Rich Life Network Review

شبکه سبک زندگی ثروتمند در فوریه 2011 راه اندازی شد و در واقع خالق ماتریس است. از محصولات اطلاعاتی مانند کتاب ، سمینار و فیلم استفاده می کند که به مردم می آموزد که چگونه بدهی و ساخت فناوری های ثروت را مدیریت کنند و می توانند آنها را به مشتریان بفروشند.

خوب ، ایده این مفهوم کسب و کار این است که به WLN Associate بپیوندید و این برنامه رایگان است. پس از مشترک شدن ، شما در ماتریس دوره 2×2 “دنبال من” قرار می گیرید و این به شما اجازه می دهد از دو نفر دیگر مراقبت کنید که به نوبه خود ، دو نفر دیگر را پیدا خواهید کرد. پس از پر شدن ماتریس ، به ماتریس بعدی منتقل می شود. چهار سطح ماتریس 2×2 وجود دارد که نقره ، طلا ، پلاتین و الماس هستند. هر بار که دوره را انجام می دهید ، پاداش دریافت می کنید ، از 200 دلار تا 1150 دلار.

هنگامی که در این چهار مرحله دوچرخه سوار می شوید ، به صورت اتوماتیک به آکادمی ثروت می روید. این در واقع یک ماتریس 2×15 است و در اینجا پول واقعی است. در حقیقت ، بخش دیگر این تجارت فقط سرکوب فروش سودآورترین چیزهاست. در اینجا می توانید حق فروش کامل بر روی محصولات را بدست آورید ، 100٪ سود به شما می دهد و به کمیسیون های فروش تا 15 سطح پرداخت می شود. همچنین درصدی از گروه پاداش جهانی دریافت می کنید. شرط تنها این است که برای حفظ خود در آکادمی ثروت ، شما باید حداقل 30 روز فروش کالا را انجام دهید.

با شروع این مشاغل ، برای هر یک از اعضای پیوستن به شبکه سبک زندگی ثروت یک سهمیه دریافت می کنید. این سهم به سمت سود گروه پاداش جهانی است که با نگه داشتن 50٪ از فروش در همه موارد از چهار سطح اول انجام می شود. وقتی به آکادمی ثروت حرکت می کنید ، این امر 10 برابر می شود. این بدان معنی است که هر بار که یک عضو پولی فعال شود ، 10 برابر سهام دریافت می کنید.

به طور خلاصه ، شرکت های بازاریابی چند سطحی مانند این مدل از یک مدل تجاری خوب و قانونی برخوردار هستند و در دنیای ایده آل راهی عالی برای درآمدزایی خواهند بود. با این حال ، 97٪ از افرادی که وارد حق رای دادن می شوند ، آن را کاملاً درک نمی کنند و در نتیجه قبل از شروع کار خود را ترک می کنند. نکته غم انگیز این است که برنامه هایی مانند این ها همیشه به دنبال فرصت طلبان خواهند بود ، که از امتیازات بعدی پرش می کنند. این به نوبه خود به این معنی است که ساختن شغل شما بیش از آنچه فکر می کنید طول خواهد کشید.

نکته پایانی این است که هیچ گونه صید وجود ندارد ، بلکه این همان چیزی است که هست. فرصت شغلی از طرف شما به کار و وقت زیادی نیاز دارد. اگر این موضوع را بفهمید ، دلیلی وجود ندارد که شبکه سبک زندگی ثروتمند در این زمینه موفق یا هر فرصتی نباشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا