برترین های کسب و کارصنعت و تجارت

مقاوم سازی و بازسازی راه ها

برای مقاوم سازی و بازسازی آسفالت ابتدا باید سطح جاده را هموار و آماده کنیم. شرکت روزبه شن بزرگترین تولید کننده مصالح پیش ساخته، نظیر دیوار پیش ساخته بتنی با بروز ترین روش های روز دنیا اماده همکاری باخارج از کشور نیز است. متخصصان این شرکت به خوبی باترکیبات لازم جهت ساخت و ساز سازه های ساختمانی آشناست.

علاوه برتولید مصالح ساختمانی، شرکت روزبه شن نسبت به مقاوم سازی، بازسازی و اجرای آسفالت راه ها نیز مهارت کافی را دارد و آماده خدمات رسانی به تمامی نقاط کشور با به صرفه ترین قیمت است. مقاوم سازی و افزایش ظرفیت باربری جاده ها به چندین روش تراشیدن آسفالت، روکش آسفالت و درزگیری آسفالت انجام میشود. در نخستین گام شرایط محیطی و مکانی و دلایل مخرب شناسایی شده سپس نسبت به مرمت آن توسط روش های موثر اقدام خواهد شد.

بازسازی آسفالت | درزگیری آسفالت

روش اجرای بازسازی آسفالت

برای بازسازی آسفالت راه ها باید پی در پی چندین گام پیموده شود. قبل از هرکاری باید تمام ترک ها و شکستگی های آسفالت از بین برود و هموار شود. هموار سازی راه ها باعث می شود که در صورت آسفالت مجدد دیگر فشاری به لایه های زیری و ترک های قبلی وارد نشود. همچنین لایه ژئوگرید کمک می کند که تمام فشار جذب و به سایر قسمت ها توزیع شود. بعد از مرمت و ترمیم تمام پستی بلندی ها میشود باز سازی و مقاوم سازی را  آغاز کرد. به ترتیب عملیات زیر روش اجرای بازسازی آسفالت بعد از ترمیم تمامی درزگیری آسفالت و ترک هاست:

 • اندود نفوذی
 • میزان قیر و نحوه اجرای اندود نفوذی
 • اندود سطحی
 • میزان قیر و روش اجرا
 • پخش آسفالت
 • درجه حرارت پخش
 • تراکم آسفالت
 • نحوه کوبیدن آسفالت
 • کنترل تراکم
 • کنترل عبور و مرور

تمامی این مراحل باید به صورت کاملا تخصصی و توسط کارشناسان روزبه شن انجام شود. افراد متفرقه و نا آگاه که تجربه و سابقه کمی در عرصه راه و شهرسازی دارند، نمی توانند مراحل اجرای بازسازی آسفالت را به خوبی انجام دهند. استفاده از ترکیبات نامناسب می تواند آسیب های زیادی به جاده وارد کرده و به دنبال آن رانندگی اشخاص را به خطر می اندازد. مهندسین روزبه شن آماده ارائه بهترین خدمات در زمینه قطعات بتنی و اجرای خدمات راه سازی و آسفالت کاری هستند.

زیر سازی و رو سازی راه ها

زیر سازی و روسازی جاده ها بنا بر نظر مهندسان روزبه شن به شکل زیر است :

 1. زمین طبیعی
 2. بسترتقویتی
 3. لایه خاکریز سطحی
 4. لایه خاکریز با تراکم
 5. رسیدن به خط سابگرید
 6. زیراساس
 7. اساس
 8. اساس قیری
 9. اندود نفوذی
 10. آستر
 11. اندود سطحی
 12. آسفالت یا رویه

شرکت روزبه شن با هدف فعالیت در زمینه های عمرانی و تولید انواع مصالح ساختمانی نظیر دیوار پیش ساخته بتنی با سابقه و تجربه ای درخشان و همچنین به همراه داشتن گواهینامه صلاحیت پیمانکاری در زمینه راه و ابنیه با بکارگیری گروه فنی و مهندسین مجرب در زمینه های مشاوره ، طراحی و اجرای پروژه های مربوطه آماده همکاری با کارفرمایان محترم می باشد. جهت برقراری ارتباط با تیم قوی روزبه شن می توانید از طریق سایت این شرکت و شماره تماس اقدام کنید.

نمایش بیشتر

امیر خیرخواه

امیرخیرخواه هستم، فعالیت چندین ساله در زمینه عمرانی را دارم، بصورت تخصصی بر روی مقالات تولیدات قطعات بتنی مشغول به فعالیت هستم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا