برترین های کسب و کارساختمان و مسکن

هزینه بازسازی شرکت معماری

هزینه بازسازی خرده فروشی در هر فوت مربع

علیرغم ظهور تجارت الکترونیک، پذیرش گسترده خدمات دم الکترونیکی، و اثرات COVID-19 بر صنعت به عنوان یک کل؛ خرده‌فروشی یکی از مهم‌ترین مشارکت‌کنندگان در اقتصاد است. وقتی خرید دوباره امن باشد، مردم به فروشگاه‌های مورد علاقه‌شان می‌روند برای خرج کردن بخشی از پولی که در سرتاسر پاندمی کرونا انباشته شده است. به همین دلیل است که اکنون زمان مناسبی برای نوسازی موسسات خرده فروشی موجود است.

بدون توجه به نام تجاری، هر شرکتی تحت یک طراحی مجدد قرار می گیرد تا تجربه خریداران را در هنگام جستجوی محصولات خود بهبود بخشد. در مورد فروشگاه فیزیکی، بازسازی. با وجود ترافیک بسیار محدود – یا عدم وجود – در حالی که همه‌گیری شیوع پیدا می‌کند، صاحبان و مدیران فروشگاه‌ها می‌توانند از این زمان از کار افتادگی برای بازسازی و حتی ساخت برخی موارد جدید برای زمانی که درها دوباره باز می‌شوند استفاده کنند.

بار رستوران | بازسازی خرده فروشی

با این حال، از آنجایی که این زمان‌های غیرعادی است، درآمد زیادی برای خرده‌فروشان وجود ندارد. این باعث می شود که پایبندی به بودجه اهمیت بیشتری پیدا کند. به خصوص اگر قصد دارید قبل از لغو قوانین فاصله گذاری اجتماعی تحت بازسازی قرار بگیرید. یکی از بهترین راه‌ها برای تعیین بودجه، محاسبه هزینه بازسازی به ازای هر فوت مربع است، و ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه با استفاده از این راهنما این اعداد را خرد کنید.

برای مشاهده قیمت چوب ترمو به صفحه لیست قیمت ترمووود شاخه ای و متر مربع مراجعه فرمایید

میانگین هزینه بازسازی فروشگاه خرده فروشی

متوسط ​​هزینه بازسازی بسته به عوامل مختلفی متفاوت است و یکی از آنها مکان است. به عنوان مثال، بازسازی یک فروشگاه خرده فروشی در مرکز شهر تورنتو یا ونکوور بسیار بیشتر از هزینه بازسازی یک فروشگاه در مکانی مانند گوزن قرمز، آلبرتا است. بر اساس گزارش The Balance Small Business، متوسط ​​فضای خرده فروشی تجاری 10 تا 20 درصد بیشتر برای مناطق شهری بزرگتر از مناطق روستایی کوچکتر هزینه خواهد داشت.

شما می توانید از معیارها برای انواع دیگر پروژه های نوسازی به عنوان یک دستورالعمل برای کمک به محاسبه هزینه های خود استفاده کنید. به عنوان مثال، محاسبه هزینه بازسازی یک فضای اداری نسبتاً ساده است. به سادگی طول را در عرض ضرب کنید و هزینه هر فوت مربع را دریافت خواهید کرد. ممکن است برای فروشگاه شما چندان ساده نباشد، اما شما این ایده را دریافت می کنید.

در هر صورت، باید خود و بودجه خود را برای پروژه نوسازی آماده کنید. بازسازی های گسترده تر به بودجه بیشتری نسبت به تغییرات کوچکتر در چیدمان فروشگاه شما نیاز دارند. برای کمک به مدیریت پروژه، به مشارکت با مشاوران ساخت و ساز کمک می کند که می توانند مطالعات امکان سنجی را انجام دهند تا بهترین ارزش را برای طراحی ها، نقشه ها، هزینه ها و مدیریت قرارداد به دست آورند.

طرح پلان طبقه خرده فروشی

یک پلان طبقه بازسازی شده می تواند فروشگاه شما را شکوفا کند و جایگاه برند شما را با خریداران معمولی بهبود بخشد. بازسازی پلان کف یکی از رایج ترین پروژه هایی است که توسط مالکان انجام می شود. این امر به ویژه پس از اینکه همه گیری ویروس کرونا به یک شیوع جهانی تبدیل شد، صادق است. برای کمک به ایمن نگه داشتن خریداران، خرده فروشان باید تا حد امکان فضای بیشتری را برای مانور افراد در حین مرور محصولات در طرح‌بندی‌های پلان فراهم کنند.

برای مشاهده کابینت پلی اورتان نئوکلاسیک به صفحه لینک شده مراجعه کنید

برخی از بهترین ایده ها برای بازسازی پلان کف باید به جلب توجه خریدار کمک کند. به عنوان مثال، یک ورودی روشن با درهای عریض، استقبالی دعوت‌کننده برای مردم است، زیرا آنها در نظر دارند که آیا مقداری پول در فروشگاه شما خرج کنند یا خیر. همچنین مطمئن شوید که پرسودترین کالاها را در مکان‌هایی با دسترسی آسان پیدا می‌کنید. شما می خواهید مردم پول خود را خرج کنند، بنابراین از آنها دعوت کنید به سراغ محصولاتی بروند که به طور قابل توجهی سود شما را افزایش می دهند.

هزینه های نوسازی برق

برای کمک به مدیریت پروژه بازسازی خود، به تقسیم هزینه های خود به دو دسته داخلی و خارجی کمک می کند. شما می خواهید محاسبه کنید که بازسازی فضای داخلی در برابر هزینه های تعمیرات یا طراحی مجدد خارجی چقدر هزینه دارد. وقتی این دو دسته با هم جمع شوند، به شما کمک می کنند هزینه ای را برای هر فوت مربع تعیین کنید که می تواند به شما در مدیریت بودجه کمک کند.

بار رستوران | بازسازی خرده فروشی

از جمله متداول ترین هزینه های بازسازی داخلی می توان به برق اشاره کرد. هر فروشگاهی برای ارائه یک تجربه خرید خوب نیاز به نیروی گردش دارد، به همین دلیل است که کار برقی می تواند بسیار گران باشد. شما باید آن را درست انجام دهید و مطمئن شوید که سیم کشی بر ایمنی فروشگاه تأثیر نمی گذارد.

هزینه های نوسازی لوله کشی

یکی دیگر از هزینه های بالقوه گران بازسازی، لوله کشی است که در دسته بندی بازسازی داخلی شما قرار می گیرد. اگر مردم را به فروشگاه خود دعوت می کنید، باید حمام و مکان مناسبی برای شستن دست ها به عنوان بخشی از پروتکل های ایمنی فراهم کنید. کارمندان شما همچنین به مکانی برای استفاده از امکانات نیاز دارند زیرا در شیفت های طولانی کار می کنند و فروشگاه را مدیریت می کنند.

ممکن است تصمیم بگیرید که حمام و ایستگاه های شستشوی دستی را به عنوان بخشی از بازسازی برای بهبود ظاهر و احساس فروشگاه، بازسازی کنید. فقط مطمئن شوید که در لوله کشی با کیفیت بالا سرمایه گذاری می کنید. آخرین چیزی که شما نیاز دارید این است که یک حادثه اتفاق بیفتد که می تواند اعتبار برند شما را مخدوش کند.

هزینه های بازسازی کف

برنامه های نوسازی شما ممکن است به اندازه بازسازی خود کف ها ساده باشد. حتی اگر کار به همین سادگی باشد، گران تمام خواهد شد. کف سازی، مانند سقف، یکی از بزرگترین هزینه هایی است که خرده فروش، مدیر دفتر تجاری یا صاحب خانه می تواند متحمل شود.

برای مشاهده نمونه ترمو وال های اجرا شده و لیست قیمت ترمووال چوبی برای پشت تلویزیون به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

گرایش‌های طراحی داخلی خرده‌فروشی اغلب شامل برگردان‌های کف می‌شود که می‌تواند افراد را در مسیری که در هنگام جستجو در فروشگاه دنبال می‌کنند، راهنمایی کند. این برچسب‌ها در سال 2020 و پس از آن به طور گسترده برای ایجاد برچسب‌های فاصله‌گذاری اجتماعی استفاده شده‌اند که از افراد در هنگام انتظار محافظت می‌کنند. اگر می خواهید کف مغازه خود را بازسازی کنید، این برگردان ها می توانند افزودنی ارزشمند برای فضای کف شما باشند. از آنها برای راهنمایی افراد به جایی استفاده کنید که عادات خرج کردن آنها سود شما را افزایش می دهد.

افکار نهایی

هر گونه بازسازی کسب و کار خرده فروشی شما شامل هزینه های زیادی می شود. این هزینه ها به وزن سنگینی که بر کل بودجه شما گذاشته می شود، ختم می شود. اما با پیش بینی برخی از هزینه های بزرگتر مانند برق، لوله کشی، کفپوش و موارد دیگر، می توانید هزینه پیش بینی شده خود را برای هر فوت مربع تعیین کنید. با این محاسبه، می توانید انواع تصمیمات و تنظیمات را در استراتژی نوسازی خود اتخاذ کنید. و شما می توانید این کار را در حالی انجام دهید که پروژه را در بودجه نگه دارید و نتایج مورد نظر را دست یافتنی تر کنید.

هزینه ساخت یک بار تجاری

مردم دوست دارند از بار محله مورد علاقه خود دیدن کنند تا از یک روز طولانی یا یک هفته طولانی در دفتر استراحت کنند. آبخوری محلی یا مکانی آرام برای دور شدن از استرس است، یا یک باشگاه پر جنب و جوش برای رها کردن موهایتان و کوتاه کردن موهایتان برای عصر برای بسیاری از مردم، یک بار تجاری محلی مکانی برای دور شدن و معاشرت با افرادی است که دوستشان دارید. برای دیدن مانند تم از Cheers، این مکانی است که می توانید به آنجا بروید.

بار رستوران | بازسازی خرده فروشی

حالا، اگر فردی مشتاق ساختن یک بار محله هستید، چه؟ به طور خاص برای ارائه آن تجربیات به مشتریان در جامعه خود؟ اگر هدف شما این است، هزینه ساخت یک بار تجاری چقدر است و مراحل ساخت و ساز را تجربه خواهید کرد؟ خوشبختانه، این چیزی است که ما در این راهنما به آن پاسخ خواهیم داد.

هزینه ساخت یک بار تجاری

هزینه ساخت یک نوار تجاری به عوامل مختلفی بستگی دارد. هزینه های راه اندازی یک مانع بزرگ برای هر صاحب بار آینده است. بسته به اندازه محل برگزاری، می توانید انتظار داشته باشید که 550000 دلار برای اجاره یا اجاره مکانی برای بار خود بپردازید. اگر مکانی را بخرید و با وام مسکن تامین مالی کنید، چند صد هزار دلار دیگر هزینه خواهد داشت.

بیشتر این هزینه ها تامین مالی خود ساخت و ساز همراه با تمام مصالح، نیروی کار، مجوزها و هزینه ها است. این همچنین شامل سایر هزینه های عملیاتی استانداردی می شود که باید برای راه اندازی نوار خود متحمل شوید. یک بار تجاری تلاشی بزرگتر و گرانتر از ساختن و راه اندازی یک بار رستوران است که کوچکتر است و تنها بخشی از کل تجربه رستوران است.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا