.

با توجه به این موضوع ، این شرکت مدتی نام خود را به گروه Polaris Media تغییر داده و سپس اخیراً به Polaris Global تغییر داده است.

از آن زمان ، برنت پین Avant Home Business را گردآوری کرده است که کاملاً قابل فهم است ، و او تا حد زیادی آن را در ایده اصلی و موفق کسب و کار Liberty League International بین المللی ترجیح داده است. با تمرکز بر بازار عظیم توسعه شخصی و شهوت سیری ناپذیر توده ها برای فروش مستقیم ، مدل کسب و کار از نوع سود.

مدل کسب و کار Avant

فرصت درآمد آوانت شامل 3 محصول است که با Elevate ، یک برنامه مطالعه 72 روزه در خانه شروع می شود. این برنامه شامل مجموعه ای کامل از ویژگی ها است و به گونه ای طراحی شده است که شما را به عنوان یک شخص به مدت 72 روز از نظر رشد شخصی ، معنویت و نتایج مالی به شما منتقل کند. این محصول با قیمت 1595 دلار خرده فروشی است و 1000 دلار برای مشاور فروش برمی گرداند. همه این موارد توسط یک سیاست بازپرداخت 72 روزه پشتیبانی می شود.

بعد در خط تولید ، Transform است که یک کنفرانس 3 روزه است که اگر شرکت قبلی برنت پین دارای هر چیزی باشد ، هر چند ماه یک بار برگزار می شود. این کنفرانس به خود مشارکت کننده فرصتی خواهد داد تا با مشاوران همکار Avant و همچنین از آمپلی فایرهای انگیزشی و بسیاری از برنامه های دیگر که برای بالا بردن بازی شما در هر زمینه ای از زندگی شما طراحی شده است ، بهره ببرد. قیمت 9495 دلار شامل ورودی به کلیه رویدادها و همچنین اسکان دو نفر است. سود برای مشاور فروش 5000 دلار است.

آخرین قطعه خط تولید سرریز است. این بسیار شبیه به کنفرانس تبدیل است اما در عوض به جای 3 روز 5 روز طول می کشد. برای شرکت در این رویداد 16،495 دلار هزینه خواهد داشت و مجدداً برای دو نفر که دارای اسکان هستند و برنامه های مختلفی شامل آن است. سود مشاور فروش پیش از این 10،000 دلار است.

واجد شرایط شدن

برای تبدیل شدن به یک مشاور فروش و یا قرار دادن آن به روش دیگر ، در موقعیتی باشید که بتوانید از محل کار درآمد کسب کنید ، تمام آنچه از شما خواسته می شود این است که یا خودتان محصولی را خریداری کنید یا اولین فروش را به مشاور خود منتقل کنید. پس از دستیابی به این امر ، می توانید تمام سود بعدی را در مورد فروش رفته نگه دارید.

یک جنبه باقیمانده از کار همیشه از مدل Liberty League مفقود است. در اینجا می توانید در عمق سازمان خود به 4 سطح درآمد برسید. در صورت موفقیت ، می تواند به اندازه درآمد اولیه شما سودآوری داشته باشد. اما در تجربه من ، افراد بسیار کمی از هر نوع مشاغلی که بتوانند بازنشسته شوند ، هر نوع درآمد باقیمانده را ایجاد می کنند. فکر می کنم با خانه آوانت ، سود کلانی که مستقیماً به عنوان مشاور به شما پرداخت می شود ، پیشنهاد جذاب تری خواهد بود.

حرف آخر

در خاتمه پس از نگاهی به تکالیف آوانت و دیدن اینکه این نیرو توسط Brent Payne ساخته شده است که به وضوح می داند چگونه یک فرصت تجاری مستقیم در فروش را در بازار توسعه شخصی موفق کند ، می گویم که این یک پیشنهاد بسیار وسوسه انگیز است. البته هیچ تضمینی وجود ندارد که بتوانید با این کار درآمد کسب کنید ، اما این امر در مورد هر فرصت تجاری در آنجا صدق می کند. با این وجود ، واقعاً می بینید که برخی از افرادی که با آن سر و کار دارند ، حتی در این مرحله اولیه ، درآمد زیادی با این شرکت می گیرند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا