بازرگانیبرترین های کسب و کار

بهترین کتانی برای دویدن

دویدن یکی از ورزش های محبوب و عالی برای سلامتی روح و جسم است، اگر به این ورزش علاقه دارید و یا مشغول به این ورزش هستید حتماً انتخاب کفش مناسب برای سلامت جسمانی شما حائز اهمیت خواهد بود و باید تحقیقات لازم راجع به این که بهترین کتانی برای دویدن چیست را انجام دهید تا به راحتی به این فعالیت دل‌چسب ادامه دهید و یا مشغول شوید، دو از ورزش هایی است که روی قلب و سلامت شما تأثیر مستقیم دارد و کمک دهنده به سیستم تنفس می باشد اگر به صورت حرفه ای این ورزش را انجام می دهید قطعاً اطلاعات در مورد کتانی مناسب کسب کرده اید اما اگر به صورت روزانه و سطحی در این زمینه فعالیت دارید مطالب این مقاله برای شما مفید خواهد بود.

 بهترین کتانی برای دویدن

نکاتی برای انتخاب کتانی مناسب دویدن

نوع پای خود را بشناسید: سه نوع مدل پا وجود دارد: پرونیشن، سوپیناسیون و قوس خنثی. پرونیشن زمانی است که هنگام راه رفتن یا دویدن، پایتان به سمت داخل می چرخد وهنگام راه رفتن و دویدن به سمت داخل حرکت می کند، سوپیناسیون زمانی است که پایتان به سمت بیرون می چرخدیعنی هنگام راه رفتن و دویدن حرکت پا به سمت خارج است قوس خنثی زمانی است که پایتان در حالت طبیعی قرار دارد.

مسافتی را که می دوید در نظر بگیرید: اگر مسافت های کوتاهی می‌دوید، ممکن است به یک کفش سبک و انعطاف پذیر نیاز داشته باشید، اگر مسافت های طولانی می دوید، امکان دارد به یک کفش با بالشتک و پشتیبانی بیشتر نیاز داشته باشید.

سطحی را که روی آن می دوید در نظر بگیرید: اگر روی آسفالت می دوید، ممکن است به یک کفش با زیره ضربه گیر لازم باشد، اگر روی مسیر می دوید، ممکن است به یک کفش با آج عمیق تر نیاز داشته باشید و متناسب با آن کتونی تهیه کنید.

انواع مدل های کتانی برای دویدن

پیش تر در مورد انواع مدل پا صحبت کردیم دراین قسمت کتانی متناسب با هر مدل پا را بیان می کنیم تا انتخاب تخصصی تر و صحیح داشته باشید.

 کتانی برای دویدن

برای دونده های پرونیشن:

Asics Kayano: این کفش یک انتخاب عالی برای دونده های پرونیشن است که به دنبال یک کفش با ثبات و بالشتک هستند، دارای فناوری منحصر به فرد است که به کنترل حرکت پا و کاهش خطر آسیب کمک می کند.

Brooks Glycerin: این کفش یک گزینه عالی دیگر برای دونده های پرونیشن است که به دنبال یک کفش راحت و حمایتی هستند. دارای بالشتک های متناسب با قوس پا است که ضربه را جذب می کند و از پاها و مچ پا محافظت می کند.

 Saucony Omni: این کفش ثبات و پشتیبانی را برای دونده های پرونیشن فراهم می کند. دارای فناوری EverRun است که بادوام و انعطاف پذیر است.

برای دونده های سوپیناسیون:

Mizuno Wave Rider: این کفش برای دونده های سوپیناسیون طراحی شده است که به دنبال یک کفش با ثبات و بالشتک هستند، دارای فناوری کنترلی است که به کنترل حرکت پا و کاهش خطر آسیب کمک می کند.

New Balance 1080: این کفش یک گزینه عالی برای دونده های سوپیناسیون است که به دنبال یک کفش نرم و راحت هستند، دارای بالشتک ضربه گیراست که ضربه را جذب می کند و از پاها و مچ پا محافظت می کند.

Adidas Adizero Boston: این کفش ثبات و پشتیبانی را برای دونده های سوپیناسیون فراهم می کند، که انعطاف پذیری فوق العاده ای دارد.

برای دونده های با قوس خنثی:

Nike Zoom Air Pegasus: این کفش یک انتخاب محبوب برای دونده های با قوس خنثی است که به دنبال یک کفش همه کاره هستند، دارای فناوری تنفس کتانی است که پاسخگو و کوسن دار است.

 Saucony Kinvara: این کفش یک گزینه عالی برای دونده های با قوس خنثی است که به دنبال یک کفش سبک و انعطاف پذیر هستند، که بادوام و انعطاف پذیر است.

Brooks Ghost : این کفش ثبات و پشتیبانی را برای دونده های با قوس خنثی فراهم می کند، دارای فناوری متناسب پا است که نرم و پاسخگو است.

 بهترین کتانی دویدن

بهترین کتانی برای دویدن را از کجا بخریم؟

یکی از مسائلی که ممکن است ذهن شما را درگیر کند مسئله خرید کتانی اورجینال و با کیفیت است با توجه به این که امروزه بازار فروش کفش های تقلبی زیاد شده است توصیه ما به شما این است با تحقیق و پرس وجو فروشگاه معتبر را انتخاب کنید زیرا کفش دویدن یک کفش حرفه ای است و باید استانداردهای مناسب را داشته باشد تا سلامت جسم شما دچار آسیب نشود، کتونی پیروزی یک انتخاب عالی برای خرید کتونی های اصل و فوق العاده است .

کلام پایانی

برای انتخاب کفش مناسب دویدن حتما نکات و فاکتورهای ذکر شده در این مقاله را جدی بگیرید و از فروشگاه کتونی معتبر خرید انجام دهید، برای پیدا کردن کتونی راحت و مرغوب دو جفت آن را امتحان کنید و چند جفت کتانی را تست ومقایسه کنید، بهترین کتانی برای دویدن را از ما بخواهید و با طمینان انتخاب کنید.

نمایش بیشتر

آتوسا خوش خواهد

من آتوسا، خبرنگاری که تعهدی عمیق به خدمت به مردم دارم. در این سایت، با تمرکز بر مسائل مهم اجتماعی و اقتصادی، تلاش می‌کنم تا صدای گروه‌ه‌های نادیده گرفته شده را به گوش شما برسانم و برای ایجاد عدالت و برابری در جامعه تلاش کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا