اخبار مشتریان

ویژگی‌های دستگاه تصفیه آب

در این مقاله قصد داریم در مورد عملکرد و ویژگی های دستگاه های تصفیه آب در محصولات با کیفیت شرکت آتیه انرژی صحبت کنیم. همچنین قسمت ها و مناطق مختلف دستگاه را بررسی می کنیم. تفاوت بین این سیاره و سایر سیارات وجود حیات در این سیاره است و هدف از زندگی وجود آب در این سیاره است و هرجا که آب وجود داشته باشد ، زندگی و پویایی معنا پیدا می کند.

از ابتدای خلقت ، انسانها در زندگی خود احساس نیاز به آب می کردند. تصفیه آب چه در نوشیدن ، چه در لباس پوشیدن و چه در لباس پوشیدن از گذشته های دور برای انسان ها مهم بوده است.

کاربرد تصفیه خانه و تصفیه آب در صنعت

  • تأمین آب نرم پتروشیمی ، پالایشگاه ها و نیروگاه ها
  • استفاده از دستگاه های تصفیه آب برای کشاورزی و مسکن
  • در کارخانه هایی که نیاز به آب تصفیه شده دارند استفاده کنید.

دستگاه تصفیه آب دارای دو ناحیه متفاوت است.

  • آلودگی ها و مواد ضدعفونی کننده میکروبی را حذف کنید
  • آب TDS قابل شرب کم

برای مشاهده و خرید محصولات ، دستگاه تصفیه آب صنعتی را کلیک کنید.

دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس بهترین و اقتصادی ترین روش برای کاهش آب TDS است. در تصفیه آب ، ابتدا از فیلتر میکرونی عبور می کند تا مواد جامد معلق در آب را حذف کند و سپس از فیلتر کربن عبور می کند تا طعم ، بو و کلر باقی مانده در آب را از بین ببرد تا کلر وارد آب نشود. با غشای Aza مشکل ایجاد می کند.

بیشتر بخوانید: استفاده از دستگاه تصفیه آب اسمز دوار

ضد عفونی دست

هزینه دستگاه یک میلیون و دویست و پنجاه هزار و صد هزار است. این دستگاه دارای مخزن 5 لیتری پایین تر است و هر بار که مخزن حداقل 3000 بار پر می شود می توان آن را با دست برداشت.

شستن دستها

پس از عبور آب از دستگاه پیش تصفیه ، دستگاه تصفیه آب آماده ورود به بسته برای تصفیه نهایی آب است. لازم به ذکر است فشار پشت بسته باید بسیار زیاد باشد تا فشار اسمزی مایع تمیز کننده عملکرد تمیزکاری را انجام دهد. بسته تصفیه آب دارای منافذ بسیار کوچکی است که در آن هیچ نمک سبکی فقط از آن عبور نمی کند و مقداری نمک سنگین به پشت بسته می چسبد و به خاک می رسد.

در همین حال با فیلترهای نازک صنعتی از شرکت آتیه انرژی تلاش. شما می توانید از مشاوره رایگان این شرکت در زمینه راه اندازی کارخانه خشک کردن و همچنین رفع خطاهای احتمالی و سایر مشکلات و مسائل تصفیه آب در صنعت استفاده کنید. شرکت آتیه انرژی تلاش از سال 1379 در زمینه ساخت و نصب سیستم های تصفیه آب صنعتی در کشور فعالیت می کند.

برای بررسی نتایج روی گیاه خشک کن کلیک کنید.

امروزه اکثر صنایع مبتنی بر آب از دستگاه های تصفیه آب برای تصفیه آب تمیز استفاده می کنند. شرکت انرژی آتیه پروژه موفقی را در زمینه کاهش سد کارخانه خشک کن اجرا کرده است که می تواند ضایعات موجود در آب را کاهش دهد.

تلکس جهت مشاوره و فروش: 0218420878

4/5 – (یک ​​1)

منبع :

منبع در سایت ویژگی‌های دستگاه تصفیه آب | atie-energy.com

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا