بلیط پارک آبی آتلانتیس دبی رو ارزان‌تر از نمایندگی فروش بلیط دبی در ایران تهیه کنید

پارک آبی آتلانتیس دبی از معروف‌ترین و بزرگ‌ترین پارک‌های آبی جهان و یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های دیدنی دبی است. گردشگران و مسافرانی که به دبی سفر دارند، بدون شک از این پارک دیدن می‌کنند. از مزایای این پارک فضای امن و لوکس و وجود تفریحات آبی آن است. این پارک در محوطه بیرونی هتل آتلانتیس دبی واقع شده است. هتل آتلانتیس به لحاظ موقعیت جغرافیایی در جزیره‌های مصنوعی نخل دبی قرار دارد که فضای زیادی از این جزیره را به خود اختصاص داده است.

پارک آبی یکی از اصلی‌ترین بخش‌های تفریحی این هتل است که ناگفته نماند جزو ده پارک آبی بزرگ جهان است. این پارک همه روزه با از 10 الی 18 پذیرای مسافران است. از آنجا که بازدیدکنندگان این پارک زیاد است، بلیط‌های آن نیز به سرعت تمام می‌شود، پس برای تهیه بلیط درنگ نکنید. بلیط پارک آبی آتلانتیس دبی را می‌توانید از بزرگ‌ترین نمایندگی فروش بلیط دبی در ایران تهیه کنید.

ارز | ایران

معرفی امکانات تفریحی پارک آتلانتیس دبی

یکی از مهم‌ترین امکانات پارک آتلانتیس این است که برخی از بهترین سرسره‌های آبی جهان را در خود جای داده است. سرسره‌های این پارک به دو دسته گروهی و تک نفره قابل تقسیم می‌شوند. شمار بازی، سرسره و دیگر امکانات این پارک به بیش از 105 مورد میرسد که هر کدام به خودی خود از بهترین‌ها هستند. از عواملی که باعث محبوبیت و معروف شدن سرسره‌های این پارک شده است، طول زیاد، پیچ‌های مهیج آن‌هاست که هیجان و آدرنالین خون را افزایش می‌دهد.

بدون شک وقتی به این مکان می‌روید، حتما از سرسره‌های آن استفاده خواهید کرد. در این پارک تمام امکانات و لوازم شنا به راحتی تهیه می‌شود و برای فراهم ساختن آسایش مسافران کمدهایی در اختیار آنان قرار داده می‌شود تا لوازم خود را با خیال راحت در آن قرار دهند. به طور کلی این پارک از امکانات رفاهی و گردشگری بسیاری برخوردار است که نظر افراد زیادی از سراسر کشور را به خود جلب کرده است. در زیر به معرفی امکانات و بازی‌های این مجموعه می‌پردازیم:

سرسره‌های گروهی

نوعی از سرسره‌های موجود در این پارک سرسره گروهی است. این سرسره برای کسانی که می‌خواهند به همراه خانواده و دوستان به تفریح بپردازند و خاطرات مشترکی بسازند، گزینه مناسبی است. از جمله سرسره‌های گروهی پارک آتلانتیس میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

سرسره موج شوک: یکی از بلندترین سرسره‌های آبی و مناسب برای خانواده است. قدرت، سرعت و هیجان بالا از مزایای این سرسره است که اوقات خوشی را برای شما و خانواده به همراه دارد. طول این سرسره به 449 متر می‌رسد و دارای تونل‌ها تاریکی است که هیجان مسافر را دو چندان می‌کند. نکته قابل توجه در مورد این سرسره آن است که زمانی که از تونل‌های آن عبور می‌کنید، آب بر سرو صورت شما می‌ریزد، پس بالا نگاه نکنید و مواظب چشمان خود باشید.

سرسره آکوآکندا: از جمله بلندترین سرسره‌های تیوپی جهان است که با خانواده و دوستان می‌توانید از آن اذیت ببرید. این سرسره تونل مانند و تاریک، به شکل مار بوده و بعد از گذشتن از پیچ و تاب‌های مهیج آن با سرعت 35 کیلومتر بر ساعت درون استخر پرتاب می‌شوید.

سرسره Odyssey of Terror: از دیگر سرسره‌های گروهی این پارک است که به همراه خانواده و دوستان می‌توانید از آن استفاده کرده و لذت ببرید. این سرسره نیز به گونه‌ای است که بعد طی مسیر پر پیچ و خم طولانی، درون آب پرتاب می‌شوید. کسانی که این سرسره را برای سوار شدن انتخاب کرده‌اند، آن را ترسناک‌ترین سرسره گروهی پارک آبی آتلانتیس دبی معرفی کرده‌اند.

سرسره‌های تک نفره یا انفرادی

در صورتی که می‌خواهید به تنهایی از سرخوردن و سقوط از سرسره لذت ببرید، سرسره‌های تک نفره بهترین گزینه است. سرسره‌های تک نفره و رقابتی نیز از دیگر سرسره‌های موجود در پارک آتلانتیس است. در ادامه برخی از بهترین سرسره‌های تک نفره این پارک را معرفی و بررسی می‌کنیم. در این صورت زمانی‌که بلیط پارک آبی آتلانتیس دبی رو ارزان‌تر از نمایندگی فروش بلیط دبی در ایران تهیه کنید، با خیال آسوده می‌توانید از این امکانات استفاده کنید.

سرسره پرش ایمان: به این سرسره ایمان می‌گویند؛ چرا که باید به طراحان آن ایمان داشت. طراحی این سرسره به گونه‌ای است که تقریبا عمودی است و فرد را به دل استخر کوسه می‌فرستد. به جرات می‌توان گفت یکی از ترسناک‌ترین و هیجان‌انگیزترین سرسره‎های پارک آتلانتیس، سرسره پرش ایمان است.

سرسره زومرانگو: این سرسره دارای پیچ و تاب های عجیب و غریب و هنرمندانه است که استفاده کنندگان از آن را شگفت‌انگیز می‌کند. پیچ‌های این سرسره به گونه‌ای طراحی شده است که لحظاتی دچار بی وزنی شده و پس از آن به سطح زمین باز می‌گردید. این سرسره دارای ابعادی برابر با طول 156 متر، عرض 14 متر عمق 25 متر است.

سرسره Vortex: به جرات می‌توان گفت بهترین و هیجانی‌ترین سرسره از سرسره‌های پارک آبی آتلانتیس دبی است. این سرسره نیز پیچ و خم‌های بسیاری دارد، تا جایی که ممکن است حالتان دگرگون شده، دچار سرگیجه شوید. انتهای سرسره به استخر ختم می‌شود و گزینه‌ای مناسب برای کسانی است که بدون ترس می‌خواهند هیجان سرسره سواری را تجربه کنند.

سرسره انتقام خدایان: این سرسره دارای محفظه‌ای پر از پیچ و تاب است که وقتی وارد آن شوید، ترس و هیجان در شما برانگیخته می‌شود. پس از در استخری امن فرو می‌روید. به این سرسره انتقام می‌گویند؛ چرا که گویی گرفتار خشم خدایان شده‌اید. پیچ و تاب حکم خشم خدایان و استخر حکم راه نجات را دارد.

سرسره Blackout: این سرسره لقب خواهر خوانده سرسره پرش ایمان را دارد و نام دیگر آن سرسره بیهوشی است. یکی از ترسناک‌ترین سرسره‌های پارک آتلانتیس است و شکلی تقریبا عمودی دارد که با سرعتی بسیار بالا و دور از ذهن فرد را به سمت استخر آب می‌برد. سوار شدن این سرسره برای کسانی که می‌ترسند و مشکلات قلبی دارند، توصیه نمی‌شود.

سرسره Slitherine: این سرسره دو قلو از جمله بهترین سرسره‌های تک نفره پارک آتلانتیس است که برای کسانی که به همراه دوستان یا اعضای خانواده به این پارک آمده‌اند، مناسب است. یک نفر در سمت چپ و دیگری در سمت راست قرار گرفته و می‌توانند با یکدیگر مسابقه دهند و کسی که زودتر به انتهای سرسره برسد، برنده می‌شود. بهترین سرسره رقابتی موجود در پارک است.

ارز | ایران

آشنایی با تفریحات و امکانات دیگر پارک آبی آتلانتیس دبی

علاوه بر سرسره و استخرهای آنان که در موردش صحبت کردیم، امکانات تفریحی دیگری نیز برای مسافران و بازدیدکنندگان در این پارک وجود دارد. وقتی وارد این پارک می‌شوید، با تفریحات بسیاری روبه‌رو می‌شوید. بعد از تفریح و گشت و گذار، برای رفع خستگی و استراحت می‌توان از هتلی که در همان حوالی است، ینی هتل آتلانتیس استفاده کنید. در ادامه به معرفی برخی دیگر از تفریحات این مجموعه می‌پردازیم:

شیرجه آزاد و موج‌سواری

موج سواری بر امواج مصنوعی و شیرجه آزاد از صخره‌های بلند پارک آتلانتیس از هیجانات جذابی است که در این پارک می‌توانید تجربه کنید. پس از دادن لوازم مورد نیاز برای موج سواری و بیان کردن نکات لازم برای حفظ امنیت، می‌توان موج‌سواری را آغاز کرد. در بخش شیرجه آزاد نیز به بخش مربوطه رفته و لذت پریدن از صخره‌های بلند پارک درون استخری با عمق زیاد را کسب می‌کنید. باید توجه داشت که استفاده از هریک از این بخش‌ها مستلزم پرداخت هزینه و دریافت بلیط است.

بازدید از کوسه‌های پارک و دیگر حیوانات

در پارک آبی آتلانتیس حیوانات زیادی نگهداری می‌شود که بعد از یک تفریح هیجان انگیز می‌توانید از دیدن آن‌ها لذت ببرید. کوسه‌ها یکی از محبوب‌ترین حیوانات این پارک برای اکثر کودکان و سایر بازديدکنندگان هستند. بازدید از بخش حیوانات برای همگان حتی کودکان توصیه می‌شود.

رستوران و کافه

بعد از یک تفریحات هیجانی و عالی، یک نوشیدنی با کیفیت یا غذایی عالی، گزینه‌ای خوب است. در این پارک شاهد رستوران‌ها و کافه‌های با کیفیت هستید. نکته گفتنی آن است که اجازه ندارید از بیرون مجموعه خوراکی به داخل ببرید و چنانچه گرسنه شدید، می‌توانید از رستوران و کافه‌های این مجموعه استفاده کنید. علاوه بر این از رستوران مجزا و مجلل داخل هتل نیز می‌توانید برای صرف غذا و نوشیدنی استفاده کنید.

محوطه مخصوص کودکان

چنان هر پارک دیگری، پارک آتلانتیس نیز دارای محوطه‌ای مخصوص برای کودکان است. واضح است که استفاده از سرسره‌های ترسناک و غول‌آسای این پارک دارای محدودیت سنی هستند و استفاده از آن‌ها برای کودکان امکان‌پذیر نیست، از همین روی یک بخش مخصوص کودکان در این پارک وجود دارد که فرزندان شما در نهایت امنیت و تحت نظر افراد آموزش دیده می‌توانند در این محوطه به بازی و تفریح مشغول شوند.

ارز | ایران

تهیه بلیط پارک آبی آتلانتیس دبی

بلیط پارک آبی آتلانتیس دبی گزینه‌های مختلفی دارد که به شرح زیر است:

بلیط پارک آبی آتلانتیس: این نوع بلیط پارک آبی آتلانتیس دبی برای افراد ۷ سال به بالا است.

بلیط پارک آبی+ آکواریوم لاست چمبرز: این نوع بلیط شامل افراد ۷ سال به بالا می شود.

پارک آبی آتلانتیس: ورودی کودکان زیر ۷ سال

پارک آبی آتلانتیس+ آکواریوم لاست چمبرز: این بلیط برای کودکان زیر ۷ سال است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا