دنیای وب

E-Book بازاریابی اینترنتی – Rich Jerk، Honest Fortunes و بررسی های بیشتر

کتابهای الکترونیکی در دنیای بازاریابی آنلاین بسیار مورد احترام هستند. بیشتر فناوری ها و شیوه ها از طریق کتاب های الکترونیکی بین بازاریاب های آنلاین تبادل می شود و در بیشتر موارد ، بزرگسالان این تکنیک را تا زمانی که به سختی کار نکند ، خسته می کنند و سپس آن را به بازاریاب های کوچکتر و کمتر موفق منتقل می کنند.

این دوره اغلب منجر به کلاهبرداری و کتابهای الکترونیکی می شود که هیچ اطلاعاتی واقعاً مفید را ارائه نمی دهند ، یا تکنیک هایی که بیش از حد اشباع شده و بیش از حد مورد استفاده قرار می گیرند تا جایی که آنها فقط وقت ارزشمند را برای خواننده هدر می دهند. اینجاست که مراجع بسیار رایج کتاب الکترونیکی به صحنه می آیند تا به خوانندگان کتاب های الکترونیکی کمک کنند تا تصمیم درستی در مورد آنچه کتاب های الکترونیکی به آنها کمک می کند و کدام کتاب های الکترونیکی برای ماندن هرچه بیشتر ممکن است تصمیم بگیرند.

در اینجا نقش این وبلاگ ویژه به شما ارائه شده است تا وسایل لازم را برای انتخاب و خواندن بهترین و بالاترین کیفیت کتابهای الکترونیکی در زمینه بازاریابی آنلاین و وابسته فراهم کند. این وبلاگ توسط شخصی معروف به TheWhiz یا Matt ساخته شده است که یک بازاریاب اینترنتی موفق و نویسنده کتاب الکترونیکی است.

این وبلاگ در دسترس هر کسی است که برای بازاریابی آنلاین یا مشاوره در مورد انتخاب محصولات یا خدمات ، برای کمک به تلاش های اینترنتی به کتاب های آنلاین نیاز دارد. بازدید کنندگان وبلاگ و نویسندگان کتاب الکترونیکی می توانند کتابهای الکترونیکی یا محصولات خود را برای بررسی و ارسال فوری در وبلاگ به TheWhiz ارسال کنند ، که می تواند میزان نوردهی و ترافیک را بسیار افزایش دهد.

در واقع ، وبلاگ کتاب الکترونیکی برای بازاریابی آنلاین ، نظرات قدرتمندی را برای کتابهای الکترونیکی رایج زیر ارائه داده است: Honest Riches ، Rich Jerk و Wealth Wizard گوگل برای شروع آنچه در آینده است. این بررسی ها به صورت کامل انجام می شود و اطلاعات مهمی را ارائه می دهد که حتما باید قبل از خرید هر كدام از این كتاب های الکترونیکی مورد بررسی قرار گیرد.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا