برترین های کسب و کارلوازم خانگی

تابلو فرش فرشخونه با بهترین کیفیت خرید کنید

تابلو فرش فرشخونه با بهترین کیفیت خرید کنید: اگر تابلو فرش را خریدم و شبیه عکس نبود چی؟ اگر رنگ تابلو فرش کمرنگ بود چی؟ اگر قاب تابلو فرش با عکس فرق داشت چی؟ اگر این سوالات شما را هم پیش از خرید تابلو فرش نگران کرده است باید بدانید که دیگر جای نگرانی وجود ندارد زیرا فروشگاه تابلو فرش فرشخونه محلی مناسب برای خرید  همراه با ضمانت و با کیفیت عالی در اختیار شما قرار می دهد.

تابلو فرش چهره | تابلو فرش چهره ارزان

چرا باید تابلو فرش از فرشخونه بخریم؟

زیرا فرشخونه فعالیتی بالای 20 سال سابقه در حوزه تابلو فرش و فرش ماشینی در ایران و کاشان دارد. از این رو توانسته محصولی با کیفیت و دوام فوق العاده ای همراه با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه کند.

به طور مثال: در سال های ابتدایی فعالیت فرشخونه تولید تابلو فرش به روش بافت رایج بود. تعداد رنگ هایی که در این نوع تابلو فرش مورد استفاده قرار می گرفت، به 8 یا نهایتا 10 رنگ محدود بود، یکی از ویژگی های این تابلو فرش ها مشخص بودن، نقطه های رنگی با جزئیات بود؛ البته در آن زمان پذیرفته شده بود و نا زیبایی آن به نظر نمی رسید.

اما کمی بعد صنعت تابلو فرش ماشینی متحول شد. قابلیت مشاهده ده ها رنگ و طیف های آن روی تابلو فرش به وجود آمد. دیگر خبری از طرح های نقطه نقطه در تابلو فرش نبود؛ بلکه تابلو فرش ماشینی مثل عکس دیجیتال به نظر می رسید: باکیفیت و با وضوح بی نظیر، دقیقا مثل عکس اولیه اش. این تابلو فرش چاپی است که همه این قابلیت ها را به این صنعت اضافه کرده و کم کم تابلو فرش بافت را از رده خارج کرد.

حالا تابلو فرش را با نخ سفید میبافند سپس تصویر مورد نظر را روی کاغذ سابلیمیشن چاپ می کنند و در مرحله بعد تصویر از روی کاغذ روی تابلو فرش چاپ می شود. همه این مراحل در زمان بسیار کوتاهی انجام می شود. به همین خاطر شما می توانید تابلو فرش را در مدت زمان کوتاهی در اختیار داشته باشید؛ حتی اگر آن را برای هدیه در مناسبتی بخواهید که دیر به یادتان افتاده است.

در نتیجه، فرشخونه با اشراف به انواع روش های تولید تابلو فرش ماشینی و محصولات متنوعی که در بازار موجود است محصولی را به شما عرضه می کند که بالاترین کیفیت و در نهایت بیشترین رضایت از جانب شما را به همراه داشته باشد. از سوی دیگر فرشخونه فروشگاهی معتبر است که اعتماد کردن به آن کار سختی نیست.

تابلو فرش چهره | تابلو فرش چهره ارزان

چرا فرشخونه برای خرید تابلو فرش با کیفیت معتبر است؟

تمامی محصولات فرشخونه به صورت حرفه ای عکس برداری شده اند و شما میتوانید تصاویر آن را در وب سایت فرشخونه ملاحظه نمایید. محصولی که شما خریداری می کنید کاملا مطابق با عکس خواهد بود؛ احتمال تفاوت 5 درصدی در رنگ بندی به دلیل تغییر در نور هنگام عکس برداری اجتناب ناپذیر است که در قوانین و مقررات فروشگاه نیز به آن اشاره شده است.

از طرف دیگر، فرشخونه همه ضمانت های لازم برای کسب اعتماد خریداران را ارائه می کند تا هم حقوق مصرف کننده رعایت شود و هم شما با خیالی راحت به خرید از وب سایت فرشخونه بپردازید. از جمله این ضمانت ها، ضمانت بازگشت 7 روزه محصول است که در صورت وجود هرگونه مغایرت در محصول دریافتی با مشخصات اعلام شده در وب سایت، برای خریدار فعال می شود. بدین ترتیب شما می توانید بدون نگرانی از از عدم تطابق کیفیت محصول با تصویر آن در وب سایت آن را خریداری کنید.

تابلو فرش چهره | تابلو فرش چهره ارزان

علاوه بر این، فرشخونه مرکز تخصصی تابلو فرش چهره با سابقه فعالیت طولانی است و به همین دلیل مجموعه ای شناخته شده در ایران است. خریداران این فروشگاه از کیفیت خدمات و محصولات این فروشگاه همواره رضایت داشته اند و گواه آن تکرار خرید آنها از این فروشگاه است. فرشخونه با تکیه بر رضایت خریداران و سابقه طولانی و با استفاده از تخصصی که در این حوزه دارد کیفیت محصولاتش را تضمین می کند و به مشتریان خود قول می دهد خریدی آسان و لذت بخش را تجربه کنند.

منبع: تابلو فرش فرشخونه (https://farshkhooneh.com)

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا