4 نکته برای مقابله با سیل

4 نکته برای مقابله با سیل

سیل منجر به شرایط خطرناک در ایالات متحده می شود. صدها هزار نفر مجبور شده اند خانه خود را ترک کنند. حتی وقتی برمی گردند ، مدیریت امور برایشان دشوار است. در این مقاله خواهیم فهمید که چگونه می توانید با سیلاب کنار بیایید. در اینجا چند نکته وجود دارد که می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

نوشته های مشابه

1. ابتدا محتوای مرطوب را جدا کنید

پس از پایان سیل ، می توانید به خانه خود برگردید. قبل از اینکه دوباره ته نشین شوید ، ابتدا ابتدا تمام محتوای زباله را جدا کنید. نمونه های متداول این محتوا شامل مبلمان و تختخواب است. اگر این موارد را از بقیه جدا نکنید ، کپک روی این مواد مرطوب شروع به رشد می کند.

پس از جدا شدن این موارد ، می توانید آنها را کنار بگذارید تا خشک شوند ، این امر به جلوگیری از رشد کپک کمک می کند. همچنین ممکن است بخواهید وسایلی را که ممکن است کمی آسیب دیده باشند تمیز کنید.

2. پمپاژ آب سیل

اگر هنوز مقداری آب جاری در خانه خود دارید ، حتما آن را بردارید. خودتان می توانید این کار را انجام دهید یا یک پیمانکار خوب پیدا کنید. افراد حرفه ای از انواع مختلف جاروها برای پاک کردن آب و آوار از زیرزمین های خود استفاده می کنند.

خلاص شدن از شر آب ایستاده از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است اگر می خواهید از آسیب بیشتر به اموال خود جلوگیری کنید.

3. خشک و تهویه

جدا از پمپاژ آب ایستاده ، ممکن است لازم باشد وسایل گران قیمت دیگر مانند مبلمان ، دیوارها و فرش ها را نیز خشک کنید. در اینجا نوع تجهیزاتی است که می توانید برای این کار استفاده کنید:

موتورهای هوایی

برای شروع می توانید یک موتور هوایی با کارایی بالا را امتحان کنید. این دستگاه ها می توانند به شما کمک کنند آب را از بین ببرید زیرا برای کنترل شرایط سخت طراحی شده اند. می توانید از آنها برای خشک کردن دیوارها ، کف و فرش های چوب سخت ، فقط به چند مورد استفاده کنید.

اگر در حال حاضر موتور هوای خوبی دارید ، بهتر است بروید. اما اگر یکی ندارید ، همیشه می توانید از خدمات یک متخصص استفاده کنید. آنها می توانند با پرداخت هزینه ای معقول ، کار بزرگی برای شما انجام دهند. برخی از این متخصصان از چندین ماشین برای انجام کار خود در مدت زمان کوتاه استفاده می کنند.

رطوبت گیر

پس از سیل ، میزان رطوبت به طور قابل توجهی افزایش می یابد. رطوبت بیش از حد می تواند بر سلامتی و وضعیت ملک شما تأثیر منفی بگذارد. با کمک رطوبت ساز هوا که به آب آسیب رسانده است ، می توانید رطوبت را به حد ایده آل برسانید. باز هم ، اگر در خانه خود یک مرطوب کننده وجود دارد ، می توانید از آن استفاده کنید. متناوباً ، می توانید خدمات یک متخصص خوب را امتحان کنید.

4- تمیزکاری خوب

اغلب اوقات ، پس از سیل باید با مشکل میکروب و باکتری کنار بیاییم. بنابراین مهم است که به محض پایان سیل همه چیز را پاک کنید. برای این منظور می توانید از دستگاه پاک کننده بخار استفاده کنید ، مخصوصاً اگر نمی خواهید از محلول های شیمیایی برای تمیز کردن استفاده کنید.

هوا را تمیز کنید

همچنین تمیز کردن هوای داخل خانه پس از سیل مهم است. انواع مختلف ذرات معلق در هوا ، مانند باکتری ها و کپک ، می توانند صدمات قابل توجهی به وسایل خانه وارد کنند. برای تمیز کردن هوای داخل خانه خود می توانید از دستگاه تصفیه هوا با کیفیت بالا استفاده کنید. روش دیگر ، شما می توانید از یک دستگاه تصفیه هوا استاندارد صنعتی استفاده کنید. این دستگاه ها حاوی فیلترهای HEPA هستند که می توانند به شما در حذف 99.97٪ ذرات مضر موجود در هوا کمک کنند.

به طور خلاصه ، با پیروی از این چهار نکته ، کنار آمدن با سیل راحت تر خواهید بود.

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا