SlideShare – YouTube Power Point

آیا تاکنون از SlideShare.net شنیده اید؟ مایکل آرینگتون ، بنیانگذار و سردبیر TechCrunch ، YouTube را از پاورپوینت نامید. افراد دوست دارند دقیقاً مانند YouTube ، نظرات و نظرات خود را در PowerPoint و PDF مشاهده کنند ، آپلود کنند و به اشتراک بگذارند.

پاورپوینت یک راه خوب برای توضیح ایده های جدید شماست ، می توانید به راحتی اسلایدهای اسلایدهای مفهومی را تجسم کنید. به راحتی می توانید خرد خود را در سراسر جهان در SlideShare به اشتراک بگذارید ، همچنین می توانید داستان های خوبی را در SlideShare.net پیدا کنید. بسیاری از داغترین ارائه ها و بارگیری های داغ نوآورانه هستند.

مشاغل خصوصی خود را با بیش از 25 میلیون بازدید کننده در هر ماه به اشتراک بگذارید

اشتراک شاهکار خود در SlideShare درست مانند آپلود کلیپ در YouTube است. افراد نظر خود را می گذارند ، اسلایدها را به عنوان موارد دلخواه انتخاب می کنند ، همچنین می توانید اسلایدها را در وبلاگ ها و وب سایت ها جاسازی کنید.

چگونه شروع کنیم؟ شما فقط نیاز به اشتراک دارید و سپس می توانید بسیاری از قالب های پشتیبانی شده مانند PDF ، PPT و اسناد را بارگیری کنید.

هیچ کس علاقه ای به یک برش کسل کننده ندارد ، بنابراین نوآوری ، خلاقیت و درخشش مهم است. بسیاری از آموزش های پاورپوینت به شما می آموزند که چگونه پاورپوینت خود را ساده و روشن کنید ، اما نه در SlideShare.net. ایده ها ، عکس ها و پیش زمینه کاملاً ضروری هستند. می توانید اسلایدهای خود را مانند یک مجله طراحی کنید. یک برش رنگارنگ یا پرمعنا توجه بازدید کنندگان را جلب می کند.

قوانینی وجود دارد که باید بدانید.

1. ایده هرچه ایده باشد ، مهمترین عامل در یک بخش خوب است. کاربران SlideShare از تحصیلات عالی برخوردار هستند و بیش از 62٪ دارای مدرک دانشگاهی و 19٪ دارای مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا هستند. بیش از 50٪ مدیران ، مدیران و سایر تصمیم گیرندگان تجاری. اگر ایده شما عالی نیست پس محبوبیت نخواهد داشت.

2. متن آن را بزرگ کنید و آن را ساده نگه دارید. اگر می خواهید رمان خود را منتشر کنید ، SlideShare مکان خوبی نخواهد بود. این بیشتر مربوط به تجسم ذهن ، ایده یا مفهوم شماست. بنابراین گاهی اوقات فقط کلمات کلیدی کافی است. اما از آنجا که همه برای نمایش اسلاید شما به حالت تمام صفحه تغییر نکرده اند. مهم است که قلم را بزرگ کنید. البته برخی از فونت های خاص و جالب باعث جذاب تر شدن اسلایدها می شوند.

3. تصاویر – بهترین را برای توضیح موضوع خود انتخاب کنید. مهمتر از همه ، بازدید کنندگان می توانند در نگاه اول از عکس خود درباره آنچه در مورد آن صحبت می کنید ، بفهمند. یا ، تصویر از نزدیک با نقطه نظر شما مرتبط است. البته می توانید تصاویر زیادی از اینترنت پیدا کنید.

4- صفحه اول – صفحه اول اسلایدهای شما بسیار مهم است. وقتی بازدید کنندگان SlideShare.net را مرور می کنند. تنها اطلاعاتی که آنها می توانند بدانند تصاویر کوچک صفحه اول و عنوان اسلایدها است. صفحه اول روی جلد است ، بنابراین به یاد داشته باشید که صفحه اول خود را تزئین کرده و عنوان خود را بهبود بخشید.

قوانین فوق را دنبال کنید ، همچنین می توانید یک نمایش اسلایدهای محبوب ایجاد کنید. همچنین می توانید اسلایدها را در LinkedIn با برنامه به اشتراک بگذارید. به سادگی به حساب کاربری خود وارد شوید ، به نمایه بروید ، سپس روی “افزودن برنامه” کلیک کنید ، سپس می توانید اسلایدها را با اتصالات LinkedIn خود به اشتراک بگذارید.

همچنین ، می توانید از دیگران الهام بگیرید

از SlideShare.net ، منبع عظیمی از فایلهای عالی پاورپوینت و PDF ، می توانید از مزایای آن استفاده کنید؟ اگر قصد ارائه ، شاید برای مشتریان ، دانشجویان و یا شاید برنامه رئیس جدید خود را برای رئیس خود دارید ، پس به یک تنظیم خوب پاورپوینت نیاز دارید. پاورپوینت خوب روشی مناسب برای پشتیبانی از گفتار است.

دسته بندی های زیادی در SlideShare وجود دارد ، از جمله امور مالی ، بهداشت ، طراحی ، تجارت ، و بسیاری موارد دیگر. باید اسلایدها وجود داشته باشد که به شما الهام بخش باشد و می توانید مستقیماً از منابع عمومی استفاده کنید ، به عنوان مثال ، یک الگوی زیبا یا برخی داده های پرونده های حق بیمه. بسیاری از پرونده ها با فرمت PDF ذخیره می شوند ، به راحتی می توانید آن را ذخیره کنید PDF را به پاورپوینت تبدیل کنید با استفاده از AnyBizSoft ، سپس آن را در ارائه خود وارد کنید. استفاده مجدد از مطالب یا دریافت الگو از SlideShare بسیار آسان است. و اگر برخی از فایلهای PDF را از یک موسسه تحقیقاتی معروف می یابید ، فقط کافی است آنها را به پاورپوینت تبدیل کرده و مستقیماً آنها را نقل کنید ، که این باعث می شود ارائه شما قانع کننده تر شود.

بنابراین ، SlideShare.net نه تنها بستری است که از آن می توانید ایده و خلاقیت خود را به اشتراک بگذارید ، بلکه یک پایگاه داده مواد پاورپوینت نیز هست.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا