دنیای وب

SEO Trends 2013

یادگیری اصول SEO هرگز پایان نمی یابد. شما همیشه باید از آخرین اطلاعات ، فن آوری ها و ابزارهایی که برای بهبود سایت خود استفاده می شود مطلع باشید تا از قافله عقب نمانید.

دانستن روندها ، نکات و راهکارهای جستجوگرها به خصوص برای افرادی که به آنها ضربه زده اید و تحت تأثیر Google Penguin قرار دارند بسیار مهم است. امروز ، من بهترین و آخرین روند SEO را با شما به اشتراک می گذارم که به شما کمک می کند رتبه وب سایت خود را در سال 2013 بهبود بخشید و زندگی خود را راحت تر کنید:

به روز رسانی الگوریتم. شما باید وب سایت خود را بهبود بخشید تا روابط عمومی شما تحت تأثیر قرار نگیرد زیرا Google دائماً سیستم خود را بروزرسانی و پیشرفت می کند.

نرخ تبدیل خود را بهبود ببخشید. سرمایه گذاری مهم است زیرا برای بهبود تجزیه و تحلیل وب و بهبود قابل توجه نرخ قیمت ضروری است.

رتبه صفحه. کلیه بازاریاب های اینترنتی و مشاغل کوچک که دارای وب سایت هستند ، با رتبه بندی صفحات خود بسیار آشنا هستند. این اوست که محبوبیت و سودمندی سایت خود را برای کاربران تعیین می کند. اکنون ، سیستم جدیدی وجود دارد به نام رتبه نویسنده یا رتبه عامل. این ابزار به طور قطع وب سایت را بر اساس کیفیت محتوای آن ارزیابی می کند و این باعث تعیین جایگاه وب سایت می شود. بنابراین هنگامی که یک وب سایت خدمات نوشتن را استخدام می کند ، او باید اطمینان حاصل کند که این شرکت نویسندگان با کیفیتی دارد یا با یک هدف می نویسد. به یاد داشته باشید ، Google نویسندگان شما را با نمایه های Google+ خود پیگیری می کند.

لیست های محلی این عنصر اصلی در بهینه سازی وب سایت است زیرا به شرکت ها اجازه می دهد اطلاعات تماس و وب سایت را برای ارسال ارسال کنند تا کسب و کار آنها از طریق موتورهای جستجو به صورت آنلاین پیدا شود.

سلب مسئولیت گوگل. سالها از سیستم گوگل می گذرد و مکانیسم پیوند برای ایجاد یک موتور جستجوی مفید و آموزنده سخت تر از قبل است. وب سایت هایی که شرایط Google را نداشته باشند قطعاً رد می شوند. اگر توسط Google رد شده باشید ، از طریق حساب مدیر وب سایت خود اعلانی دریافت خواهید کرد. همچنین می توانید شانس خود را در موتورهای جستجو دیگر مانند یاهو و بینگ امتحان کنید.

وب سایت بازاریابی مارک. در سال 2013 مشخص شد که کپی رایت گوگل منبع بازاریابی نام تجاری خواهد بود.

استفاده از سایت های رسانه های اجتماعی. در سال 2012 ، رسانه های اجتماعی جریان اصلی اطلاع رسانی وب سایت شما و داشتن یک وب سایت پایدار بودند. و در سال 2013 ، این حتی از اهمیت بیشتری برخوردار است و ما در اینجا می مانیم تا به شما کمک کنیم تا سایت خود را برای دستیابی به بازدید و افزایش فروش بیشتر بهبود ببخشید.

کلیک های + Google. برای تقویت اعتبار خود باید از + Google خود استفاده کنید. همچنین ، این موارد به عنوان یک روش موثر برای به راحتی در موتورهای جستجو فهرست بندی و خزیدن دیده می شود.

کیفیت محتوای وب سایت. ضرب المثل قدیمی “محتوا سلطان است” بله ، همینطور است! کیفیت محتوا برای ماندن است و هرگز از بین نخواهد رفت ، بنابراین هرگز دست از ایجاد مقالات اطلاعاتی بردارید که می توانند به کاربران در مورد اطلاعاتی که می خواهند کمک کنند.

تکنیک های ساخت پیوند. یکی از موارد مهمی که باید هنگام ایجاد بک لینک به خاطر بسپارید این است که مطمئن شوید پیوندهای مرتبط با سایت خود را ایجاد می کنید تا بتوانید مزایای بسیاری مانند بازگشت بهتر سرمایه ، رتبه بندی خوب وب سایت و شهرت آنلاین را به صورت آنلاین بدست آورید.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا