برترین های کسب و کارخانواده

سایت ترنج بوک چییست؟

وبسایت ترنج بوک متشکل از یک تیم شبانه روزی برای قراردادن مطالب و محتوای بروز از پایه اول ابتدایی تا دیپلم دانش اموزان می باشد که همه این مطالب در وبسایت ترنج بوک در قالب صفحات مختلف و دروس مختلف میباشد و هم چنین برای رشته های مختلف مطالب مخصوص به رشته ی دانش آموز متناسب با اخرین بروزرسانی تغییرات کتاب درسی در هر سال تحصیلی در اختیار دانش آموزان قرار داده میشود. در قسمت دسته های بندی های سایت موارد چون گام به گام، جزوه ها، نمونه سوالات امتحانی، آزمون های آزمایشی و مشاوره و … را میتوانید مشاهده کنید که با کلیک بر روی هر یک از این موارد میتوانید پست های مختلفی را در پایه های مختلف و درس های تفکیک شده، مشاهده نمایید.

دانلود گام به گام اول دبیرستان نظام قدیم | دانلود گام به گام عربی هشتم pdf

در قسمت گام به گام دانش آموز میتواند پاسخ تمرین های کتاب را مشاهده کند و همچنین در بعضی از دروی برای تکمیل محتوایی هر چه بهتر چندین فایل گام به گام قرار داده شده است که دانش آموز در صورتی که نتوانست در فایل جواب سوال خود را بگیرید در فایل بعد به نتیجه دلخواه برسد. در مورد جزوات سایت که یکی از بهترین نمونه های یادگیری دانش آموزان مخصوصا برای میانترم و پایانترم هر پایه و حتی برای ازمون های مهمتر مثل کنکور هم خواندن جزوه های معتبر میتوانند خیلی کمک کننده باشد.

در سایت ما از مقاله پانسیون مطالعاتی بازدید نمایید.

مانند گام به گام ها در قسمت جزوه ها نیز ممکن است چندین فایل در هر پست قرار گرفته باشد که گاهی هر فصل از هم تفکیک شده اند و گاهی گاهی هم نمونه های مختلفی از درسنامه در هر پست موجود است که دوستان میتوانند استفاده کنند. در مورد نمونه سوالات سایت باید بگوییم که با در هر رشته و پایه با توجه به متغییر بودن کتاب درسی و محتوای آموزشی پست های مختلفی قرار داده است.

همه نمونه سوالات در بخش هایی مثل نوبت اول، نوبت دوم و حتی امتحانات نهایی که خود شامل نوبت دی ماه، خرداد ماه و شهریور ماه از هم تفکیک شده اند از آنجایی که امتحانات نهایی در سال های اخیر از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند همه دانش آموزان باید قبل از شرکت در آزمون های نهایی یک دور امتحانات ادوار گذشته را مرور کنند تا چارچوب سوالات طراحی شده توسط طراحان سوال را متوجه باشند و حتی در بعضی از موارد دیده شده از سوالات سال های پیش در امتحانات پیش رو استفاده شده است در مهم ترین نکته ای که قابل ذکر است تمام فایل ها به همراه پاسخنامه های تشریحی برای دانش آموزان قرار داده شده است که به دانش آموز با مطالعه این سوالات بتوانند درست یا غلط بودن پاسخ های خود را در هر فایل مشاده کنند و خود را در شرایط امتحان متصور شوند و بتوانند بعد از پاسخ به هر سوال جواب های غلط خود را اصلاح کنند.

در سایت ترنج بوک گام به گام عربی یازدهم را به صورت رایگان دانلود نمایید. همانطوری که با این شرایط اقتصادی بعضی از خانواده ها از عهده شرکت فرزندان خود در آزمون های آزمایشی نیستند که وبسایت ترنج بوک این چنین آزمون های آزمایشی مطرح را به صورت رایگان در ساعت مقرر در همان روز آزمون در اختیار دانش آموزان قرار می دهد که دانش آموز بتواند خود را در شرایط آزمون قرار دهد و بتواند اشکالات و سرعت عمل خود را در این آزمون بسنجد و بتواند خود را برای آزمون نهایی که کنکور است آماده کند.

در ساعت مشخصی از همان روز پاسخنامه های این آزمون منتشر میشود که دانش آموز میتواند نقاط ضعف و قوت و اشکالات خود را متوجه شود و در جهت برطرف کردن این نقاط ضعف و غلط ها اقدامات لازم را با مطالعه بیشتر در همان موضوع یا تکنیک های تست زنی لازم را فرا بگیرد.

از ابتدای تاسیس سایت ترنج بوک تا به الان با نظرات مثبت زیادی از دانش آموزان مواجه شدیم که قوت قلبی بر این بود که توانستیم با محتوای با کیفیت و پشتیبانی 24 ساعته بهترین مطالب را برای دانش آموزان تهیه و به صورت کاملا رایگان در اختیارشان قرار دهیم.

در سایت ما گام به گام هندسه یازدهم دانلود نمایید.وبسایت ترنج بوک علاوه بر موارد بالا در زمینه مشاوره کنکور، پانسیون های مطالعاتی و مطالب انگیزشی نیز فعالیت های مستمری را انجام میدهد که همه این موارد میتوانند دلیل محکمی بر این موضوع باشد که استفاده از این سایت خود به تنهایی باعث رشد و ترقی دانش آموز در زمینه های مختلف آموزشی باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا