دنیای وب

ReviewAZON – افزونه نهایی آمازون برای وردپرس

ReviewAZON یک افزونه جدید وردپرس است که به شما کمک می کند تا وب سایت های خود را بسازید تا محصولات آمازون را در چند دقیقه و نه ساعت بررسی کنید ، و به شما امکان می دهد تا بیشتر بسازید ، بیشتر تبلیغ کنید و از هر زمان دیگری درآمد بیشتری کسب کنید! این افزونه وردپرس می تواند زمان زیادی را در ساخت وب سایت های بررسی محصول صرفه جویی کند ، زیرا این قابلیت را دارد که محصولات آمازون و بررسی های مرتبط را به صورت عمده به سایت خود اضافه کنید.

ReviewAZON شامل امکان نمایش بیش از 25 دسته مختلف از محتوای محصول است ، به گونه ای که می توانید اطلاعات مربوط به محصول مورد نظر خود را برای بازدید کنندگان خود انتخاب کنید. مشاغل جستجو و مدیریت خیلی خوب تنظیم شده و شناسه amazon شما را در لینک محصولات ایجاد می کند. ReviewAZON از الگوهای HTML منعطف استفاده می کند که می توانید از آنها برای تنظیم نحوه مشاهده کاربران استفاده کنید. همچنین می توانید فیلم های YouTube مربوط به محصول خود را در صفحه محصول خود جستجو و رها کنید. اگر با PhpBayList یا PhpBayPro آشنا هستید ، می توانید لیست های eBay را در کنار بررسی محصول مشاهده کنید تا گزینه های بیشتری در اختیار کاربران قرار دهید.

محصولات خود را در ابزارهای نوار کناری بر اساس قیمت یا نمایش محصولات برجسته برای بازدید کنندگان خود نمایش دهید. پیوندها و تصاویر مربوط به سئو محصولات بدان معنی است که شما در به دست آوردن ترافیک ارگانیک قابل توجهی تغییر بهتری خواهید داشت. “ارسال قطره” برای ارسال محصولات به وبلاگ خود پیکربندی کنید تا دائماً محصولات جدید اضافه کنید.

در اینجا برخی از ویژگی های عالی ReviewAZON آورده شده است

  • تأسیسات تغذیه قطره ای – بررسی محصولات می تواند برای یک دوره زمانی خاص با ویژگی محصولات بسته بندی شده ReviewAZON برنامه ریزی شود.
  • لوازم جانبی برای محصولات و محصولات مشابه نیز قابل نمایش است – اینها را در کنار صفحات محصول واقعی خود قرار دهید و به طور مستقیم در پست یا با استفاده از ابزارهای نوار کناری بررسی کنید.
  • فقط یک ساعت یک سایت جدید و یکپارچه بسازید – در وقت خود صرفه جویی کرده و به سرعت بر روی موارد دیگری مانند ارتقاء سایت و ساخت سایت های بیشتر تمرکز کنید.
  • URL محصولات SEO و URL های تصویر – این لینک ها را برای کمک به بازدید کنندگان شما و ارائه سئو در صفحه برای رتبه بندی موتورهای جستجو ، پیوندهای قابل خواندن با انسان نشان می دهد.
  • می توانید از افزونه ReviewAZON در تعداد نامحدود دامنه استفاده کنید فقط آن را بخرید تا در یک یا برخی یا تمام وب سایتهای خود استفاده کنید.
  • دسترسی مادام العمر در انجمن پشتیبانی فنی ReviewAZON – ببینید جامعه کاربری ReviewAZON چه کاری انجام می دهد و از راهنمایی ها و ترفندهای آنها ، به علاوه آخرین به روزرسانی های افزونه و اطلاعات پشتیبانی فنی بهره مند می شوید.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا