مشاوران فنی

مشاوران فنی

با افزایش جمعیت جهان ، ما همیشه به دنبال ابداع برخی اقدامات جدید برای پاکسازی و محافظت از محیط زیست خود هستیم. خاک ، آب و هوا که محیط ما را تشکیل می دهند باید تصفیه شوند تا از سلامتی ما در برابر عناصر مضر محافظت کنند که می توانند به سیستم ایمنی بدن ما حمله کرده و بیمار شوند. با تمیز نگه داشتن خاک ، آب و هوا می توان از بسیاری از بیماری ها و شرایط سلامتی پیشگیری کرد. بسیاری از سازمان های غیردولتی ، مشاوران و آژانس های محیط زیست در تلاشند تا این سرزمین را به مکانی بهتر برای زندگی تبدیل کنند.

رودخانه ها منبع آب هستند و امروزه به سختی رودخانه هایی می توانند آب تمیز داشته باشند. در سراسر جهان ، کارخانه ها و آسیاب ها با ریختن زباله های شیمیایی در آنجا رودخانه ها را آلوده می کنند. آلودگی صدمات زیادی به سلامتی انسان وارد می کند. در آفریقا و دیگر کشورهای جهان سوم ، سالانه صدها و هزاران نفر بر اثر نوشیدن آب آلوده می میرند. این کشورها فقیر هستند و دولت های آنها توانایی جلوگیری از تصفیه آب برای جلوگیری از مرگ ناشی از بیماری هایی مانند ورم معده و روده ناشی از سالمونلا روده را ندارند. تصفیه خانه های ساده آب می توانند به راحتی این مشکل را برطرف کنند.

بیشتر فاضلاب ها نیز می توانند با گیاهان تصفیه آب تصفیه شوند تا این آب قابل استفاده مجدد باشد. گیاهان بزرگی که مقادیر زیادی فاضلاب تولید می کنند می توانند از طریق تصفیه خانه فاضلاب بازیافت شوند. به این ترتیب این گیاهان به تمیز و سالم نگه داشتن محیط و همچنین استفاده مجدد از آب کمک می کنند. راه حل های درمانی زیادی در دسترس است که می توانید بصورت آنلاین ارزیابی کنید و قبل از تصمیم گیری ، بررسی کنید که آیا آنها نیازهای شما را برآورده می کنند.

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا