Global Business Business Link 3.0 – نسل سوم GibLink راه اندازی شد!

GibLink 3.0 سرانجام اینجا است. پس از تقسیم بیش از 7،500،000.00 دلار درآمد در یک سال و نیم با اعضای خود ، GibLink 3.0 انتقام می گیرد. ویژگی های جدیدی که GibLink باز کرده است ساده و آسان برای استفاده است. دایرکتوری تجاری نه تنها دارای رتبه بندی خوب و به طور کامل قابل جستجو است ، بلکه سایت شامل طبقه بندی های رایگان و حتی چت تصویری زنده است که می توانید در آن جلسه ای برگزار کنید یا یک سمینار تنظیم کنید.

نکته جدید دیگر این است که برای اولین بار عضو رایگان این فرصت را می یابد که مستقیماً کمیسیون بدست آورد. برای یک بار ده درصد پشت سر هم تعلق می گیرد ، اما به او این فرصت را می دهد که بدون سرمایه گذاری اولیه در یک شغل با حقوق کار کند. این به تنهایی یک ویژگی جدید مهیج است.

نوشته های مشابه

من شخصاً به بسیاری از سایتهای دیگر پیوستم و عملکرد و سهولت استفاده را تجربه کردم. GibLink 3.0 بالای جدول است. من شخصاً تنظیم پروفایل GibLink را راحت تر از Facebook دیدم.

هر کسی که مشاغل خانگی داشته باشد ، درگیر شبکه شود و یا حتی یک فروشگاه فیزیکی داشته باشد ، باید یک لیست پروفایل و لیست تجاری رایگان GibLink 3.0 ایجاد کند که به بیش از 180 کشور در سراسر جهان برسد.

در طول بازدید خود ، حتما نگاهی به سه جنبه جامعه جدید بیندازید.

ابتدا نگاهی به انجمن ، ویژگی ها ، عملکردها و اعضای آن بیندازید.

دوم ، درگاه جدید GibRewards را بررسی کنید ، که تخفیف کالا و خدمات بیش از 600 بازرگان مارک را به اعضا ارائه می دهد.

سوم ، نگاهی به چگونگی درآمدزایی قابل توجه با ساختار کمیسیون پویای جدید ما بیندازید.

اگر می خواهید به یک شبکه اجتماعی تجاری بپیوندید ، یا به دنبال کسب درآمد اضافی از طریق اینترنت هستید ، زمان آن فرا رسیده است! یک نمایه ایجاد کنید و امروز با نسل سوم The Global Business Business Link تماس بگیرید!

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا