دنیای وب

Kindle Cash Flow چیست؟

متوجه فرصتهای عالی که می تواند با Amazon Kindle به وجود بیاید؟ مقاله اخیر در لس آنجلس تایمز نشان می دهد که چگونه بسیاری از نویسندگان نسخه های زیادی از مطالب خود را بر روی پلت فرم Amazon Kindle می فروشند. این به آنها درآمد خوب و پایدار می بخشد ، بنابراین این یک راه حل عالی برای کسب درآمد اینترنتی است.

کل سیستم درآمدزایی در Platform Amazon Kindle بسیار ساده و آسان است که حتی یک مبتدی این فرصت را پیدا می کند که با کمک آن درآمد خوبی کسب کند. اما ابتدا ، ببینیم چه کسی به این ایده رسیده است و چه کسی پشت این کل سیستم است. چند ماه پیش ، یک نبوغ بازاریابی اینترنتی با نام خود ، تائه کوهن ، تصمیم گرفت برای به دست آوردن پول اضافی ، این سیستم را ایجاد و پیاده سازی کند. نتایج خیره کننده بود: بیش از 100،000.00 دلار انتشار گزارش های کوتاه و داستان های کوچک در آمازون. و همه اینها فقط در دو ماه! بنابراین جریان نقدی Kindle را ایجاد کرد. Ty Cohen تصمیم گرفت که برای آموزش و کمک به دیگران برای دستیابی به این موفقیت آنلاین ، با ارسال پست در آمازون ، آن را ساخت.

کار با Kindle Cash Flow با گفتن کلمه “پول” آسان است. همچنین ، این بهترین اصطلاح برای توصیف این سیستم Ty Cohen است: پول. این بسیار مهم است که شما به آنچه که وی در وبینار خود گفته است گوش دهید.

با این حال ، دقیقاً Kindle Cash Flow چیست؟

Kindle Cash Flow یک برنامه است ، سیستمی در صورتی که می خواهید نام دیگری از آن بگیرید ، که با ارسال هر داستان کوچک ، کتاب های الکترونیکی و گزارش های مربوط به آمازون ، شما را در هر قدم کوچک برای کسب درآمد واقعی زیادی راهنمایی می کند.

علاوه بر این ، تائه کوهن همچنین به تفصیل معنای نوشتن و اینکه چگونه شما قادر به خلق آثار قابل خواندن شگفت انگیز هستید ، بدون صرف وقت زیاد برای نوشتن ، توضیح می دهد. Kindle Cash Flow یک راه عالی برای کمک به شما برای نوشتن مطالب برون سپاری است تا بتوانید صاحب آن باشید و بتوانید آنرا دوباره بفروشید.

در این وبینار که در مورد آن صحبت کردیم ، Ty داستان زندگی خود را به اشتراک می گذارد ، در طی ده ماه گذشته که تصمیم گرفت با انتشار پستی در پلتفرم Amazon Kindle ، مقداری درآمد کسب کند. تائه قبل از پیدا کردن روش مناسب ، روشهای زیادی را برای انجام این کار آزمایش کرد. البته او مجبور شد چندین بار با شکست روبرو شود و در طی کل فرآیند مقداری پول از دست بدهد ، اما نتیجه نهایی همه کار سخت را در پی داشت و پول را سرمایه گذاری کرد. وی پس از دستیابی به نتایج مثبت و کسب درآمد زیادی به روش نهایی و ایده آل ، وی تصمیم گرفت به اینترنت وصل شود و آن را با دیگران به اشتراک بگذارد.

من کاملاً به برنامه ایجاد شده توسط Ty Cohen علاقه مندم زیرا این یک روش جدید و جدید برای کسب درآمد خوب آنلاین است. این هیچ ارتباطی با آنچه تاکنون عادت کرده ایم نیست. درمورد جستجوگرها ، دایرکتوری مقاله یا لینک بک لینک چیزی وجود ندارد. این موضوعی کاملاً جدید است و مورد کاوش نیست و به همه بازاریابان آنلاین در همه جا کمک خواهد کرد تا پول جدی کسب کنند.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا