طراحی و سئو وب سایت

SEO – چگونه سایت وردپرس خود را با کلمات کلیدی کامل بهینه سازی کنیم

“SEO” – یکی از مهمترین موارد برای هر وب سایتی که به نمایان شدن سایت شما در صفحه اول موتورهای جستجوی محبوب از جمله Google ، Yahoo ، Bing ، MSN و غیره کمک می کند. در سال های اخیر ، بیشتر بازاریاب های اینترنتی از یک فرصت عالی وردپرس استفاده کرده اند که باعث کاهش پول و زمان می شود. متاسفانه به نظر می رسد بیشتر بازاریاب های اینترنتی از ویژگی SEO WordPress بی اطلاع هستند. با این حال ، کلمه کلیدی کامل رمز موفقیت شما است. کلمه کلیدی چیست؟ چگونه کلمات کلیدی دریافت می کنید؟ چگالی کلمه کلیدی مقاله شما چقدر باید باشد؟ اینها مهمترین سوالات هستند. با این حال ، خوشحال خواهم شد که بدانم پاسخ مناسب این سوالات را پیدا خواهم کرد.

• کلید واژه چیست؟

کلمه کلیدی کلمه ای است که موتور جستجو از آن برای جستجوی صفحات وب مرتبط استفاده می کند. با این حال ، متعجب خواهید شد اگر بدانید که میلیون ها وب سایت در دنیای مجازی وجود دارد و تعداد وب سایت ها روز به روز در حال افزایش است. با این حال ، آیا تا به حال تصور کرده اید که چرا همه سایتها هنگام جستجوی چیزی در موتور جستجو ظاهر نمی شوند؟ با این حال ، فقط چند وب سایت در صفحه اول موتور جستجو ظاهر می شوند. دلیل این معجزه چیزی غیر از بهینه سازی موتور جستجو (SEO) نیست. با وجود این ، کلمات کلیدی یک مرحله اساسی در سئو وردپرس هستند.

• چگونه کلمات کلیدی را بدست آوریم؟

با این حال ، خوشحال می شوید که بدانید برای سایت SEO وردپرس شما ، Google منبع بسیار خوبی دارد که به شما کمک می کند به سادگی ایده های کلمات کلیدی را بدست آورید. با این حال ، با کمک Google Keyword Tool می توانید ایده ای واضح و واضح درباره انتخاب کلمه کلیدی کامل بدست آورید.

تراکم کلمات کلیدی:

اکنون ، ممکن است سوالی در مورد تراکم کلمات کلیدی در ذهن شما ایجاد شود. با این حال ، تراکم کلمات کلیدی طاقچه شما چه باید باشد؟ خوب ، توصیه می شود محتوای شما 5٪ کلمه کلیدی داشته باشد. با این حال ، مهم است که برای سئو وردپرس در نظر داشته باشید که شما فقط محتوای خود را با کلمات کلیدی زیادی مخلوط نمی کنید.

متأسفانه ، نه خزنده موتور جستجو و نه عنکبوت کار ساده ای نیستند.

برای سئو وردپرس خود باید از انتخاب برچسب ها آگاه باشید. برای هر پست ، شما باید برخی از برچسب ها را قرار دهید. با این حال ، مناسب ترین و پر جستجوترین کلمات کلیدی را به عنوان برچسب انتخاب کنید.

کلمات کلیدی به عنوان زیرنویس:

اگر بیشترین جستجوی کلمات کلیدی را به عنوان زیرنویس مقاله خود استفاده کنید ، محتوای شما از نظر سئو دوستانه تر خواهد بود. به عنوان مثال ، اگر مقاله ای در مورد “بهینه سازی موتور جستجو (SEO)” می نویسید ، اولین کار شما این است که به Google AdWord بروید و کلمات کلیدی بیشترین جستجو را پیدا کنید. با این حال ، هنگام جستجوی “SEO” مانند کلمات کلیدی بهینه سازی (SEO) ، کلمات کلیدی SEO و کلمات کلیدی SEO ممکن است کلمات کلیدی مرتبط پیدا کنید. با این حال ، کار شما این است که بیشترین کلمات کلیدی را در میان آنها جستجو کنید و سپس آنها را در عنوان مقاله خود استفاده کنید. با این وجود مطمئن شوید که کلمه کلیدی بیش از 5٪ نباشد.

کلمه کلیدی و حجم جستجوی ماهانه جهانی را بگویید:

سئو 240،000

– کلمه کلیدی SEO ، 200000

بهبود سئو ، 190،000

به این نمودار مراجعه کنید. از ‘SEO’ در برچسب عنوان خود استفاده کنید و آن را با محتوای خود ترکیب کنید. از “کلمه کلیدی SEO” به عنوان زیرنویس استفاده کنید. از “SEO” به عنوان زیر عنوان دیگر استفاده کنید. این هست. مهم نیست.

سرانجام ، SEO اصطلاحی است که شامل موارد مختلفی می شود. با این حال ، کلمات کلیدی یکی از مهمترین جنبه های سئو هستند. با کمک کلمات کلیدی کامل و مناسب ، سایت شما بازدید بیشتری در موتورهای جستجو خواهد داشت. با این حال ، قبل از انتخاب کلمات کلیدی ، اطمینان حاصل کنید که تحقیق کلمات کلیدی خود را با کمک ابزار کلمات کلیدی Google انجام داده اید.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا