MLM Attractor – اسرار پنهان بازاریابی شبکه ای را کشف کنید

به نظر می رسد بنیانگذار MLM Attractor Factor ، آدام چندلر ، چند راز دارد که به پیشرفت کارآفرینان آنلاین در تجارت بازاریابی شبکه ای کمک می کند. هر کسی که در MLM مشارکت داشته باشد می داند که رمز موفقیت در تجارت عمق خط اصلی است – هرچه تعداد افرادی که برای شما کار می کنند سود کسب و کار شما بیشتر است. به نظر می رسد این همان چیزی است که وب سایت شما به رشد شما کمک می کند.

با عضو شدن ، جاذبه MLM آموزش ، مواد و ابزاری را برای پیشبرد تجارت MLM در اختیار شما قرار می دهد. اولین بار که به صفحه وب وارد می شوید ، با یک ویدیوی مقدماتی از آنچه می توانید هنگام عضویت در عضو انتظار داشته باشید ، استقبال خواهید کرد. پس از عضویت در لیست پستی ، بلافاصله به DVD Conquer The Internet منتقل خواهید شد. به نظر می رسد این ارائه سمعی و بصری روی روشهای مختلفی جهت کسب حداکثر مشتری بالقوه تمرکز دارد. این همچنین ادعا می کند که درسهای ارزشمندی را برای توسعه مهارت های تجاری لازم برای تبدیل شدن به یک بازاریاب موثر شبکه ارائه می دهد.

به نظر می رسد اشتراک در DVD MLM Attractor Factor با یک نسخه آزمایشی 30 روزه از “My Leads System Pro” (MLSP) و “جعبه کامل جنگ بازاریاب” ارائه می شود. MLSP سایتی است که شما باید در آن عضو شوید و ظاهراً این امتیاز را به شما خواهد داد که از مواد آموزشی و فیلم های آن استفاده کنید. همچنین امکان استفاده از ابزاری مانند صفحات پاسخگویی خودکار و جذب سرب را فراهم می کند که می توانید متناسب با نیازهای تجاری خود تغییر دهید. از یک طرف ، یک جعبه کامل Marketer War شامل موارد اضافی مانند ابزار تحقیق کلمات کلیدی ، راهنمای بازاریابی ویدیویی و راهنمای وبلاگ نویسی است. در کل هشت مورد اضافی در این بسته گنجانده شده است.

برای دسترسی به ویدئو ، باید یک بار هزینه 29.95 دلار سرمایه گذاری کنید که شامل دوره آزمایشی رایگان MLSP است. پس از پایان دوره آزمایشی ، برای دستیابی به حق استفاده از MLSP باید ماهانه 49.97 دلار هزینه کنید. به نظر می رسد این تنها هزینه های آشکاری است که برای عضویت باید پرداخت کنید. به نظر می رسد هزینه های دیگر مربوط به نحوه اداره مشاغل شما تعیین می شود.

به نظر می رسد MLM Attractor Factor گزینه خوبی برای علاقه مندان به درآمدزایی از بازاریابی شبکه ای باشد. با در نظر گرفتن MLSP در معامله ، مزایای دیگری را می توان در سایر زمینه های بازاریابی شرکت های وابسته به دست آورد. دانستن اینکه کل سیستم چگونه کار می کند به شما کمک می کند تا تشخیص دهید آیا این پروژه مناسب شماست.

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا