داوری دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در دو مرحله‌ انجام می‌شود

هادی قنبری خاطرنشان کرد: در قسمت رسانه های چاپی و خبرگزاری ها آثاری به صورت مقاله ، مصاحبه ، گزارش ، اخبار ، عناوین و یادداشت ها و در قسمت رسانه های صوتی و تصویری با محوریت تولیدات رسانه های صوتی و تصویری پذیرفته می شوند. در رسانه ملی موشنوگراف ، برنامه رادیویی ، عکس خبری ، مستند گزارش ، اینفوگرافیک و گزارش اخبار به جشنواره باز هستند.
وی افزود: امسال علاوه بر جوایز بهترین افراد در هر گروه ، دو جایزه ویژه نیز در نظر گرفته شده است. رسانه هایی که در این بخش از جشنواره بیشترین رتبه را کسب کنند به عنوان رسانه برتر معرفی می شوند و پلاک طلای جشنواره را دریافت می کنند. علاوه بر این ، کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران جایزه ویژه ای را برای کمک ممنانه به یکی از بهترین آثار در این زمینه اهدا می کند.
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ، معاون فرهنگی هنری و روابط عمومی سپاه کربلا ، بسیج سازندگی سپاه کربلا ، مطبوعات مازندران ، کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرداری ساری و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران در برگزاری این جشنواره با سازمان بسیج رسانه مازندران شرکت می کند.

لینک منبع
نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا