بازرگانیبرترین های کسب و کار

هزینه یادگیری تعمیرات آیفون چقدر است؟

آموزش تعمیرات موبایل pdf | آموزش تعمیرات موبایل با مدرک بین المللی

امروزه بسیاری از جوانانی که قصد دارند برای خود حرفه جدیدی را راه اندازی کنند، صنعت تعمیرات موبایل را به عنوان یک شغل پردرآمد برای خود انتخاب می کنند. در این میان باید در نظر داشته باشید که یادگیری تعمیرات آیفون یکی از بهترین حوزه های این صنعت بوده ولی شما باید دید خوبی نسبت به برخی از موارد داشته باشید. به عنوان مثال ابتدا مشخص کنید قصد دارید کدام حوزه از بخش تعمیرات را آموزش ببنید و سپس به سوالات دیگر در این بخش پاسخ دهید.

هزینه یادگیری تعمیرات آیفون

بدون شک هزینه یادگیری تعمیرات آیفون، یکی از اصلی ترین فاکتورهایی است که باید در نظر بگیرید. در ابتدا برای خود به یک سوال پاسخ دهید “چطور تعمیرات موبایل را یاد بگیریم؟” این پرسش می تواند میزان بودجه ای که باید در نظر بگیرید را مشخص کند. به عنوان مثال هزینه کلاس های آنلاین و مجازی نسبت به کلاس های حضوری بسیار مقرون به صرفه بوده و شما قدرت مانور بیشتری دارید. بر اساس فاکتورهای کنونی هزینه یادگیری کلاس های مجازی، معمولا نصف کلاس های حضوری بوده و از سویی نیز بازدهی آن قابل مقایسه نمی باشد.

دوره تعمیرات آیفون بهتر است یا اندروید؟

این پرسش، دومین موردی است که باید به آن پاسخ مناسبی داشته باشید. از نظر درآمدی، تقریبا می توان ادعا کرد هر دو حوزه یکسان هستند، ولی آیفون تحت تاثیر حساسیت هایی که به همراه دارد، در ازای تعمیرات، دستمزد کمتری را دریافت می کنید. از سوی دیگر به دلیل کم بودن تعداد کاربران آیفون در دنیا، میزان مراجعه کنندگان شما نیز نسبت به اندروید کمتر می باشد. از این رو اگر قصد دارید به پرسش ”چطور تعمیرات موبایل یاد بگیریم؟“ جواب دهید، بهتر است در این میان سیستم عامل مد نظر را نیز برای خود انتخاب کنید.

انواع دوره های آموزش تعمیرات موبایل

اگر بحث نحوه برگزاری کلاس که پیش از این در مورد آن صحبت کردیم را کنار بگذاریم، اصلی ترین مبحث موردنظر، سطح دوره است. در دوره تعمیرات آیفون، دوره ها به دو سطح مبتدی و پیشرفته تقسیم می شوند. در بخش مبتدی، موظف هستید مفاهیم ابتدایی را آموزش دیده و در صورت اتمام دوره، به عنوان یک تعمیرکار مبتدی و یا کارآموز، فعالیت خود را شروع کنید. در این بخش از آنجایی که شما تازه با مفهوم تعمیرات آشنا می شوید، بهتر است تعمیرات بسیار پیشرفته مانند پردازنده و هارد را قبول نکنید. هنگامی که تمامی این سطوح را به اتمام رساندید زمان آن فرا رسیده که بخش پیشرفته را نیز آغاز کنید. در این سطح بر اساس تجربه ای که کسب کرده اید، موارد بسیار تخصصی مانند تعویض پردازنده و هارد نیز به شما آموزش داده می شود و شما با اتمام مفاهیم آموزش داده شده، برای خود مرکز تعمیرات تخصصی آیفون را راه اندازی کنید.

آیا بدون پیش نیاز می توانیم تعمیرات موبایل یاد بگیریم؟

تعمیرات موبایل، یکی از حوزه هایی به حساب می آید که شما احتیاجی به پیش نیاز ندارید و تنها باید نسبت به کارهای فنی، استعداد و هنر داشته باشید. هنگامی که دوره های تعمیرات آیفون را پشت سر گذاشتید، باید وسایل مورد نیاز برای تعمیرات را خریداری کرده و سپس نسبت به راه اندازی یک کارگاه اقدام کنید.

چطور تعمیرات موبایل را یاد بگیریم؟

این سوال اصلی ترین موردی هست که باید پیش از شروع حرفه خود در این صنعت به آن پاسخ دهید. ما به شما پیشنهاد می کنیم از میان تمامی دوره های تعمیرات آیفون، به مراکزی مراجعه کنید که نه تنها فرصت یادگیری را برای شما فراهم می کند، بلکه در بخش کارآموزی نیز شناخته شده باشند. رایان کمپانی را ما به عنوان یکی از دوره هایی معرفی می کنیم که در طی چندین سال فعالیت خود، توانسته دوره های تعمیرات تخصصی آیفون را به نحو احسنت برای شما برگزار کند.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا