برترین های کسب و کارصنعت و تجارت

بررسی رنگ های فلزی دوپلی کالر

رنگ های فلزی دوپلی کالر جزو رنگ هایی هستند که روش استفاده آسانی داشته و نتیجه کار با آن ها بسیار جذاب است. ما برای بررسی رنگ فلزی دوپلی کالر تصمیم گرفتیم این رنگ را روی دو کالا با دو جنس مختلف امتحان کنیم : 1- قوطی فولادی 2- رنده پلاستیکی روی یک ایکس باکس 360 خراب

همانطور که انتظار داشتیم، استفاده از این رنگ بسیار راحت بود و در عرض چند دقیقه خشک شد. بنده با اینکه مرحله سنباده زدن سطح با کاغذ سنباده 320 را نادیده گرفتم، با این حال رنگ به خوبی به پلاستیک و فلز چسبید. نکته حائز اهمیت دیگر شدت بوی دودهای ایجاد شده بود که از بوی ایجاد شده توسط اسپری رنگ معمولی بیشتر و شدیدتر بود. با این حال، بخارها زیر نور فضای کار من می درخشیدند و یک تجربه نقاشی تا حدودی سورئال ایجاد می کردند. در زیر می توانید تصاویر محصولات نهایی را مشاهده کنید:

اسپری دوپلی کالر مات | دوپلی کالر مشهد

به نظرم رنگ قرمز بسیار زیبا و چشم نواز بود (این رنگ مرا یاد لباس قرمز و طلایی مرد آهنی انداخت).

اگر دقت کنید، کاراکترهای چاپ شده در پایین قوطی هنوز قابل مشاهده هستند. اگر می خواهید طرح های روی قوطی به طور کامل پوشیده شوند، می بایست قبل از رنگ زدن یک لایه پرایمر استفاده کنید و یا از چند لایه رنگ استفاده کنید.

در حین نوشتن این مقاله متوجه موضوع جالبی شدم. اینکه روی خود من هم لایه نازکی از لکه های فلزی نشسته !

نه تنها روی لباس بلکه یک لایه مشابه را در بسیاری از سطوح در فضای کاری خود دیدم. خوشبختانه، لکه های فلزی آزار دهنده با آب و صابون از بین رفتند.

در کل تجربه فوق العاده ای بود و می توان گفت، رنگ های فلزی دوپلی کالر به راحتی قابل استفاده هستند و در نهایت نیز نتیجه کار بسیار زیبا و چشم نواز است.

منبع : ابزار میهن

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا