برترین های کسب و کارصنعت و تجارت

محسن حسن آبادی کیست؟

محسن حسن آبادی کیست؟ آیا تا به حال اسم محسن حسن آبادی را شنیده اید؟ در چه حد با توانایی های محسن حسن آبادی آشنا هستید؟ در ادامه با توجه به مصاحبه ای که داشته ایم به این سوالات و سوالات پر تکرار دیگر پاسخ خواهیم داد.

کارشناس موبایل قاب برای شما می‌نویسد: امروزه اشخاص زیادی در فضای اینترنت درحال فعالیت هستند و برخی از آنها با افکار مثبت و دور اندیشی که داشته اند ، توانسته اند به آدمی سرشناس در حوزه کاری خود تبدیل شوند. اما واقعا محسن حسن آبادی کیست؟

محسن حسن آبادی کیست؟

محسن حسن آبادی کیست؟

محسن حسن آبادی متولد ۲۹ اسفند ماه ۱۳۸۳ است که هم اکنون در تهران زندگی میکند. به گفته خودش از دوران کودکی به گوشی موبایل و حوزه وب علاقه زیادی داشته و این علاقه تا جایی پیش میرود که در ۱۲ بهمن ماه سال ۱۳۹۸ همزمان با شروع و همه گیری کرونا در ایران ، تصمیم به فعالیت جدی در این حوزه میکند.

به گفته او درحال حاضر صاحب امتیاز دو بیزینس بزرگ به نام های  موبایل قاب و ورا وب است که این پروژه ها پیش از رسیدن به این جایگاه بارها و بارها شکست خورده اند.

معرفی بیزینس های محسن حسن آبادی

۱. موبایل قاب : قدیمی ترین بیزینس محسن حسن آبادی وبسایت موبایل قاب است. وبسایتی که از سال ۱۳۹۹ فعالیت خود را آغاز کرده و تاکنون بیش از ۳ بار با شکست مواجه شده و بسته شده است.

بار اول : ۲۹ اسفند ۱۳۹۹

بار دوم : ۱۴ فروردین ۱۴۰۰

بار سوم : ۳۱ شهریور ۱۴۰۱

ولی پس از این ۳ شکست سنگین در ۱۲ بهمن ۱۰۴۱ مجددا موبایل قاب با بودجه ای بیشتر و طراحی جدید تر و البته تجربه ای بیشتر پا به عرصه تجارت الکترونیک گذاشت.

در این مدت فعالیت موبایل قاب ، بار ها مورد حمله های هکری از طرف ربات های مخرب قرار گرفته است که با توجه به تجربه های پیشین توانسته جلوی این حمله ها را بگیرد.

حال بهتر است به معرفی موبایل قاب بپردازیم.

موبایل قاب به گفته مدیرانش ، بزرگترین فروشگاه قاب موبایل در ایران ، است که هر مدل قاب موجود در آن برای بیش از ۲۱۹ مدل گوشی و ۵ برند مختلف قابل سفارش است.

از طرح های مذهبی گرفته تا طرح های bts و تتلو و عاشقانه ورا در این وبسایت میتوانید پیدا کنید.

همچنین میتوانید طرح مورد نظر خود را برای واحد سفارشات موبایل قاب ارسال کنید تا طرح و عکس دلخواه شما بر روی قاب موبایلتان چاپ شود.

یکی از خوبی هایی که موبایل قاب نسبت به سایر فروشگاه های اینترنتی دارد ، کاهش حداکثری هزینه هاست و مشتریان عزیز موبایل قاب میتوانند فقط با پرداخت هزینه چاپ بدون پرداخت هزینه قاب خام نسبت به دریافت قاب گوشی خودشون با طرح دلخواهشون اقدام کنند.

محسن حسن آبادی کیست؟

۲. ورا وب : دومین بیزینس محسن حسن آبادی ، وبسایت ورا وب است.

در ورا وب بهترین و با تجربه ترین افراد را برای انجام امورات مربوط به حوزه وب و دیجیتال مارکتینگ را گرد هم جمع آوری کرده ایم تا بهترین ها را برای شما فراهم کنند.

تمامی خدمات مربوط به حوزه های وب و دیجیتال مارکتینگ مانند : طراحی سایت ، سئو ، ادمینی اینستاگرام و… را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت در ورا وب ارائه میدهیم.

شعار اصلی ورا وب این است که بهترین ها ، بهترین ها را انتخاب میکنند.

ما در ورا وب معتقد هستیم که بهترین هستیم و میدانیم که افرادی به سراغ کار ما می آیند که دنبال بهترین نتیجه ممکن هستند و ما این امر را در ورا وب برایشان محقق میکنیم.

 محسن حسن آبادی صاحب امتیاز موبایل قاب

سخن آخر

از اینکه تا انتهای این مقاله همراه ما بودید نهایت سپاس گذاری و تشکر را داریم و امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. تیم حرفه ای موبایل قاب به پاس همراهی شما کاربران عزیز جامعه ایرانی ، کد تخفیفی برای شما آماده کرده است که با استفاده از آن میتوانید تا 50٪ تخفیف ویژه بهره مند شوید.

کد تخفیف : IRJm17i

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا