برترین های کسب و کارصنعت و تجارت

انواع کابینت سفید قهوه ای

اینجا قصد داریم ابتدا در مورد و کابینت های گلاس سفید و بعد درمورد سایر کابینت‌های سفید با متریال‌های مختلف صحبت کنیم. سپس می‌خواهیم ببینیم که این کابینت‌ها، با چه رنگ‌هایی می‌توانند ترکیب شوند تا نمای زیبایی برای یک آشپزخانه سفید، در حد آشپزخانه‌های جذاب سال 2023 ایجاد کنند. بنابراین کلی نمونه کار جذاب و جدید برای شما آورده‌ایم.

برای مصرف قهوه گانودرما برای لاغری کافی است، آن را با آب جوش ترکیب و به خوبی هم بزنید و میل کنید حتی می‌توانید آن را با شیر و یا موکا میل کنید و با کمترین زمان و هزینه می‌توانید به وزن ایده‌آل خود برسید.

اما یک نکته مهم: در تمام طول مطلب، می‌توانید هر طرحی که مورد پسندتان بود را همان‌جا از «سلام ساختمان» سفارش دهید! حتی می‌توانید قیمت هر طرح را رایگان دریافت کنید و در مورد آن مشاوره تخصصی بگیرید. فقط باید روی همان عکس و یا نزدیک‌ترین لینک کلیک کنید. پس برویم در ادامه کلی عکس و مدل برگزیده و جذابِ کابینت سفید را باهم ببینیم.

کابینت سفید، مرواریدی در دل آشپزخانه شما!

رنگ سفید در طراحی دکوراسیون داخلی بسیار پرکاربرد است. حتی در سال 2023 هم احتمالاً این رنگ، پرطرفدارترین رنگ برای کابینت‌ها باشد. رنگ سفید، درخشان، پرنور، آرامش دهنده و نشان دهنده تمیزی و پاکی است؛ علاوه بر این‌ها، سردی و بی روحی را هم القا می‌کند. یکی از دلایلی که کادر پزشکی بیمارستان‌ها از رنگ سفید استفاده می کنند، این است که این رنگ حس پاکیزگی می‌دهد.

اولین مدل کابینت سفید را که متعلق به یکی از متخصصین سلام ساختمان در تهران است، در بالا می‌بینید. با کلیک روی عکس، می‌توانید قیمت آن را بگیرید. از دیگر خوبی‌های سفید و به طور کلی رنگ‌های روشن، این است که فضا روا باز و بزرگ نشان می‌دهند. برعکسِ رنگ‌های تیره که با استفاده از آن‌ها، فضا کوچک‌تر از آن چیزی که هست به نظر می‌آید. این ویژگی در آشپزخانه‌های کوچک خیلی پراهمیت است.

سفید، رنگی خنثی است و به عنوان پس زمینه خیلی از رنگ‌ها به کار می‌رود. به‌طور کلی می‌توانیم سفید را در هرجایی و درکنار هر رنگی به عنوان ترکیب به کار ببریم. این ترکیب، به خصوص با رنگ‌های گَرم حس خیلی خوبی را منتقل می‌کند. البته استفاده افراطی از این رنگ، ممکن است باعث ایجاد سردی و کسلی شود. می‌توانیم برای این‌که سردی رنگ سفید را بگیریم، در کنار آن از طرح چوب یا طرح‌های طبیعی یا حتی از استفاده کنیم. در کنار سفید، جلوه رنگ‌ها و طرح‌های دیگر بیشتر می‌شود. رنگ سفید شامل طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها است، مثل:

 • سفید ساده که به دو صورت براق و مات به‌کار می‌رود
 • شیری
 • استخوانی، که مقداری مایل به زرد است
 • سفید عاجی
 • سفید مرمری
 • سفید صدفی و …

استفاده از ترکیبات رنگی سفید که در بالا گفتیم، در کنار رنگ‌هایی مثل نقره‌ای، قهوه ای، طلایی و …، جذابیت خیلی زیادی ایجاد می‌کند.

برای مثال در تصویر بالا ترکیب رنگ سفید را با طلایی و آبی می‌بینید که توسط یکی از متخصصین عضو سلام ساختمان، به زیبایی در تهران اجرا شده است. با کلیک روی عکس می‌توانید سایر نمونه‌کارهای ایشان را ببینید. در ادامه مدل‌های کابینت سفید را در دو بخش زیر بررسی می‌کنیم:

 • کابینت هایگلاس و ام دی اف سفید
 • کابینت سفید با سایر متریال‌های پرکاربرد

همراه ما باشید تا با ترکیب‌های رنگی مختلف کابینت سفید با جنس‌های مختلف آشنا شوید.

دکوراتور های «ایده پرداز و خلاق» سلام ساختمان

کابینت هایگلاس و ام دی اف سفید 2023 سرد یا هیجان انگیز؟!

در مورد رنگ سفید صحبت کردیم و گفتیم که کاربرد زیادی در دکوراسیون داخلی دارد. حالا می‌خواهیم مدل‌های کابینتِ های گلاس و ام دی اف که ترکیب سفید با رنگ‌های دیگر را دارند ببینیم و به سوال بالا جواب دهیم که واقعاً سفید با وجود سردی ذاتی، می‌تواند ایجاد یک فضای هیجان انگیز کند یا نه؟! برخی از ترکیبات پرکاربرد رنگ سفید عبارت‌اند از:

 1. کابینت های گلاس و ام دی اف سفید قهوه‌ای
 2. کابینت های گلاس و ام دی اف سفید طلایی
 3. کابینت های گلاس و ام دی اف سفید طوسی

در ادامه نمونه‌کارهای مربوط به هر یک از سه حالت بالا را آورده‌ایم.

 1. کابینت های گلاس و ام دی اف سفید قهوه ای

آماده‌اید کلی مدل زیبا و جدید را با هم ببینیم؟

عکس بالا یک ترکیب سفید با قهوه‌ای را نشان می‌دهد که ترکیبی متداول است؛ یک نمونه از کابینت‌های زیبای سال 2023. رنگ قهوه‌ای در دکوراسیون داخلی رنگ پرکاربردی است، مخصوصا طیفی از رنگ قهوه‌ای که تداعی کننده طرح چوب باشد. رنگ سفید هم همین‌طور. ترکیب این دو رنگ ایجاد نمای زیبایی می‌کند. یکی از دلایل ایجاد ترکیب زیبا توسط این دو تا رنگ این است که قهوه‌ای برعکس سفید، رنگی گرم است و در کنار سفید یک تعادل دلنشین ایجاد می‌کند. در طرح بالا هم دلنشینی این ترکیب را مشاهده می‌کنید.

کابینت ملامینه سفید قهوه ای - کابینت ساده ارزان 2022

تصویر بالا یکی از نمونه کارهای کابینت‌سازهای سلام ساختمان است که در اهواز ساخته شده است.

در این تصویر و تصویر بعدی، دو نمای متفاوت از کابینت اهوازی ما را که ترکیبی از ام دی اف سفید با قهوه‌ای است را مشاهده می‌کنید.

همان‌طور که می‌بینید کار در عین سادگی بسیار شیک و با کیفیت است. یادتان باشد با کلیک روی عکس می‌توانید در مورد آن مشاوره رایگان بگیرید.

تصویر بالا هم یک نمونه دیگر کابینت هایگلاس سفید با ام دی اف قهوه ای را نشان می‌دهد که توسط یکی از ده‌ها کابینت‌ساز سلام ساختمان در شیراز اجرا شده است. راستی می‌دانستید سلام ساختمان قیمت کابینت و مبلغ پیش‌پرداخت شما را ضمانت می‌کند؟!

پودر قهوه فوری سوپریم دکتر بیز که از محصولات درمانی و بسیار پرطرفدار است توسط کمپانی بیز و در ایران تولید می‌شود

طرح بالا یک طرح مدرن سفید قهوه‌ای است. جزیره چوبی باعث کاهش یکنواختی محیط شده و گرمای خوبی به محیط داده است. در این آشپزخانه از آنجایی که رنگ غالب سفید است، بدون نگرانی از دلگیری فضا، می‌توان نورپردازی را انجام داد.

یک طرح مدرن از کابینت هایگلاس با رنگ‌های سفید و قهوه‌ای. در اینجا کابینت‌ها و صفحه روی جزیره کاملاً سفید است و کابینت جزیره با رنگ قهوه‌ای کفپوش خانه ترکیب زیبا و چشم‌نوازی را ایجاد کرده است.

دو عکس زیر، نمونه‌کار یکی از چندین کابینت‌ساز سلام ساختمان در کرج است. با کلیک روی تصویر می‌توانید درخواست خودتان را ثبت کنید و مشاوره رایگان بگیرید.

همان‌طور که در تصویر بالا می‌بینید، در این آشپزخانه کابینت به رنگ سفید با رنگ قهوه‌ای (طرح چوب) ترکیب شده و با توجه به طراحی مدرنی که دارد، کار به زیبایی اجرا شده است.

عکس بالا هم فضای داخلیِ آشپزخانه قبلی را از نمایی نزدیک‌ر نمایش می‌دهد.

برویم سراغ یکی دیگر از نمونه‌کارهای کابینت‌سازهای سلام ساختمان:

این کابینت با شکوه توسط یکی از کابینت‌سازهای سلام ساختمان در گیلان اجرا شده است. همان‌طور که می‌بینید در این آشپزخانه از هایگلاس سفید و ام دی اف برجسته طرح چوب قهوه‌ای تیره استفاده شده.

کابینت گیلانی سفید قهوه ای را در تصویر بالا از نمایی دیگر مشاهده می‌کنید.

طرح بالا نه هایگلاس است و نه اما از جهت ترکیب رنگی، همان چیزی است که ما می‌خواهیم. ترکیب رنگ سفید و قهوه‌ای در کنار یک رنگ سوم! معمولاً رنگ‌هایی مثل سبز، کمتر در کنار رنگ‌های دیگر قرار می‌گیرند اما اینجا می‌بینیم که این سه رنگ چقدر زیبا در کنار هم قرار گرفته‌اند. البته احتمالاً طرح کلاسیک کابینت‌ها در ایجاد این زیبایی تأثیر داشته و ممکن است یک طرح مدرن با این ترکیب به این زیبایی نشود.

 1. کابینت های گلاس و ام دی اف سفید طلایی

رنگ طلایی می‌تواند در دلِ رنگ سفید، حسی از لوکس بودن را منتقل کند. اما باید توجه کرد که استفاده از طلایی، ظرافت‌های خاصی دارد. در مورد استفاده از رنگ طلایی حتما باید به این نکته توجه کنید که دیوارهای اطراف چه رنگی دارد؟ مثلاً اگر دیوار شما بلکا با رنگ سفید باشد و بخواهید کابینت سفید طلایی کار کنید، احتمالاً ترکیب خوبی شود.

تصویر بالا یک نمونه کابینت سفید طلایی است که توسط یکی از متخصصین ما در تهران اجرا شده است. سلام ساختمان با معرفی چندین کابینت‌ساز در شهرهای مختلف ایران، سفارش کابینت را برای شما مطمئن و راحت می‌کند.

در طرح‌های مدرن و سبک‌های جهانی کابینت، بیشتر از رنگ طلایی در دستگیره‌ها، یراق آلات و اِلِمان‌های ظریف استفاده می‌کنند. این به روانشناختیِ انسانیِ رنگ طلایی هم نزدیک‌تر است، چون بَشَر طی هزاران سال عادت کرده طلا را به صورت باریکه‌هایی از حلقه، دستبند، گردنبند و امثال آن ببیند و از آن لذت ببرد. سایر تصاویر زیر را که انواعی از کاربرد رنگ طلایی در کابینت‌های سفید را نمایش می‌دهند، با هم مرور می‌کنیم.

بعد از چند مدل بررسی طرح‌های سفید قهوه‌ای، می‌رسیم به ترکیبات مختلف سفید و طلایی. در این آشپرخانه، ترکیب رنگ سفید-مشکی را داریم که با دستگیره‌ها و شیرطلایی، حسی از لوکس بودن را منتقل می‌کند. شاید یکی از بهترین‌های سال 2023 باشد.

در این کابینت آشپزخانه نیز یک مدل دیگر از کابینت سفید طلایی را مشاهده می‌کنید. این کابینت از است که به رنگ  سفید با دستگیره‌های طلایی ساخته شده است.

سازنده این کابینت، یکی از ده‌ها کابینت‌ساز سلام ساختمان در تهران است. در سلام ساختمان از قیمت کابینت خودتان مطمئن باشید، چون ما برای شما ضمانت قیمت در نظر گرفته‌ایم و با شما قرارداد می‌بندیم.

باز هم . دستگیره‌ها، چراغ‌ها و پایه‌های صندلی طلایی باعث زیبایی بیشتر این کابینت‌های سفید شده است. به طور کلی از رنگ طلایی به همین سبک استفاده می‌شود. یعنی به مقدار کم و بسیار ظریف. همین مقدار از رنگ طلایی، سردی سفید را گرفته و به محیط درخشندگی و گرمی بخشیده است.

اینجا هم از رنگ طلایی مثل بقیه‌ی طرح‌ها، به مقدار کم و در حاشیه‌ی درب کابینت و هود استفاده شده است. آشپزخانه‌ی مدرن با قسمت‌های منحنی مثل هود، لوستر و صندلی که باعث ملایمت فضا شده‌اند. یک طرح لوکس برای سال 2023.

برخلاف طرح‌های قبلی، اینجا از رنگ طلایی به میزان کم استفاده نشده و شاهد صفحات گسترده طلایی در آشپزخانه هستیم. این طرح حسی از لوکس بودن را به ما منتقل می‌کند و شایسته انتخاب برای سال 2023 در یک طراحی خاص است.

باز هم یک مدل سفید طلایی با بخش های طلایی نسبتا زیاد. این طرح با این‌که ممکن است از طرح قبلی کاربردی‌تر باشد، اما باز هم معایب طرح قبلی را دارد.

رنگ طلایی در کابینت جزیره با صفحه سفید. طرحی نسبتاً کم کاربرد ولی در نگاه اول زیبا.

 1. کابینت های گلاس و ام دی اف سفید طوسی

خب الان می‌رسیم به ترکیب . این ترکیب به صورت سفید-نقره‌ای و سفید طوسی در آشپزخانه‌ها به کار می‌رود. رنگ نقره‌ای جزء طیف روشن و براق رنگ طوسی است. این رنگ از صدها سال پیش تا همین امسال (2023) مورد استفاده بوده. در چند عکس بعدی، چند مدل از این ترکیب رنگ را بررسی می‌کنیم.

به طور کلی رنگ طوسی در دید مردم به عنوان یک رنگ کِسل شناخته می‌شود که البته بررسی می‌کنیم که این دیدگاه فقط گاهی درست است و می‌شود این حس را از بین برد. درکابینت بالا با این‌که رنگ کابینت‌ها طوسی است، اما آن حس کسالت و افسردگی را منتقل نمی‌کند. چون سایر اجرای آشپزخانه ترکیب رنگ خوبی دارند. پنجره‌های بزرگ و نمای آجری دیوار روبه‌رو و کفپوش قهوه‌ای و طرح سفید روی کابینت، مجموعه این ترکیب چشم نواز را می‌سازند.

قهوه گانودرما و جینسینگ دکتر بیز خواص بسیاری دارد.

در کابینت هایگلاس بالا که از نوع پلی گلاس است، از رنگ سفید و طوسی به صورت تقریبا برابر استفاده شده است. همان‌طور که می‌بینید، این کابینت در عین سادگی نمای زیبایی دارد. این کابینت آشپزخانه توسط یکی از ده‌ها دکوراتور سلام ساختمان در تهران ساخته شده است. با کلیک روی عکس بالا می‌توانیند سایر نمونه کارهای ایشان را ببینید و مشابه هر کدام که مورد پسندتان بود را سفارش دهید.

 

 

 

 

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا