آموزش زبان

دانلود مقالات آزمون آیلتس

کتاب cambridge ielts 17 academic یکی از معتبرترین و شناخته شده‌ترین کتب آماده‌سازی داوطلبان جهت شرکت در آزمون آیلتس می‌باشد. این کتاب روی چهار مهارت اصلی زبان تمرکز کرده و شامل مجموعه کاملی از نمونه سوالات آزمون‌های آیلتس به همراه پاسخ آن‌ها می‌باشد. همانطور که از اسم کتاب مشخص است؛ یکی از منابع شاخه آکادمیک بوده که شامل سوالاتی مختص آزمون آکادمیک می‌باشد و برای آزمون جنرال مناسب نیست. آزمون آیلتس یکی از معتبرترین و مهم‌ترین آزمون‌های ارزیابی زبان انگلیسی است.

آشنایی با ویژگی های کتاب Cambridge IELTS 17 Academic

در این بخش به ویژگی‌های مهم کتاب cambridge ielts 17 academic می‌پردازیم و توضیحی مختصر از هر کدام می‌آوریم:

نمونه سوالات پر تکرار

این کتاب شامل مجموعه‌ای کامل و جامع از تست‌های پر تکرار و سوالات آزمون‌های پیشین آیلتس می‌باشد. همچنین علاوه بر تمرینات اضافه، شامل بیش از ۱۰۰ نکته و راهکار آموزشی جهت پاسخگویی صحیح به سوالات آزمون است.

مطابق آزمون اصلی آیلتس

این کتاب که توسط انتشارات کمبریج در سال ۲۰۲۲ طراحی و منتشر شد؛ شامل جدیدترین سوالات آزمون آیلتس می‌باشد. داوطلبان با مطالعه این کتاب می‌توانند با نحوه برگزاری آزمون، اشتباهات رایج، سوالات و میزان سختی آن‌ها و همینطور قوانین ابتدایی آزمون آیلتس آشنا شوند.

حاوی نمونه‌های نوشتاری داوطلبان پیشین

نمونه‌هایی از مقالات واقعی داوطلبان قبلی آزمون آیلتس به همراه نقاط ضعف و قوت و همینطور نمره کسب شده آن‌ها در پایان هر بخش آزمون مهارت‌های نوشتاری این کتاب آورده شده است. داوطلبین با مطالعه آن‌ها و توضیحات ارائه شده می‌توانند به راحتی مهارت‌های خود در مرحله رایتینگ را تقویت کرده و نمره قبولی را کسب کنند.

تقویت مهارت‌های شنیداری

همراه این کتاب یک CD وجود دارد که حاوی فایل صوتی کتاب بوده و به زبان‌ آموزان ارائه می‌شود. این CD که مربوط به بخش Listening آزمون آیلتس می‌باشد؛ به داوطلبان کمک می‌کند که با استفاده از آن به سوالات بخش Listening پاسخ دهند.

مناسب استفاده فردی و گروهی

این کتاب حاوی تمرین‌های متنوع و متعدد به همراه پاسخنامه می‌باشد و به گونه‌ای طراحی و نگارش شده که تمام نیاز‌های زبان‌آموزان را پاسخ می‌دهد. پاسخنامه ارائه شده در این کتاب تنها به صورت گزینه‌ای نیست بلکه به صورت توضیحی به پاسخ تمرینات می‌پردازد. از این رو به زبان‌آموزان این امکان را می‌دهد تا بتوانند علاوه بر گروهی، به صورت خودخوان نیز از این کتاب استفاده کنند.

آنچه که در کتاب Cambridge IELTS 17 Academic می‌خوانید

کتاب Cambridge ielts 17 academic بر اساس استاندارد‌ها و قوانین آزمون آیلتس سازماندهی و طراحی شده است. داوطلبان جهت دستیابی به نتایج مطلوب بهتر است مطالب و بخش‌های این کتاب را به ترتیبی که ارائه شده‌اند؛ مطالعه کنند. در بخش‌های ابتدایی این کتاب، به معرفی آزمون آیلتس، مهارت‌های مورد نیاز جهت کسب نمره بالا و قوانین رایج آن در این آزمون پرداخته شده است. بخش‌های بعدی مهارت‌های ریدینگ، رایتینگ، اسپیکینگ و لیسنینگ داوطلبان را مورد آزمایش قرار دارد و شامل سوالات مطابق با سوالات آزمون آیلتس می‌باشد.

دانلود کمبریج 17

کتاب Cambridge IELTS 17 Academic از مجموعه کتاب‌های آیلتس کمبریج می‌باشد. آکادمی زبانمهر فایل این کتاب را به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده است. جهت دریافت فایل این کتاب کافیست بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود متن کتاب (PDF)
دانلود فایل صوتی (MP3)
خرید نسخه چاپی

مطالب مرتبط:

دانلود رایگان کتاب Grammar for IELTS

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا