برترین های کسب و کارصنعت و تجارت

قیمت لیوان یکبار مصرف کاغذی بر چه اساس است؟

لیوان کاغذی یکی از محبوب‌ترین و پرمصرف‌ترین ظروف یکبار مصرف است که در بازار جهانی بسیار مورد استفاده است. لیوان‌های کاغذی انواع زیادی دارند و بر اساس معیارهای مختلفی دسته‌بندی می شوند. هر کتگوری با هر ویژگی قیمت‌گذاری متفاوتی هم دارد. قیمت انواع لیوان کاغذی بر اساس ویژگی‌های متفاوتی که دارند، با هم فرق خواهند داشت. در ادامه می‌خواهیم ویژگی‌ها و خصوصیاتی که روی قیمت‌گذاری لیوان کاغذی تاثیر می‌گذارد را بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

امروز | انواع لیوان کاغذی

از مواردی که در تعیین قیمت عمده لیوان کاغذی حائز اهمیت است می توان به نوع کاغذ استفاده شده در آن اشاره کرد. کاغذ استفاده شده در چاپ لیوان کاغذی می تواند انواع مختلفی از گواهینامه ها را داشته باشد، این مسئله بر میزان قیمت کاغذ و تاثیرات زیست محیطی کاغذ موثر است. لیوان کاغذی ساحل جنوب یکی از کارخانه های تولید کننده لیوان کاغذی است که همواره سعی داشته لیوان کاغذی را با قیمت مناسب و کیفیت خوب به مشتریان خود ارائه دهد.

امروز | انواع لیوان کاغذی

انواع لیوان کاغذی

برای اینکه با شیوه قیمت گذاری لیوان‌های کاغذی آشنا شوید، بهتر است در قدم اول با انواع لیوان کاغذی آشنا شوید.

لیوان کاغذی دوجداره

لیوان کاغذی دوجداره که به انواع لیوان کاغذی بیرون‌بر هم شناخته می‌شود، در تولید آن از کاغذ دولایه برای ساخت استفاده می‌کنند. بین دوجداره کاغذ هوا وجود دارد که باعث می‌شود گرما یا سرمای نوشیدنی شما برای مدت بیشتری ماندگار باشد و از طرفی این دما کمتر به دست شما نفوذ می‌کند. پس اگر لیوان دوجداره را با مایع داغی در دست بگیرید، دست‌تان نمی‌سوزد. این لیوان طرفداران بسیاری دارد و بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

لیوان کاغذی گلاسه

برای ساخت این نوع لیوان از استرو گلاسه با پوشش پلی شده استفاده می شود که سبب می شود لیوان سطح براق‌تری داشته‌باشد. این نوع لیوان به واسطه استفاده از کاغذ باکیفیت‌تر در مقایسه با لیوان‌های مات قیمت بیشتری هم دارد.

لیوان کاغذی درب‌دار

این نوع لیوان ها، لیوان کاغذی است که یک درپوش پلاستیکی روی آن قرار می‌گیرد. لیوان کاغذی در دار برای نوشیدنی‌های گرم مانند چای یا قهوه کاربرد دارد و باعث می‌شود که نوشیدنی برای مدت بیشتری گرم بماند. همچنین این درپوش سبب می‌شود که اگر لیوان واژگون شد، نوشیدنی از داخل لیوان بیرون نریزد. اضافه کردن یک قسمت اضافه‌تر به لیوان یکبار مصرف باعث بیشتر شدن قیمت آن می‌شود.

لیوان کاغذی مات

این نوع لیوان از انواع دیگر لیوان کاغذی یک بار مصرف است، نسبت به بقیه قیمت کمتری دارد و معمولا با کاغذ پلی‌شه مات تولید می‌شود. لیوان کاغذی مات از پرمصرف‌ترین انواع لیوان کاغذی است که در ابعاد و طرح‌های مختلف در بازار وجود دارند.

امروز | انواع لیوان کاغذی

چاپ لیوان کاغذی

در چند سال اخیر با توجه به شیوع بیماری منحوس کرونا، اکثر شرکت های دولتی و خصوصی، کارخانه ها، ادارات، بیمارستان ها و بسیاری از امکان عمومی سعی داشتند بجای استفاده از لیوان های شیشه ای از لیوان های کاغذی استفاده کنند زیرا لیوان های شیشه ای باعث انتقال بیماری از فردی به فرد دیگر می شد و همین مسئله باعث شد تا گرایش و استقبال از محصولات یکبار مصرف کاغذی بیشتر شود. چاپ لیوان کاغذی امروزه با توجه به درخواست هایی که دارد در طرح ها و رنگ های متنوعی برای مشتریان انجام می شود. چاپ لیوان کاغذی بهترین انتخاب بود زیرا به جای ظروف پلاستیکی تجدید ناپذیر در راستای طبیعت دوستی تولید شد.

در صورتیکه قصد خرید لیوان های کاغذی با طرح ها و رنگ های خاص را دارید می توانید به سایت sj-cup.ir مراجعه نمایید و یا از طریق ارتباط با ما با کارشناسان ما تماس بگیرید و بهترین مشاوره را قبل از خرید دریافت نمایید.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا