Kamanji 1000 – یک بررسی ساده

Kamanji 1000 یک فرصت کسب و کار نسبتاً جدید بازاریابی شبکه ای با یک بستر طراحی و تبلیغ وب سایت است. این یکی از بسیاری از پلتفرم های موجود امروز است که به شما کمک می کند تجارت یا خدمات فعلی خود را بازاریابی کنید و فرصتی برای کسب درآمد به شما ارائه دهد. در اینجا بررسی ساده من است.

محصولات و ابزار Kamanji 1000 شامل قالب ها و طراحی وب سایت ، کتاب های الکترونیکی ، دفتر کار مجازی ، فیلم های شخصی ، وب سایت قابل ویرایش و پشتیبانی آنلاین است که شما را با تیم مراقبت خود متصل می کند. این هزینه بدون هزینه عضویت سالانه 350 دلار است ، اما خدمات و ابزارهای اضافی بازاریابی وجود دارد که به شما کمک می کند تا اسرار بازاریابی اینترنتی را یاد بگیرید و می توان آنها را با قیمت کمتری خریداری کرد. این ابزارها به شما در بازاریابی وب سایت شما کمک می کنند و ابزار لازم را برای تبدیل شدن به یک مالک تجاری موفق به شما می دهند.

ساختار جبران بر اساس یک ماتریس باینری 2 × 2 است که شما را ملزم به جذب 2 می کند و سپس به آن 2 کمک می کند 2 را استخدام کنید سپس

این 2 نفر دو نفر دیگر می گیرند تا اینکه شما شش تیم در تیم خود داشته باشید و سپس فارغ التحصیل شوید و 1000 دلار دریافت کنید. همچنین امکان گسترش و زیر بودن برای کمک به شما در رسیدن به شش نفر وجود دارد. مانند هر فرصتی ، ضروری است که شما ساختار جبران خسارت را درک کنید و دقیقاً بدانید که برای موفقیت چه مواردی لازم است.

Kamanji 1000 یک فرصت قانونی و بستر بازاریابی برای کمک به شما برای کسب درآمد است. این فقط به بازاریابی این مورد برای دوستان و خانواده شما نیاز دارد ، شما باید تکنیک های بازاریابی را که از این سیستم عامل آموزش داده می شود بیاموزید و باید برای هدایت بازدید به سایت خود کار کنید. متأسفانه ، بسیاری شکست خواهند خورد زیرا آنها دانش چگونگی بازاریابی موثر در اینترنت و استفاده از قدرت اینترنت را ندارند تا خود را به عنوان رهبر در این فرصت معرفی کنند. قبل از پیوستن به Kamanji 1000 یا هر فرصت شغلی ، افراد موفقی را جستجو کنید که سایت هایشان در ردیف موتورهای جستجو قرار دارند و با آنها صحبت کنید تا مطمئن شوید آموزش و پشتیبانی لازم برای موفقیت را خواهید داشت.

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا