CommentLuv Premium چیست؟

اگر ویجت CommentLuv Premium را به وبلاگ خود اضافه نکنید ، فرصت های بسیاری را که با ابزار معمولی CommentLuv به دست نمی آورید از دست خواهید داد. اگر حتی با نسخه غیرمترقبه ناآشنا باشید ، در حقیقت برای معالجه به سر می برید. همانطور که آدی بیلی خالق می گوید: “این یک سس عالی است!”

CL ابزاری است که می توانید برای تبلیغ و پاداش دادن نظرات در وبلاگ خود استفاده کنید. از طرف دیگر ، اگر در وبلاگ خود استفاده کنید که از این ابزار استفاده می کند ، می توانید از مزایای این برنامه شگفت انگیز برای وبلاگ خود استفاده کنید. اتحادهایی را که می توانید بسازید ، دوستانی که می توانید بسازید و چیزهای عالی که می توانید در کنار هم به دست بیاورید ، تصور کنید.

مبانی این ابزار نظر

در ساده ترین قالب بدون حق بیمه خود ، این ابزار اظهار نظر به شما امکان می دهد لینک هایی را برای پست های وبلاگ خود در وبلاگ های دیگر ارسال کنید. همچنین می توانید همین کار را برای مفسران در وبلاگ خود انجام دهید. بسیاری از بک لینک ها پیگیری هستند ، که برای رتبه بندی موتورهای جستجو و رتبه بندی موتورهای جستجوگر شما سود بزرگی است.

برخی از ناراحتی ها با CL که توسط Premium انجام می شود وجود دارد. به یک دلیل ، با نسخه غیر حق بیمه ، شما در تبلیغ آخرین پست به وبلاگ خود گیر کرده اید ، مگر اینکه بدانید چگونه کد گذاری کنید. از طرف دیگر ، عدم فیلتر اسپم وجود دارد. به علاوه ، شما باید در بالای ایمیل های پشتیبانی بمانید. برای یک کاربر متوسط ​​خوب است ، اما اگر وبلاگ شما یک ابزار کار است ، ممکن است در گردن واقعاً دردناک شود.

ویژگی های Premium Commentluv

ویژگی ضد اسپم ، با نام “پلاگین Growmap Anti-Spambot Plugin” ، باعث می شود که مفسران با کلیک بر روی کادر تأیید ، انسانی باشند. هنگام بازگشت به وبلاگ خود ، می توانید به جای اینکه آنها را علامت گذاری کنید ، از بین 10 پست خود در یک لیست انتخاب کنید و بسته به تنظیمات کاربر پیوندهای پیگیری را دریافت خواهید کرد. در صورت تمایل می توانید چندین بک لینک نیز ارسال کنید. حالا ، به دیگر خوبی ها …

KeywordLuv در Premium Commentluv گنجانده شده است. این اجازه می دهد تا مفسران از یک نام کلمه کلیدی استفاده کنند و شما می توانید هنگام پیوند دادن مجدد به وبلاگ خود از آن استفاده جدی کنید. یعنی می توانید به عنوان کلید واژه name @ ظاهر شوید. TwitterLink نیز در این بسته گنجانده شده است و در قالب بهینه سازی شده از محصول مستقل اصلی است. این اجازه می دهد تا مردم با استفاده از شناسه توییتر خود اظهار نظر کنند ، که می تواند بخش توییتر (یا کمپین آنها) را افزایش دهد.

ابزارهای تفسیر خوب تر

این ابزار اظهارنظر همچنین شامل افزونه هایی از Google+ و Facebook است. می توانید از آن در وبلاگ های دارای CL استفاده کنید ، و به کاربران اجازه می دهید از آن استفاده کنند. همچنین می توانید نظارت کنید چه کسی پیوندهای زیر را دریافت می کند و چه کسی نه. به عنوان سیستم پاداش برای مواردی مانند نظرات تأیید شده ، وضعیت کاربر و دارندگان حسابهای خاص که واقعاً عاشقانه به وبلاگ شما نشان می دهند فکر کنید.

در حالی که ایده های زیادی در مورد چگونگی استفاده از این ابزار برای کمپین های شما ارائه شده است ، روش های بسیاری دیگر وجود دارد که می تواند برای تبلیغ وبلاگ های مورد علاقه شما استفاده شود. اگر کمی تخیل داشته باشید ، اطلاعات ارائه شده در اینجا چرخش را چرخانده اند.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا