WT Powers بازاریابی شبکه ای منجر به بررسی اجمالی برنامه می شود

تریسی مونتفورت و پاتریک مونتفورت WT Powers را در سال 2001 شروع کردند. من به خاطر می آورم که در سال 2002 در Days of Life Force به برنامه آنها پیوستم تا بتوانم هدفمندترین اهداف را بدست آورم و پول اضافی بدست آورم. باید بگویم که بازدهی آن زمان بسیار جذاب بود زیرا من مطمئن هستم که اکنون نیز هست و من توانستم با آن دستمزدهای بسیار خوبی نیز بدست آورم. هزاران نفر از صدها شرکت مختلف حق رای دادن به این برنامه پیوسته اند و بسیاری از آنها با استفاده از این لیست های بازاریابی شبکه ای موفق به ایجاد یک شرکت موفق MLM شده اند.

سیستم WT Powers از مفهوم اهرم تیم برای لغو معاملات جمعی MLM Leads استفاده می کند که یک فرد معمولی نمی تواند به تنهایی به دست آورد. یک لحظه به آن فکر کنید. اگر 1000 نفر ماهانه هزینه های پرداختی را پرداخت کنند و تریسی یا پاتریک مونتفورته به یکی از شرکت های مطرح دنیا می رود و می گوید: “سلام ، من هر ماه پول زیادی برای هدایت دارم ، حدس می زنم شما می توانید قیمت جدی ترمز کنید”؟ به نظر شما آنها چه خواهند گفت؟ بله مگر اینکه البته آنها سوراخی در سر خود داشته باشند ، یا اگر منفی بگویند ممکن است یک سوراخ خطرناک در کیف پول خود داشته باشند.

WT Powers دارای چندین بسته سرنشین حق رای دادن است که بودجه هر کس را تأمین می کند. این شرکت این سرنخ ها را از بزرگترین Leads MLM در جهان دریافت می کند و آن لیدها را ارزان تر از شما یا آرزو می کنید که داشته باشید. سپس آنها سود را به افرادی که به برنامه آنها می پیوندند منتقل می کنند. آنها حتی یک طرح حمل و نقل خودکار دارند که هر ماه 27٪ پس انداز می کند. الن گرام ، ایلینوی در وب سایت خود شهادت داد که پس از یازده تماس احتمالی 5 نفر در خط تولید شرکت خود بود.

یکی دیگر از ویژگی های عالی ارائه شده توسط WT Powers برنامه ویژه ای برای وارد کردن مشتریان MLM است که از یک شرکت دیگر خریداری کرده اید. شما می توانید از نرم افزار آنها برای ارسال پیشنهادات به این چشم اندازهای MLM استفاده کنید. آنها آن را ابزاری نقشه برداری می نامند که قرار است این روند را بسیار ساده کند.

مفهوم شرکت های موفق ایجاد چک کارمزد با آنها ، و استفاده از آن چک برای بازگشت به برنامه خود است که هزینه تمام سود را پرداخت می کند. سپس شما ماهانه ماه با بزرگترین مزایایی که به شما ارائه می دهد بزرگترین حق رای دادن را می سازید و البته هرچه افراد بیشتری را به برنامه آنها بیاورید درآمد بیشتری کسب خواهید کرد. این شرکت همچنین یک خبرنامه رایگان ارائه می دهد و من پشتیبانی زنده ای را نیز در وب سایت آنها دیده ام.

WT Powers برای هر شخصی که به این برنامه می آورد کمیسیون سخاوتمندانه 35٪ را پرداخت می کند. آنها همچنین درصد مشخصی از کمیسیونها را تا شش سطح عمیق ارائه می دهند. به عنوان یک عضو حرفه ای ، در مقایسه با آنچه که عضو اصلی کسب می کند ، در همه جبهه ها کمیسیون بدست خواهید آورد. عضویت پایه رایگان است و به عنوان یک عضو اصلی فقط واجد شرایط دریافت کمیسیون های سطح اول از تلاش خود خواهید بود. آنها حتی یک ماشین حساب درآمد دارند که می توانید با مراجعه به سایت خود ، آن را بررسی کنید ، بنابراین می توانید مزایای عضویت اصلی بودن را مقایسه کنید.

در یک یادداشت شخصی تر ، من اطلاعات داخلی دارم که تریسی و پاتریک مونتفورت در MLM Cruise که در قسمت آخر هر سال برگزار می شود ، با افرادی مانند برایان مک مولن ، شانون دنیستون ، راد کوک ، دیل کالورت و سایر متخصصان برجسته MLM شرکت می کنند. نمی توانم صبر کنم تا خودم بتوانم هر ساله در این مراسم شرکت کنم. من WT Powers را به عنوان یک شرکت MLM می بینم و هیچ مشکلی برای چراغ سبز دادن این شرکت ندارم.

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا