MLM Odyssey – بازاریابی با آن چه کاری باید انجام دهد؟

چهار هفته پس از مهاجرت به سافولک ویرجینیا ، از 8 جولای 2008 شروع به بازاریابی آنلاین کردم. من یک “فروشگاه مسافرتی” خریدم که همراه با یک وب سایت و دفتر کار بود. هزینه سایت 59.95 دلار در ماه بود. اگر سه نفر را ثبت نام کنید ، وب سایت شما رایگان است. هیاهوی پیرامون این تجارت در برنامه جبران خسارت و سایتهای عجیب سفر با تخفیف برای شما و خانواده شما بوده است. بله ، آنها یک ماژول آموزش / بازاریابی داشتند ، اما باید از خانواده و دوستان می خواستند که برای این فرصت ثبت نام کنند. از این رو ، من از خانواده و دوستانم از طریق تماس تلفنی ، نامه ، ایمیل ، نمابر و غیره س askedال کردم. هیچ کس ثبت نام نکرد.

ماژول آموزش / بازاریابی سایت من شامل یک اردوی راه اندازی سی روزه بود ، که چیزی بیش از چند ایمیل گروهی با نکات و ترفندهای مختلف تاریخ نبود. بدون وبلاگ ، هیچ انجمن گفتگو ، هیچ سرویس پرداخت به ازای هر کلیک ، هیچ مقاله بازاریابی ، هیچ خبری برای مطبوعات ذکر نشده است ، به ذکر چند استراتژی بازاریابی با این شرکت مسافرتی. بسته آموزش / بازاریابی و کارت های بازرگانی 150 دلار دیگر بود. سفر خود سفر 199 دلار بود زیرا در زمان خرید شارژ می شد. اگر تخفیف رئیس جمهور نبود 399 دلار می شد. اگر کسی همه هزینه ها و پرداخت های ماهانه ژوئیه تا دسامبر را در نظر بگیرد ، کل هزینه 708.70 دلار از جیب شما است!

نوشته های مشابه

بنابراین ، در شهری زندگی کردم که کسی را تجدید نکرده ام ، مجبور شدم راهی برای بازاریابی این محصول پیدا کنم. اپلای من دوستانه بود ، اما هیچ کمکی نکرد. استراتژی بازاریابی آنها این بود که با مشتریان بالقوه خریداری شده تماس بگیرند. آنها حتی با چند رشته که روزانه ده ساعت وقت داشتم تماس گرفتند ، اما این داستان دیگری است. من چندین ماه دوام آوردم. شما مقداری پول بدست آوردید – 80.80 دلار! اما برای بدست آوردن این کمیسیون مجبور شدم به این شرکت نامه بنویسم و ​​به آنها بگویم که من یک کمپین پستی علیه آنها به دلیل پرداخت نکردن و شکستن قرارداد آنها شروع می کنم. من چک را دریافت کردم و سریع آن را واریز کردم.

کاهش مالیات همه در این اولین تلاش برای کسب درآمد از طریق MLM به صورت آنلاین خوب بود. بخش بعدی این حماسه علاقه مند به یافتن مشاغل اساسی قانونی در اینترنت بود. شما باید بیاموزید که چگونه در اینترنت بازاریابی کنید. تحقیقات و دقت من باعث شد تا این واقعیت مهم را در زندگی پیدا کنم: آموزش آنلاین با تأکید بر بازاریابی و توانایی استفاده از ابزارهای بازاریابی پایه و اساس هر حق رای دادن موفق در بازاریابی است.

من به یک وب سایت آموزشی نیاز داشتم که در یادگیری بازاریابی اینترنتی مقرون به صرفه باشد اما مفید باشد. بعد از یک سال رفتن به هدف ، بالاخره طرح قبولی را فهمیدم. این آموزش بسیار فشرده ، معنی دار و آسان است ، زیرا به روش غیر فنی آموزش داده می شود. شخص می تواند بارها و بارها به فیلم ها گوش دهد. می توانید به صورت رایگان به برنامه Pass بپیوندید ، اما با شروع کار ، مقدار نشان داده می شود. به عنوان مثال ، مطالب بازاریابی در روز پانزدهم برنامه آموزشی 30 روزه با جزئیات مورد بحث قرار می گیرد. فیس بوک ، توییتر و سایر اشکال رسانه های اجتماعی با توجه به نحوه ارتباط آنها با هدایت ترافیک رایگان به وبلاگ یا تجارت اصلی مورد علاقه شما توضیح داده می شوند. مثال دیگر استفاده از ترافیک توییتر است که به FB ، Ezines ، وبلاگ ها و غیره هدایت می شود. به عبارت دیگر ، ترافیک رایگان از شبکه های اجتماعی ایجاد می شود! در حال حاضر ، من با استفاده از مهارت هایی که در برنامه ترافیک آموخته ام در حال بازاریابی هستم و TTP تقریباً روزانه به آموزش جدید اضافه می کند. بنابراین برای جلوگیری از جستجوی “جام مقدس” بازاریابی اینترنتی ، و پاسخ به سوال “بازاریابی چه ارتباطی با آن دارد؟” به وب سایت زیر مراجعه کنید. تجربه عالی خواهد بود

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا