بازرگانی

فرش وینتیج 1200 شانه طرح افشان تیره

معرفی و توضیحات فرش مشکی 1200 شانه وینتیج کد 9444

فرش قدیمی 1200 تیر تیره; دارای تراکم 3600 و گلهای معروف است. این فرش زیبا در تمامی سایزهای استاندارد از 12، 9، 6، 4 متر و هر سایز غیر استاندارد به دلخواه شما (دو) بافته می شود. فرش مشکی 1200 در رنگ های تیره با رنگ های تیره برای خانه ای با تم رنگی روشن و ساده مناسب است. رنگ این فرش با رنگ هایی مانند نسکافه ای، کرم و این تم رنگی ست شده است. همچنین استفاده از رنگ نارنجی در کنار این فرش بسیار پررنگ بوده و زیبایی منحصر به فردی ایجاد می کند. بهتر است در کنار این فرش از پفک نارنجی روشن استفاده کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

شما این امکان را دارید که خرید خود را به صورت غیر حضوری انجام دهید. کافی است فرش مورد علاقه خود را از وب سایت انتخاب کنید و با ما تماس بگیرید و کد محصول مورد علاقه خود را به ما بگویید، فرش در کمترین زمان برای شما ارسال می شود و بالاترین کیفیت را دارد. برای ثبت سفارش و بازدید از بقیه محصولات وینتیج به سایت شرکت هلال نگین مشهد مراجعه کنید.

منبع :

منبع در سایت فرش وینتیج 1200 شانه طرح افشان تیره | www.neginhelal.com

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا