Dead Brain توضیح آسان برای سئو

چند بار به چیزی پیچیده پرداخته اید؟

اکنون اشتباه نکنید ، اگر تازه وارد بازاریابی اینترنتی هستید ، ممکن است سؤال برانگیز باشد. هیچ کس متولد نمی شود و همه چیز راجع به فناوری می داند.

من هستم مقاومت برای درک واقعی سئو و از همه مهمتر رتبه بندی موتورهای جستجو تا بتوانم مجموعه ای از بازدیدها به وب سایت خود را دریافت کنم. بنابراین پس از گذشت حدود سه ماه و چند شب طولانی ، سرانجام آن را کشف کردم. من ده ها لیست صفحه اول دارم که ترافیک زیادی به وب سایت های من وارد می کنند و همه آنها رایگان است. تعارف گوگل!

اولین قدم برای بدست آوردن بالاترین رتبه بندی ، نمایه سازی در موتورهای جستجو است. شما می خواهید روبات های Google به صفحه شما بیایند. این است که آیا سایت شما شایسته لیست در SERPS (صفحات نتایج موتور جستجو) است یا خیر.

بنابراین در اینجا توضیح ساده سئو وجود دارد!

این سه مورد را در خاطر داشته باشید.

1. کلمات کلیدی

2. در عوامل صفحه

3. عوامل خارج از صفحه

همه چیز آنلاین و همچنین خواندن ایمیل با یک کلمه کلیدی شروع می شود. شما باید کلمات کلیدی مناسبی را انتخاب کنید که افراد را به سمت وب سایت شما هدایت کند. در عوامل صفحه ، می توانید محتوا یا کلماتی را که در سایت خود نوشته شده را بهبود بخشید و به کلمات کلیدی انتخاب شده شما مربوط باشد.

عوامل خارج از صفحه همان کاری است که شما در خارج از وب سایت خود انجام می دهید ، از جمله ارتقاء سایت خود در سایت های دیگر بزرگتر ، به منظور دریافت ترافیک و بک لینک.

هشدار این فقط مقدمه ای برای سئو است. من به کسی توصیه نمی کنم که بدون دانش یا ابزار مناسب ، غواصی کردن در SEO را شروع کند ، این یک روش بسیار رقابتی است.

پیشنهاد می کنم اطلاعات صحیح را بیاموزید و خود را با ابزار مناسب SEO بکشید تا تلاشهای شما هدر نرود.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا