برترین های کسب و کارخانواده

Naamahdud نامحدود

این روز ها داستان امیر و 206 سفید  بسیار ترند شده است .  و این به گوش همه رسیده است که همه امیر ها 206 دارند و یا تمام کسانی که 206 سوار می شوند نام آن ها امیر است . شما می توانید قسمت اول داستان امیر و 206 را در سایت ما بخوانید و در قسمت نظرات به ما بگویید که چطور است و به چه چیزی برای بهتر شدن نیاز دارد.

آموزش | ابزار

خلاصه این داستان به این صورت است که راجب به یک جوان است که عاشق 206 سفید است و خیلی تلاش می کند که به رویای خود برسد . این جوان در یک خانواده چهار نفری زندگی می کند و در این مسیر با چالش های زیادی برخورد می کند.

این جوان که امیر نام دارد با وجود این که مشکلات زیادی دارد تسلیم نمی شود و با یک اراده قدرتمند برای سرنوشت خود میجنگد.

و برای رویای خود شبانه روز تلاش می کند. در این راه قلب او می شکند و خیلی در چاله های عمیقی در زندگی فرو می رود.

این جوان به ما نشان می دهد که جوانی چه قدرت عظیمی دارد. و یکی از نشانه های سن 18 تا 30 که شکست ناپذیر بودن در هر شرایطی است را به ما نشان می دهد.

البته در برخی از قسمت های داستان نیز او روی خوشی را می بیند و از چیز های خوب نیز بحره مند می شود. پدر او یک مقدار سختگیر است به خاطر علاقه زیادی که به پسر خود دارد…. ادامه این داستان را خودتان در سایت مطالعه کنید چون به قولی اسپویل می شود.

ما نیز در وبلاگ خود مقداری مطالب آموزشی نیز گردآوری کرده ایم. این روز ها خیلی از افراد به دنبال راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد هستند. ما به صورت رایگان مطالبی را گردآوری کرده ایم که باعث می شود یک خلاصه و مقداری پیش زمینه داشته باشید که در شروع راه چگونه عمل کنید. در واقع این ها نکاتی هستند که به شما کمک میکنند که در این راه کمتر به مشکل بخورید.

آموزش | ابزار

در این سایت نیز ما به کسانی نیاز داریم که در زمینه ساخت بیت و ساخت موزیک و خوانندگی علاقه و کمی با این ابزار ها شناخت دارند. به سایت نامحدود مراجعه کنید و در قسمت پشتیبانی با این شماره در تلگرام در تماس باشید که در ادامه با هم به همکاری و تولید آثار بپردازیم.

ممنون از نگاه شما . naamahdud

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا