جدول برنامه ریزی آیلتس برای نمره 7 + برنامه ریز 120 روزه رایگان

راهنمای استفاده از جدول برنامه ریزی رایگان برای رسیدن به آیلتس 7

بدون داشتن برنامه‌ریزی امکان اخذ نمره مطلوب در آزمون آیلتس وجود ندارد. داوطلبان شرکت در این آزمون از روش‌های متنوعی برای برنامه‌ریزی استفاده می‌کنند. البته در بسیاری از مواقع به دلیل پیش‌بینی نکردن تمام جنبه‌ها، عمل به این برنامه‌ها ممکن نیست. مجموعه آیلتس آفاق با شناخت ویژگی‌های یک برنامه‌ریزی جامع و کاربردی، یک جدول برنامه ریزی رایگان برای رسیدن به آیلتس 7 را برای داوطلبان در نظر گرفته است. این برنامه در مدت‌زمان 120 روز آن‌ها را به سطح مطلوبی از دانش مهارت‌های زبانی می‌رساند. در این مطلب از آیلتس آفاق به جنبه‌های مختلف این پلنر و چگونگی استفاده از آن می‌پردازیم.

 جدول برنامه ریزی رایگان آیلتس

نقش برنامه ریزی در رسیدن به آیلتس 7

مطالب زبان آن‌قدر زیاد و متنوع هستند که همیشه چیزی برای یادگرفتن وجود دارد. همیشه باید توجه داشت که در کنار انتخاب جدیدترین روش آموزش آیلتس باید برای شروع یادگیری آیلتس در گام اول به فکر برنامه‌ریزی مناسب برای دستیابی به اهداف آموزشی نیز باشیم. بهترین برنامه آموزش آیلتس با کوچک‌تر کردن مراحل آموزش زبان انگلیسی، دشواری‌های یادگیری آن را کاهش می‌دهد. با یک برنامه‌ریزی مناسب علاوه بر مرور سریع و رفع اشکال درست، تسلط زبان‌آموزان به مهارت‌های چهارگانه زبان بیشتر می‌شود.

آیلتس 7 نمره مطلوبی برای اهداف مهاجرتی و تحصیلی است. بسیاری از بهترین دانشگاه‌های برتر دنیا با این نمره دانشجویان را پذیرش می‌کنند. جدول برنامه ریزی رایگان برای رسیدن به آیلتس 7 که توسط آیلتس آفاق طراحی شده است، بدون کم‌ترین فشار شما را به سطح بالایی از مهارت‌های زبانی می‌رساند.

جدول برنامه ریزی 120 روزه آمادگی آزمون آیلتس چیست؟

اصلی‌ترین مشکلات زبان‌آموزان انتخاب منابع اصلی و یک برنامه‌ریزی مناسب برای خواندن و تسلط به مهارت‌های انگلیسی هستند. جدول برنامه ریزی رایگان برای رسیدن به آیلتس 7 یک برنامه تخصصی و کاربردی است که موسسه آیلتس آفاق به‌منظور کسب نمره خوب در آیلتس برای داوطلبان در نظر گرفته است. این برنامه‌ریزی رایگان در 120 روز تمام مباحث آیلتس را پشتیبانی می‌کند و زبان‌آموزان با دقت و عمل به این برنامه‌ریزی می‌توانند نمره 7 آیلتس را به دست بیاورند.

در پلنر 120 روزه مجموعه آیلتس آفاق، زبان‌آموزان در کنار تقویت مهارت‌های چهارگانه، دانش زبان عمومی خود را نیز ارتقا داده و شانسشان را برای موفقیت در آزمون آیلتس افزایش می‌دهند. تکنیک‌های مختلف مهارت‌های چهارگانه زبان با استفاده از جدول برنامه ریزی رایگان برای رسیدن به آیلتس 7 به‌صورت جداگانه به زبان‌آموزان آموزش داده می‌شوند.

این پلنر با دو هدف اصلی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد:

  • ارتقا سریع و هدفمند سطح زبان عمومی
  • آشنایی و مهارت‌آموزی آسان و قابل فهم برای مواجهه با آزمون آیلتس

 جدول برنامه ریزی آیلتس

چه موضوعاتی در پلنر 120 روزه رایگان آموزش آیلتس قرار داده شده‌اند؟

روش برنامه ریزی آیلتس آفاق یا برنامه ریز 120 روزه آزمون آیلتس که با نام  پلنر آفاق PLANNER هم معروف است یک متد تخصصی و کاربردی و بر اساس نیازهای زبان‌آموزان ایرانی است. در جدول برنامه ریزی رایگان برای رسیدن به آیلتس 7 داوطلبان ابتدا با گرامر و سپس با Writing Task Two شروع می‌کنند؛ زیرا این دو مهارت از اصلی‌ترین مشکلات داوطلبان هستند و به تمرین و زمان بیشتری نیاز دارند.

در ادامه Writing task One نیز به‌عنوان یک بحث جدی و مهم به داوطلبان آموزش داده می‌شود. تسلط بر این دو مهارت علاوه بر یادگیری کامل تکنیک‌های پاسخگویی به سوالات رایتینگ، در درک لغات و گرامر نیز تاثیر بالایی دارد. ادامه‌دادن نوشتن در مورد موضوعات رایتینگ آیلتس در انتهای کتاب نیز، از برنامه‌ریزی‌های مهم برای تسلط در این مهارت کاربردی است.

تسلط کامل بر مهارت اسپیکینگ، از دیگر موضوعات جدول برنامه ریزی رایگان برای رسیدن به آیلتس 7 به‌شمار می‌رود. پس از آموزش کامل لغات و گرامر، تکنیک‌‌های اصولی اسپیکینگ، به‌صورت موضوعی به زبان‌آموزان آموزش داده می‌شوند.

در بخش درک مطلب یا Reading، با توجه به تعداد بالای لغات و کالوکیشن‌ها (Callocations)، زبان‌آموزان با تعداد بالایی از لغات رسمی آشنا می‌شوند. در بخش پایانی جدول برنامه ریزی رایگان برای رسیدن به آیلتس 7 نیز تمرکز بر روی افزایش مهارت در بخش Listening است. درصد بالایی از موفقیت شما در آزمون آیلتس به تسلط کامل در این بخش بستگی دارد.

از جدول برنامه ریزی برای رسیدن به آیلتس 7 چطور باید استفاده کنیم؟

سوال مشترک بسیاری از داوطلبان آزمون آیلتس پس از خرید پکیج آیلتس آفاق، نحوه استفاده از پلنر 120 روزه این آموزش کاربردی است. در هر بخش از این برنامه در کنار توصیه به مطالعه ویدئوها، کتاب‌ها و فایل‌های تکمیلی، روش مطالعه آن‌ها نیز به‌صورت کلی توضیح داده شده‌اند. بااین‌حال جدول برنامه ریزی رایگان برای رسیدن به آیلتس 7 دارای چهار ستون اصلی است.

این ستون‌‌ها عبارت‌اند از:

  • دو ستون اول: محتوای بسته آموزشی هستند که در ستون اول محتوای ویدئوی پکیج New Forward To IELTS و در ستون دوم صفحات مربوط به هر ویدئو قرار داده شده است
  • ستون سوم: در این ستون کتاب‌های مکمل آموزشی گلچین شده‌اند و به‌صورت الکترونیکی در اختیار شما قرار می‌گیرند. این کتاب‌ها بر اساس نیازها و اصول پلنر 120 روزه، به شما ارائه می‌شوند
  • ستون چهارم: این ستون آخرین ستون از سمت راست بوده که ویدئوها و فایل‌های تدوین شده را در دسترس شما قرار می‌دهد. این فایل‌ها نیز مانند ستون سوم بر اساس کلیپ‌هایی هستند که زبان‌آموز در حال مطالعه آن‌ها است

 برنامه‌ریزی آیلتس آفاق

با برنامه‌ریزی مدون آیلتس آفاق، آیلتس 7 در دستان شما است

اصلی‌ترین نیازها برای رسیدن به یک نمره مناسب در آزمون آیلتس، برنامه‌ریزی و استفاده از روش‌های اصولی برای عمل به برنامه هستند. مراکز مختلف آموزش زبان برنامه‌ریزی‌های متنوعی را به زبان‌آموزان توصیه می‌کنند. متاسفانه در بیشتر مواقع این برنامه‌ها چندان کاربردی نیستند.

جدول برنامه‌ریزی رایگان برای رسیدن به آیلتس 7 که توسط مرکز آیلتس آفاق تدوین شده است، بسیاری از نیازهای شما را برای مطالعه اصولی و هدفمند مهارت‌های زبان پاسخ می‌دهد. مجموعه ما باتکیه‌بر دانش استاد کیهانی به‌عنوان مولف پکیج‌های NEW Forward To IELTS، بهترین مسیر را برای رسیدن به سطح مطلوبی از زبان برای شما انتخاب می‌کند. شما می‌‌توانید برای آشنایی با روش‌های تهیه بسته‌های آموزشی ما و بهره‌‌مندی از مزایای پلنر 120 روزه، با مشاوران سایت ما در ارتباط باشید و بالاترین نمره آیلتس را بگیرید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا