برترین های کسب و کارصنعت و تجارت

خرید ورق pvc ارزان

انواع ورقهای PVC  از نظر ضخامت

خوب است بدانید؛ از نظر ضخامت نیز ورق های PVC به سه دسته مختلف تقسیم بندی میشوند؛ که در ادامه سعی خواهیم کرد؛ به ذکر ان ها نیز بپردازیم تا شما را هرچه بیشتر با ورق PVC آشنا کنیم.

ورق پی وی سی فشرده

یکی ازانواع مختلف ورق های پی وی سی ورق پی وی سی فشرده هست که از آن در ساخت مبلمان، روکش زمین و دیوار پوش استفاده میکنند و همانطور که از کاررد این نوع ورق PVC مشخص هست ضخامت بسیار زیادی نسبت به سیار ورق های PVC  دارد.

ابزار | احتمال

ورق پی وی سی فومیزه

این نوع ورق های پی وی سی یک دسته دیگر از انواع ورق ها محسوب میشود، که از آن میتوان در ساخت پارتیشن و سقف کاغذی استفاده کرد؛ که نسبت به ورق های پی وی سی قبلی ضخامت کم تری خواهد داشت.

ورق پی وی سی چند لایه

نازک ترین نوع ورق پی وی سی ورق پی وی سی چند لایه هست که از ان در ساخت وسایل دکوراتیو استفاده میشود.

ابزار | احتمال

قیمت ورق پی وی سی

اگر تا این جای کار تصمیم گرفته باشید؛ از ورق های پی وی سی در نماکاری خانه تان استفاده کنید؛ احتمالا یکی از نگرانی های عمده شما در ارتباط با این ورق های PVC قیمت آن ها خواهد بود؛ که باید بگوییم قیمت این ورق های پی وی سی با توجه به عوامل متعددی متغیر خواهد بودو از جمله این عوامل میتوان به ضخامت ورق، نوع ورق، متراژ، کیفیت مواد اولیه و موارد دیگری بستگی خواهد داشت.

خرید ترموود

اگر بخواهیم با هدف آشنایی بیشتر شما با این نوع چوب مزایای آن را ذکر کنیم؛ باید به مطالبی که در ادامه مطلب آمده اند شماره کنیم.

وزن کم

به اولین مزیت چوب ترموود نسبت به سایر چوب ها و متریال ها که کاربردشان با ترموود یکی هست؛ میتوان به وزن بسیار کم ترموود اشاره کرد؛ به این ترتیب با وزن کم این نوع متریال شما خواهید توانست به راحتی به حمل و نقل ان بپردازید و از ان استفاده کنید.

نصب سریع

همانطور که در قسمت قبل گفتیم؛ تروموود وزن بسیار کمی دارد؛ که این وزن بسیار کم باعث میشود؛ نصاب خیلی راحت بتواند آن را حمل کند و از قسمتی به قسمت دیگر ببرد؛ به این ترتیب به عنوان یک مزیت دیگر از ترموود میتوان به نصب سریع آن اشاره کرد.

ابزار | احتمال

طراحی اکولوژیکی

منظور از طراحی اکولوژیکی این هست که ترموود طوری تولید شده است که میتواند در طبیعت تجزیه شود و به طبیعت هیچ گونه آسیبی وارد نمیکند.

مقاومت در برابر حمله حشرات

از دیگر مزایای ترموود که میتواند ان را به یک ابزار بی نظیر تبدیل کند؛ لازم هست به این اشاره کنیم که ترموود در مقابل حمله تمام حشرات، کپک و تمام میکروارگانیسم ها از خود مقاومت نشان میدهد، به این ترتیب خیلی راحت نگزانی شما در این باره کاهش خواهد یافت.

مقاومت در برابر فشار

یکی دیگر از خواص شگفت انگیز تر موود این هست که در مقابل فشار از خود مقاومت نشان میدهد و به  همان شکل اولیه اش باقی میماند به طور مثال اگر زلزله یا سایر فشار های بیرونی اتفاق افتاد هیچ تغییری در ظاهر ترموود ایجاد نخواهد شد.

عایق

خوب است بدانید؛ ترموود یک عایق بی نظیر براسی سر  وصدا محسوب میشود و به هیچ عنوان صداها را از خود عبور نمیدهد.

 حفظ رطوبت

خوب است بدانید؛ ترموود میتواند رطوبت موزد نیاز بدن انسان را تامین کرده و به عبارتی دیگر در هر مکاننی که قرار میگیرد؛ رطوبت ان مکان به اندازه کافی حفظ میشود.

تاثیر ورق کامپوزیت بر محیط زیست

ورق کامپوزیت به علت ویژگی های فوق العاده خود، مانند مقاومت بالا در برابر شرایط محیطی سخت، استحکام بالا، سبکی و قابلیت بازیافت، به عنوان یک جایگزین سبک و مقاوم در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. با این حال، برای حفظ محیط زیست باید به تاثیرات منفی آن در محیط زیست نیز توجه کرد.

ورق کامپوزیت در فرایند تولید خود، آلودگی هایی مانند دی اکسید کربن و سرب را به محیط اطراف منتشر می کند. همچنین، در صورتی که در پایان عمر کاری ورق کامپوزیت ، به درستی مدیریت نشود، می تواند به عنوان زباله تجاری به محیط زیست آلوده کننده تبدیل شود.

برای کاهش تاثیرات منفی ورق کامپوزیت بر محیط زیست، می توان از روش هایی مانند بازیافت و استفاده مجدد، تمیز کردن هوا و پایش و کنترل آلودگی های محیطی استفاده کرد. همچنین، بهبود فرایند تولید و استفاده از مواد خالص تر و با کیفیت بالاتر و افزایش دقت در دفع زباله های صنعتی ورق کامپوزیت ، می تواند به کاهش تاثیرات منفی آن بر محیط زیست کمک کند.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا