دنیای وب

Volara Review – آیا Volara یک کار مشروعیت مبتنی بر خانه است؟

در این بررسی وولارا ، امیدوارم که به برخی از سؤالات کلیدی که ممکن است در مورد شرکت وی بپرسید ، پاسخ دهید. ولارا کیست؟ چه چیزی ارائه می دهند؟ آیا آنها یک فرصت مشاغل مشروع در خانه را ارائه می دهند که برای من و خانواده من بهترین است؟ بیایید بررسی Vollara را شروع کنیم.

ولارا یکی از جدیدترین شرکتهای بازاریابی شبکه ای و فروش مستقیم است که دارای ریشه های آن در ژانویه سال 2010 است. با این حال ، شرکت مادر آنها ، Electrolux ، یک شرکت شناخته شده اسمیتسونین است که در سال 1924 تاسیس و دارای 50 میلیون مشتری راضی است. رهبری و قدرت مالی آنها به اطمینان از موفقیت و موفقیت واقعی والارا کمک می کند ، و تلاش می کنند بهترین شرکت در صنعت خود شوند.

فولارا به صنعت پر رونق سلامتی و سلامتی پیوست و محصولاتی را فراهم کرد تا به شما در بهبود سلامت خود از داخل کمک کند. آنها محصولات مربوط به کاهش وزن ، محصولات سبک زندگی سالم را ارائه می دهند تا در پیری ، حساسیت ، سلامت استخوان ، هضم ، انرژی و پشتیبانی گلوکز فقط به عنوان چند مورد کمک کنند. آنها معتقدند که خلوص محیط زیست نیز کلید زندگی یک زندگی سالم است ، زیرا دستگاه های تصفیه هوا ، سیستم های تصفیه آب و محلول هایی را که فقط آب سرد را تمیز می کند ، بدون استفاده از مواد شوینده یا سایر مواد شیمیایی ، شستشو می دهد.

Vollara فرصت بازاریابی چند سطحی (MLM) را به کسانی ارائه می دهد که نه تنها از محصولاتی که ارائه می دهند لذت ببرند بلکه می خواهند ضمن اینکه محصولات خود را با دیگران به اشتراک می گذارند از آنها رونق بگیرند. به شما مبلغ کمیسیون مبنی بر فروش شخصی شما پرداخت می شود و هنگام مراقبت از توزیع کنندگان جدید در تیم ، پاداش می گیرید.

به عنوان یک توزیع کننده Vollara ، در حالی که فروش می کنید ، از 9 سطح مختلف جبران خسارت بهره مند خواهید شد ، و سازماندهی خوبی را آغاز خواهید کرد و به کسانی که در خط پایین خود هستند ، آموزش می دهند تا تلاش های خود را تکرار کنند. این سطوح غرامت شامل موارد زیر است:

1. سود فروش خرده فروشی

2. سود فروش مشتری مورد علاقه

3. پاداش مورد علاقه مشتری

4- پاداش شروع سریع

5- به رهبر تیم تبلیغاتی پاداش دهید

6. جوایز تیم

7. پاداش تطبیق سطح اجرایی

8. بسته پاداش رانندگی

9- مراکز پاداش چندگانه

با رسیدن به سطح موفقیت در تجارت Vollara ، و فروش شخصی و تیمی خود را به طور کلی افزایش می دهید ، شروع به پیشرفت در صفوف سازمان خود می کنید. این امر به شما توانایی واجد شرایط بودن و بهره مندی از گزینه های مختلف جبران خسارت را می دهد.

در آماده سازی برای این بررسی Vollara ، دریافتم که Vollara اطلاعات کلی در مورد سرمایه گذاری مورد نیاز شما برای شروع تجارت Vollara شما ارائه نمی دهد. برای اطلاع از این جزئیات مهم ، باید مستقیماً با نمایندگی خود تماس بگیرید.

به نظر من ، ولارا فرصتی قانونی برای ارائه محصولاتی با ارزش و تقاضای بسیار زیاد به مشتریان است. با این حال ، این یک تجارت بازاریابی چند سطحی است که از روشهای سنتی درگیر در بازاریابی شبکه ای استفاده می کند. این بدان معناست که آموزش های دریافت شده به شما بستگی خواهد داشت که شما عزیزان برای خرید محصولات و جذب آنها برای پیوستن به تیم خود تماس بگیرید. شما در مهمانی های خانگی و نمایش محصولات شرکت خواهید کرد. متأسفانه ، تنها با استفاده از این روشها ، به میزان شکست 97٪ در صنعت کمک می کند. اگر می خواهید در تجارت والارای خود موفق شوید ، باید بدانید که چگونه تجارت خود را به طور مؤثر بازاریابی کنید ، نه اینکه فقط به موفقیت در دوستان و خانواده خود متکی باشید. اگر از این توصیه استفاده کنید ، Vollara جوایز و پتانسیلهای شما را برای موفقیت به شما ارائه می دهد.

مثل همیشه ، در جستجوی فرصت کسب و کار در خانه برای شما و خانواده آرزوی موفقیت می کنم.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا