برترین های کسب و کارلوازم خانگی

تعمیر لباسشویی بوش در مشهد

اگر در منزل ماشین لباسشویی بوش دارید و هنگام کار با آن یک سری کدهای خطا بر روی پنل دستگاه ظاهر شده است اصلا لازم نیست نگران باشید؛ زیرا امروز در این مطلب قصد داریم به بررسی کد‌های خطای ماشین لباسشویی بوش بپردازیم و به شما بگوییم که هر مشکل را چگونه باید رفع کنید. برخی از کدهای خطای ماشین لباسشویی بوش به راحتی توسط خود شما قابل رفع است. البته بسیاری از خطاها فنی بوده و لازم است که حتماً توسط تکنسین مجرب تعمیر لباسشویی بوش در مشهد بررسی شود تا عیب یابی و رفع مشکل به صورت اصولی انجام شود.

احتمال | امروز

بررسی کدهای خطا لباسشویی طبق نظر تکنسین تعمیر لباسشویی بوش در مشهد

اگر ماشین لباسشویی شما بر روی پنل کد خطایی را نشان می‌دهد بهتر است سریعا برای رفع مشکل اقدام کنید؛ زیرا در صورت نادیده گرفتن مشکل ممکن است ایراد یک قطعه موجب معیوب شدن سایر قطعات دستگاه شده و شما را با ضررهای جبران ناپذیری روبه‌رو کند. در ادامه مطلب به بررسی کدهای خطای ماشین لباسشویی بوش طبق نظر تعمیر لباسشویی بوش در مشهد خواهیم پرداخت.

کد خطای f16 و یا e16 لباسشویی بوش

چنانچه درب ماشین لباسشویی بوش به خوبی بسته نشده باشد این کد خطا بر روی پنل دستگاه نمایش داده می‌شود. باز بودن درب دستگاه از شروع برنامه شستشو جلوگیری می‌کند. برای رفع این خطا باید از بسته بودن صحیح درب مطمئن شویم. خرابی میکروسوئیچ یا قفل درب و یا گیر کردن لباس‌ها بین درب دستگاه می‌تواند باعث ایجاد این کد خطا شود. چنانچه ایراد از میکرو سوئیچ و قفل درب بود، مجموعه قفل درب باید توسط تکنسین تعمیر لباسشویی بوش در مشهد تعویض شود .

کد خطای e17 یا f17 لباسشویی بوش

این کد خطا هنگام نمایش داده می‌شود که سیستم آبرسانی دستگاه دچار اختلال شده و آب نمی‌تواند به درستی وارد دستگاه شود. برای رفع این خطا لازم است موارد زیر را به خوبی بررسی کنید:

  • ابتدا شلنگ ماشین لباسشویی را بررسی کنید که دچار خمیدگی یا پارگی نشده باشد. اگر شلنگ دچار پارگی شده است بهتر است از تکنسین تعمیر لباسشویی بوش در مشهد بخواهید که آن را تعویض کند.
  • از عدم انسداد لوله‌های ورودی و خروجی دستگاه اطمینان حاصل کنید.
  • همچنین مطمئن شوید که شیر ورودی آب دستگاه کاملاً باز است

کد خطای e18 و یا f18 در ماشین لباسشویی بوش

چنانچه آب موجود در دستگاه در زمان معین شده تامین نشود شاهد این کد خطا بر روی پنل نمایشگر دستگاه خواهید بود. بنابراین باید ابتدا بررسی کنید که آیا شلنگ تخلیه دچار انسداد شده است یا خیر. چنانچه انسداد وجود داشت شلنگ باید کاملا تمیز شود. همچنین پمپ تخلیه باید توسط تکنسین تعمیر لباسشویی بوش در مشهد بررسی و در صورت وجود انسداد مشکل آن رفع شود. پس از انجام این موارد ماشین لباسشویی را یک بار ریست کنید.

احتمال | امروز

کد خطای f19 و یا e19 لباسشویی بوش

چنانچه کارکرد سیستم گرمایشی دستگاه بیش از حد زمان ببرد این کد خطا بر روی نمایشگر دستگاه ظاهر خواهد شد. این مشکل می‌تواند به دلیل وجود ایراد در المنت ماشین لباسشویی و یا ولتاژ ضعیف دستگاه رخ دهد. برای رفع مشکل بهتر است از تکنسین تعمیر لباسشویی بوش در مشهد بخواهید که المنت دستگاه را بررسی کند و در صورت وجود هرگونه ایراد آن را تعویض نماید.

کد خطای e20 یا f20 لباسشویی بوش

وجود هرگونه مشکل در سیستم گرمایشی ماشین لباسشویی بوش می‌تواند علت نمایش این کد خطا بر روی پنل نمایشگر دستگاه باشد. برای رفع این مشکل باید ترموستات توسط تعمیرکار لباسشویی بوش در مشهد بررسی شود و در صورت وجود هر گونه در آن این قطعه باید تعویض گردد.

کد خطای f21 لباسشویی بوش

استفاده بیش از حد از ماشین لباسشویی می‌تواند دلیل نمایش این کد خطا بر روی دستگاه باشد. عیب یابی این مشکل نیاز به بررسی دقیق توسط تکنسین تعمیر لباسشویی بوش در مشهد دارد. تعویض زغال دستگاه، سرویس و تعویض کلکتور، تعویض آی سی و یا آپدیت نرم‌افزار ماشین لباسشویی می‌تواند به رفع مشکل کمک کند.

کد خطای f23 و یا e23 در ماشین لباسشویی بوش

این کد خطا نشان می‌دهد که ماشین لباسشویی شما دچار نشت آب شده است. این آبریزش می‌تواند داخلی و به دلیل معیوب شدن لاستیک خرطومی یا دیگ بوده و یا می‌تواند خارجی و به دلیل ترکیدگی لوله آب باشد. چنانچه آبریزش به دلیل وجود ایرادات خارجی است کافی است دستگاه را از برق بکشید و کمی آن را خم کنید تا آب از داخل دستگاه خارج شده شود. اما چنانچه آبریزش خارجی نیست دلیل آن می‌تواند فنی باشد که باید توسط تکنسین تعمیر لباسشویی بوش در مشهد رفع شود.

کد خطای f26 لباسشویی بوش

اگر این کد خطا بر روی نمایشگر دستگاه ظاهر شده است بدین معنی است که سطح آب‌گیری ماشین لباسشویی از حد مجاز بیشتر شده و هیدروستات دستگاه آسیب دیده است است. زمانی که آب به اندازه کافی وارد دیگ شستشو شد هیدرواستاتیک شیر برقی را قطع می‌کند تا آب بیشتری به ماشین لباسشویی وارد نشود. بنابراین در صورت آسیب دیدن این قطعه آب بیش از حد مجاز وارد دیگ شستشو شده و این کد خطا بر روی نمایشگر دستگاه ظاهر خواهد شد. رفع این مشکل در منزل امکان‌پذیر نیست و حتما باید توسط تعمیرکار لباسشویی بوش در مشهد انجام شود.

احتمال | امروز

کد خطای f29 لباسشویی بوش

چنانچه این کد خطا را مشاهده کردید احتمالاً فشار ورودی آب دستگاه کم است یا مایع شستشو با سرعت کمی وارد ماشین لباسشویی می‌شود. برای رفع مشکل باید شیر ورودی آب و شلنگ ورودی را چک کنید تا دچار انسداد نشده باشد. همچنین اگر فشار آب منزل شما خیلی کم باشد این کد خطا را مشاهده خواهید کرد. چنانچه با بررسی این موارد مشکل حل نشد حضور تعمیرکار لباسشویی بوش در مشهد منزل شما الزامی است. تکنسین شیر برقی و آکوا استاپ ماشین لباسشویی را بررسی کرده و چنانچه ایراد قطعات مورد نظر با سرویس رفع نشد لازم است که قطعه معیوب را تعویض کند.

نتیجه‌گیری و تعمیر لباسشویی بوش در مشهد

در این مطلب به بررسی کدهای خطای ماشین لباسشویی بوش پرداختیم و نحوه رفع هر مشکل را با شما در میان گذاشتیم. به خاطر داشته باشید که تعدادی از این کدهای خطا ساده بوده و با بررسی‌های اولیه توسط خود شما قابل حل می‌باشد. اما تعدادی دیگر از مشکلات فنی و تخصصی بوده و برای جلوگیری از آسیب دیدگی بیشتر دستگاه بهتر است برای رفع آن‌ها تکنسین تعمیر لباسشویی بوش در مشهد کمک بگیرید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا