برترین های کسب و کارصنعت و تجارت

بهترین مرکز خرید زعفران به صورت آنلاین

بهترین مرکز قائنات در تهران کجاست؟ آیا می توان بهترین را از طریق اینترنت برای تهران سفارش داد؟ به کدام سایت جهت قائنات اعتماد کنیم؟

بهترین زعفران ایران:

زعفران نیز یکی از ادویه های ارزشمند است که خواص سلامتی بخش ویژه و جالبی دارند و می توان از زعفران و ترکیبات آن برای تهیه داروهای گیاهی استفاده نمود.

یکی از مشکلات کشور ایران وابستگی بیش از حد به نفت و فرآورده های نفتی است، ولی توسعه صادرات غیرنفتی می‌تواند یکی از مهمترین برنامه‌های توسعه کشور باشد. محصولات کشاورزی مثل زعفران قائنات می‌تواند بخش مهمی از صادرات هر کشوری را به‌خود اختصاص دهد.

زعفران که به دلیل شرایط اقلیمی از کشت و تولید خوبی در ایران برخوردار است، می تواند یکی از اقلام مهم صادراتی غیرنفتی کشور باشد.

توسعه از یک طرف به ارز آوری و ایجاد درآمد کشور کمک می‌کند و از طرف دیگر موجب اشتغال زایی برای روستائیان کشور می شود. بنابراین بهتر است از حداکثر استفاده از ظرفیت کشور در جهت تولید، اشتغال زایی و ارز آوری برای این محصول صورت گیرد. هرکشوری باید از تمام ظرفیت‌ها و توانمندی‌های خود به حداکثر شکل ممکن استفاده نماید.

ایران باید در راستای افزایش تولید و صادرات زعفران و حفظ و توسعه موقعیت خود در بازار جهانی تلاش کند. امروزه رقیبانی چون چین و افغانستان در جهت تولید و صادرات زعفران می کوشند. آنها با استفاده از نیروی کار ارزان و در نتیجه کاهش عرضه شده می توانند جایگاه خوبی را برای خود فراهم سازند.

قاچاق پیازهای زعفران به خارج از کشور و تلاش دیگر کشورها برای تولید زعفران خود نشانگر اهمیت و سودآوری این محصول است.

لذا یکی از اقداماتی که ایران در زمینه صادرات زعفران باید مورد توجه قرار دهد اعمال سیاست‌ها و راهکارهایی برای کاهش هزینه‌های تولید و در نتیجه قیمت زعفران است که منجر به توسعه صادرات خواهد شد. استفاده از روش های نوین تولید و تلاش برای کاهش هزینه‌های تولید در این راستا سودمند است.

برای خرید بهترین زعفران ایران یعنی زعفران قائنات می توانید با ما تماس بگیرید.

فروشگاه به عنوان بهترین مرکز تمام سعی خود را کرده است تا اصل را به هم وطنانمان در تهران ارائه دهد.

جهت خرید زعفرانی با بهترین کیفیت و تضمین اصل بودن می توانید با ما تماس بگیرید.

خرید زعفران اصل در تهران:

آیا شما هم در تهران پایتخت هستید و قصد خرید زعفران اصل و درجه یک را دارید؟ آیا از بابت اصل یا تقلبی بودن زعفران دغدغه خاطر دارید و نمی توانید به مراکز فروش زعفران اعتماد کنید؟ 

پیشنهاد ما به شما خرید زعفران از تولیدکننده؛ بدون واسطه است. هرگاه واسطه‌های تولید تا فروش زعفران زیاد می‌شوند فرصت برای تقلب زعفران بیشتر فراهم می شود. بنابراین هنگامی که زعفران را مستقیم از کشاورز و تولید کننده خریداری کنید از بابت کیفیت و اصالت آن اطمینان خاطر خواهید داشت.

شما می‌توانید هر نوع زعفرانی که بخواهید هم به صورت بسته بندی و هم فله از شرکت ما با تضمین کیفیت خریداری کنید. مخرید زعفران از نمایندگی زعفران قائنات در تهران ، فروش زعفران در تهران ، فروشگاه زعفران تهران ،نمایندگی زعفران قائنات در تهران ، شرکت فروش زعفران تهران : آیا شما هم مایل به خرید زعفران در تهران به قیمت روز از شرکت ها و نمایندگی زعفران قائنات  و یا مغازه زعفران فروشی هستید؟

زعفرانیک به عنوان اولین فروشگاه و بزرگترین مرکز فروش زعفران در تهران و عرضه کننده و با قیمت روز  و مناسب، آماده همکاری با شما در این زمینه می باشد.

مرکز فروش زعفران در تهران

در این مطلب سعی میکنیم به تمامی سوالات درباره خرید زعفران در تهران و اینکه زعفران از کجا بخرم و چطور داشته باشیم پاسخ دهیم تا شما که علاقمند به خرید و یا فروش زعفران در تهران هستید با چگونگی آن آشنا شوید.

لازم به یا آوری هست چون تولید کننده زعفران هستیم فقط زعفران میفروشیم و هیچگونه خریدی از جانب ما صورت نمیگیرد.

جهت مشاهده قیمت زعفران در تهران رو متن زیر کلیک کنید

خرید زعفران در شهر تهران

زعفران گیاهی است از ، مزیت ها و را همگان میدانند، از قبیل خواص دارویی و رنگ غذایی ، در دستور آشپزی اکثر ایرانی ها معمولا وجود دارد. امروزه کمتر کسی هست که نداند بزرگترین تولید کنندگان زعفران در ایران و همینطور در جهان  استان خراسان بزرگ و به ویژه سه شهر گناباد و تربت حیدریه و قائنات است.این سه شهر به تنهایی بیش از 90 درصد زعفران در دنیا را تولید می کنند.

در این میان تربت حیدریه بشترین تولید را نسبت به دو شهر گناباد و قائن دارد. در اوایل سال  2019 میلادی زعفران شهرستان گناباد به دلیل استفاده از شیوه های سنتی در کشت زعفران و همچنین استفاده از آب قنات در آبیاری زمین های زعفران توسط سازمان فائو  ثبت جهانی شد و با عث خوشحالی همه مردم ایران گردید.

امروزه اکثر ما ایرانیان وقتی به مشهد مقدس سفر میکنیم  پس از زیارت امام رضا (ع) به دنبال خرید سوغات خراسان(خرید زعفران) و یا سوغات مشهد که همان زعفران خراسان است هستیم.و معمولا سعی می کنیم این کار را در اطراف حرم امام رضا و بویژه بازار رضا انجام دهیم.  موقع خرید معمولا اطلاعات کافی در مورد و درجه کیفیت آن نداریم و یا فروشنده های زعفران موقع فروش این اطلاعات را به ما نمی دهند.و خب بالاخره بدون سوغاتی هم که نمی شود مشهد مقدس را ترک کرد.به هر صورت زعفران را از فروشنده های آن می خریم.

نظرات خریداران زعفران از فروشگاه زعفران زعفرانیک

فروشگاه زعفران تهران

معمولا افراد برای خریدهای بعدی زعفران نمیتوانند هر بار به مشهد مقدس یا شهر های تولید کننده زعفران یعنی گناباد و تربت حیدریه ونیز قائنات سفر کنند به همین دلیل به دنبال خرید اینترنتی زعفران هستند.اما غافل از اینکه  مرکزی وجود دارد که در آن میتواند خرید زعفران عمده زعفران را مستقیم از کشاورز انجام داد. امکان در تهران به صورت حضوری در فروشگاه زعفران ما وجود دارد.(حضور با هماهنگی قبلی)

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و افزایش سرعت و بستر اینترنت و فضای مجازی این امکان فراهم شده است که خود کشاورز به صورت آنلاین و در بستر اینترنت این کار یعنی فروش زعفران و یا محصولات خود را انجام دهد. اما متاسفانه اکثر افراد فکر می کنند که کشاورزان ما هنوز هم مانند سی و یا چهل سال پیش دور از تکنولوژی و امکانات هستند و هیچ گونه اصلاعاتی در این زمینه ندارند. اما این تفکر کاملا اشتباه بوده و کشاورزان ما امروزه به مسائل روز و تمامی اطلاعات اشراف کامل دارند و اجازه سوء استفاده دلال ها در این زمینه یعنی فروش زعفران را نمی دهند.

به نقل از dorreensaffron.com با گسترش شبکه های اجتماعی و بازاراریابی اینترنتی کشاورزان هم بیکار ننشسته اند و دامنه عرضه محصولات خود را از ارائه به خریداران عمده سر زمین و نیز دلالان به بستر اینترنت و وب سایت ها گسترش داده اند.خرید زعفران به صورت اینترنتی نیز یکی از روش هایی است که ما در زعفرانیک به دنبال آن هستیم تا مخاطبان ما بتوانند به راحتی و در بستر اینترنت زعفران را به راحتی بخرند و درایران و سایر شهر های کشور و همچنین در زعفران را در تهران به راحتی درب منزل دریافت نمایند.پس از آن نیز مجموعه ای باشد تا پاسخگو امکانات پشتیبانی سایت را انجام دهد.

جعبه کادویی زعفران زعفرانیک

بازار زعفران تهران کجاست؟ | بازار فروش زعفران در ایران

مغازه زعفران فروشی

زعفرانیک و تفکر شکل گیری آن نیز بر همین مبنا می باشد .ما میخواهیم به همگان ثابت کنیم که امروزه کشاورزان کاملا به این گونه  اطلاعات واقف هستند و خود می توانند تمامی کارهای فروش زعفران را از صفر تا صد  انجام دهند ونیازی به وجود واسته و یا دلال نیست.امیدواریم با حمایت های شما در این مسیر  موفق باشیم.

در زعفران فروشی زعفرانیک که دفتر فروش آن در پایتخت مستقر شده است شما میتوانید انواع مختلف زعفران را  شامل نگین ، سوپر نگین و سرگل ، پوشال ، دختر پیچ به صورت بسته های کادویی و نیز به صورت عمده و فله  انتخاب کرده و در تهران به صورت حضوری خرید نمایید. و یا درب منزل دریافت نمایید.

خرید زعفران در تهران

به جرات میتوانیم بگوییم که 80 درصد زعفران موجود در بازار و های شهر ارائه میگردد زعفران اصلی نیست و اکثرا تقلبی هستند. و عده ای سود جو در پس پرده فروش زعفران تهران به صورت بسته بندی و عمده ونیز فله هستند که حتی زمین کشت زعفران را از نزدیک ندیده اند.

در این زمینه حتی شرکتهای خرید و فروش زعفران زیادی در تهران وجود دارند که اغلب آگاهی چندانی در این زمینه ندارند و گاها مشاهده می شود اگر هم آگاهی دارند این اطلاعات را  به طور کامل در اختیار خریدارن قرار نمی دهند.تا به این وسیله بتوانند زعفران های بی کیفیت ویا تقلبی را به جای زعفران اصل به فروش برسانند.

مرکز و نمایندگی فروش زعفران قائنات در تهران

هدف ما در زعفرانیک  آگاهی رساندن به خریداران جهت انتخاب زعفران درجه یک و مرغوب است تا هنگام خرید زعفران به راحتی بتوانند زعفران اعلا  و اصلی را از زعفران تقلبی تشخیص دهند . امکان خرید زعفران در شهر تهران به صورت حضوری و با قیمت بسیار مناسب وجود دارد.شما میتوانید جهت خرید حضوری زعفران درجه یک با شماره های ما در تماس باشید.

مجموعه زعفرانیک متشکل از کشاورزان روستای باغ آسیا از توابع شهرستان گناباد و درفاصله 297 کیلومتری مشهد واقع شده است.دفتر مرکزی فروشگاه زعفرانیک در روستای باغ آسیا واقع شده و ما جهت پخش محصولات و زعفران درجه یک این روستا در پایتخت ، دفتری را تاسیس کرده ایم تا بتوانیم فروش زعفران گناباد را در فروشگاه زعفران تهران فروش به صورت عمده ، کیلویی ، فله و نیز جزئی و  بسته بندی کادویی به راحترین و سریع ترین روش ممکن انجام دهیم.

مرکز فروش عمده زعفران تهران

ما فروش عمده زعفران را به صورت های مختلف  شامل : فروش کیلویی ، عمده و  نیز فروش فله زعفران در تهران را با بهترین کیفیت و ارائه استاندارد های لازم در کمترین زمان ممکن انچام می دهیم.در زعفرانیک زعفران را از کشاورز بخرید.

نمایندگی زعفران قائنات در تهران

شما می توانید سفارشات زعفران خود را شامل بسته بندی های  مختلف از بسته های یک گرمی  و نیز یک مثقالی تا چند مثقالی  و نیز بسته بندی های یک کیلویی و فله و با ما در میان بگذارید و سفارش خود را در کمترین زمان ممکن در تهران دریافت نمایید و کیفیت و عطر و طعم زعفران درجه یک و جهانی گناباد را  تجربه کنید.

بسته های زیبا و کادویی زعفران

در مورد زعفران گناباد این نکته حائض  اهمیت است که اکثر صادرت کنندگان و شرکتهای فروش زعفران که به صورت کاملا حرفه ای کار میکنند جهت صادرات زعفران درجه یک به دنبال زعفران گناباد به دلیل عطر و بوی خاص آن هستند. تا جایی که زعفران گناباد را به عنوان زعفران لاکچری ایران معرفی می نمایند.

شرکتهای فروش زعفران تهران

شرکت های مختلفی در زمینه پخش زعفران فعالیت می کنند .زعفرانیک جهت پخش زعفران به صورت فله و کیلویی و همچنین به صورت بسته بندی فعالیت خود را آغاز نموده است.شما می توانید جهت سفارش انواع بسته بندی ها در مقیاس یک گرم و دوگرم تا چند مثقالی می توانید با شماره های ما در تماس باشید و یا از طریق شبکه های اجتماعی استعلام قیمت نمایید.

نمایندگی فروش زعفران قائنات در تهران

با توجه به اینکه فروشگاه زعفران زعفرانیک صرفا محصول زعفران گناباد را  جهت فروش ارائه می نماید.جهت برآورده کردن نیاز آن دسته از مشتریان که صرفا به دنبال زعفران قائنات هستند ،این مجموعه فروش زعفران قائنات در تهران را نیز انجام می دهد و قادر به تامین زعفران قائنات نیز هستیم.

ما در مجوعه زعفرانیک تمام تلاش مان این است که اولا زعفران اصل و درجه یک را به مشتریان تهرانی  ارائه نماییم و ثانیا ارائه شده در دفتر تهران ، اختلافی با دفتر گناباد نداشته باشد و قیمت های ما نسبت به سایر قیمت های ارائه شده رقابتی باشد ضمن اینکه ما قادریم زعفران مورد نیاز شما را در تهران در همان روز و حتی در عرض دو الی سه ساعت تحویل مشتری نماییم. که این خود می تواند مزییتی باشد نسبت به سایر فروشگاه های زعفران .

شما میتوانید جهت سفارش انواع مختلف زعفران و نیز استعلام می توانید  همه روزه با شماره های ما در شبکه های اجتماعی در ارتباط باشید و چنانچه مایل به خرید حضوری هستید به ما اعلام نمایید تا در مناسب ترین فرصت در خدمت شما باشیم.

جهت خرید زعفران با کیفیت می توانید به فروشگاه Ana Royal saffron مراجعه کنید

در این مجموعه فقط فروش زعفران صورت میگیرد.

مشاوره از طریق شبکه اجتماعی

مشاوره تلفنی از طریق واتس آپ

تماس تلفنی

جهت مشاوره رایگان در مورد خرید زعفران و آشنایی با انواع زعفران با ما در تماس باشید.صمیمانه منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم.هدف ما در زعفرانیک آشنایی رساندن در مورد محصول زعفران و راهنمایی درمورد خرید بهتر  و مطمئن تر زعفران است.

جهت خرید انواع مختلف زعفران  و آگاهی از قیمت روز زعفران در تهران به کانال ما به ادرس مراجعه نمایید .

پخش عمده زعفران در تهران

فروش انواع زعفران بسته بندی شده در تهران امکان پذیر است.جهت خرید زعفران کیلویی و بسته بندی شده به صورت عمده در تهران با ما درتماس باشید.

/توسطا تولید کننده زعفران هستیم و ۳۰ سال تجربه در زمینه کاشت و تولید زعفران داریم. انواع زعفران عرضه شده در شرکت ما برداشت منطقه قائنات و امسالی هستند.

اگر قصد خرید بهترین زعفران قائنات در تهران را دارید می توانید هم اکنون با واحد فروش ما تماس بگیرید.

منبع : youtube.com

 

 

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا