بازرگانیبرترین های کسب و کار

ترندهای محبوب دستبند چرم و طلا در سال 2024

معرفی ترندهای دستبند طلا در ۲۰۲۴

دستبند چرم طلا از محبوب‌ترین و پر طرفدارترین اکسسوری‌هایی است که هر ساله ترندهای جدید آن مطرح می‌شود و دوست داران طلا، به دنبال خرید و دسترسی به آن ترندها هستند. به طور کلی، در ایران نیز، دستبند طلا بسیار محبوب و پر طرفدار است و طراحان اکسسوری روزانه در پی طراحی و ساخت انواع مدل‌های جدید و زیبا از آن هستند. می‌دانیم که ترندهای طلا و جواهر، هر ساله تغییر می‌کنند؛ امسال نیز ترندهای بسیار جذابی مطرح شده‌اند که امروز و در این مقاله قصد معرفی کردن ترندهای دستبند طلا در سال ۲۰۲۴ را داریم.

ما امروز و در این مقاله قرار است در مورد دستبندهای طلا زیبا و جذاب سال ۲۰۲۴ صحبت کنیم و ترندهای مطرح و پر طرفدار آن را به شما معرفی کنیم؛ همچنین چون دسترسی به چنین ترندهایی برای ما سخت است، گالری طلا لیلیوم همه روزه در حال طراحی و تولید انواع اکسسوری طلا منطبق با آخرین ترندهای جهانی است؛ لذا پس از معرفی هر ترند، یک مدل دستبند طلا زیبا و جذاب از آن ترند را نیز به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید خرید دستبند خاطره انگیزی را تجربه کنید. پس تا انتهای این مقاله با لیلیوم همراه باشید.

اولین ترند دستبند طلا در سال ۲۰۲۴: دستبندهای مینیمال و ساده

اولین ترند بسیار جذاب و پر طرفدار دستبند طلا در سال ۲۰۲۴، انواع مدل‌های ساده و مینیمال است؛ یعنی مدل‌هایی که از طراحی بسیار ساده‌ای برخورداراند و در دسته طلاهای مینیمال قرار می‌گیرد. جنبش مینیمالیستی چندین سال است که خط مقدم ترندهای طلا و جواهر بوده و جالب است که امسال نیز این ترند مطرح شده و همچنان مدل‌های بسیار زیادی از دستبند طلا با این طرح، طراحی و ساخته می‌شوند.

ما در ادامه شما را با یک مدل دستبند طلا مینیمال از گالری طلا لیلیوم آشنا می‌کنیم که اگر قصد خرید دستبند مینیمال را داشتید، بتوانید روی لیلیوم حساب کنید.

·         دستبند طلا تیفانی منها؛ متفاوت اما زیبا

اگر دلتان یک دستبند خاص، جذاب و ماندگار می‌خواهد؛ دستبند طلا تیفانی منها می‌تواند یک انتخاب طلایی و زیبا باشد. به شما پیشنهاد می‌کنیم برای خرید دستبند، حتماً یک گزینه را برای این دستبند طلا خالی بگذارید! دستبند طلا تیفانی منها که در دسته النگوهای طلا قرار می‌گیرد؛ یکی از مینیمال‌ترین و جذاب‌ترین اکسسوری‌های گالری لیلیوم است که مدل آن به شکل یک النگو است که در قسمت روی آن دو خط به صورت موازی قرار دارند. چون طراحی این دو خط موازی به شکل منها است، نام این دستبند طلا را تیفانی منها گذاشته‌اند.

دومین ترند دستبند طلا در سال ۲۰۲۴: انواع دستبندهای زنجیری و النگوهای طلا

دومین ترند دستبند طلا در سال ۲۰۲۴، انواع دستبندهای زنجیری و النگو طلا است و جالب است که امسال هر دو نوع این دستبندهای طلا مطرح شده‌اند و این، برای استفاده و خرید شما بسیار راحت است. چرا که دستبندهای زنجیری و النگو را همه دوست داران طلا در خانه دارند و یا تمامی گالری‌های طلا، به راحتی چندین مدل از آن‌ها را دارند.

ما در ادامه شما را با یک مدل دستبند طلا زنجیری و یک مدل النگو طلا از گالری طلا آشنا خواهیم کرد تا بتوانید در زمان خرید دستبند، آگاهانه و مطمئن اقدام کنید.

·         دستبند طلا زنجیری کارتیه؛ همیشه محبوب، همیشه جذاب!

اگر عاشق دستبندهای طلا زنجیری هستید که حلقه‌های آن سفت و محکم همدیگر را در آغوش گرفته باشند، دستبند طلا زنجیری کارتیه انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. این دستبند طلا، با طرح زنجیر کارتیه طراحی و ساخته شده است و از نمونه‌های پر طرفدار دستبند طلا به شمار می‌آید. همچنین این دستبند طلا، یکی از مدل‌های کلاسیک دستبند طلا محسوب می‌شود که همواره مد است و همه ساله ترند آن سال می‌باشد.

·         دستبند یا النگوی طلا فرکانس دو سر؛ فرکانس بالای زیبایی!

دستبند یا النگوی طلا فرکانس دو سر، یک دستبند طلا بسیار خاص و البته زیباست که برای شمایی که به دنبال یک دستبند فشن همیشه مد هستید، یک انتخاب فوق العاده است. این دستبند طلا، برای ست‌های کلاسیک و جذاب طراحی شده است و جزء آن دسته دستبندهایی است که بسیار چشم گیر و جذاب است.

طراحی این دستبند طلا توسط تیم گالری طلای لیلیوم انجام شده و تیم تولید، آن را به بهترین شکل و حالت ممکن تولید کرده‌اند. این دستبند یا النگو، یک نوار طلای محکم یا طوق مانند دارد که به شکل یک حلقه درآمده است اما از قسمت روی آن، این حلقه به دو سر تقسیم شده است که نوارهای فرکانس، در همین قسمت سر النگو قرار دارد.

سومین ترند دستبند طلا در سال ۲۰۲۴: طراحی‌های یونیک و منحصر به فرد

سومین ترند مطرح دستبند طلا در سال ۲۰۲۴، طراحی‌های یونیک و منحصر به فرد است. یعنی طراحی‌هایی که بسیار خاص و متفاوت هستند و شما در هیچ کجا مشابه آن را نخواهید یافت. گالری طلا لیلیوم، تمام اکسسوری‌هایش را با طراحی اختصاصی خودش طراحی و تولید می‌کند و این ترند جذاب سال ۲۰۲۴، به راحتی برای تمامی اکسسوری‌های گالری طلا از جمله دستبندهای طلا، صدق می‌کند.

ما در ادامه شما را با یکی از خاص‌ترین محصولات و اکسسوری‌های لیلیوم با طراحی یونیک و خاص، آشنا خواهیم کرد.

·         دستبند طلا (النگو) زحل؛ مثل گردش به دور زیبایی!

دستبند طلا (النگو) زحل، یکی از دستبندهای طلا جدید و درخشان گالری طلای لیلیوم است که نمونه عینی زیبایی در عین سادگی است. دستبند طلا زحل، به دلیل این که یک حلقه مانند دارد و روی آن یک نوار طلا قرار گرفته است مثل این که به دور آن می‌چرخد؛ شبیه سیاره زحل شده است و به همین علت، نام این دستبند طلا، زحل شده است.

دستبند طلا زحل، انتخاب تمام کسانی است که به دنبال یک دستبند طلا ساده اما خاص هستند و درخشش را دوست دارند!

دستبند دخترانه و زنانه ترند 2024 و امسال چه دستبندی مد است؟

دستبند ترند زنانه 2024 با شروع بهار معرفی می شوند. صنعت مد در حال آماده سازی برای ترند های لباس و اکسسوری می باشد. دستبند یک اکسسوری لازم برای خانم های زیبا است که می توانند جلوه زیبایی به لباس و تیپ او ببخشد. در سال جدید سبک های هیجان انگیزی به صنعت مد اضافه شده اند و اگر می خواهید  دستبند های ترند امسال را  بدانید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

دستبند زنانه جدید

دستبند درشت کارتیر یکی از محبوب ترین مدل های دستبند در سال 2024 هست که از حلقه های بزرگی تشکیل شده اند. این دستبند ها را از چوب و رزین و آلیاژ مس در رنگ های متفاوت می سازند. شما می توانید یک دستبند درشت را به تنهایی بپوشید تا ظاهری چشم نواز داشته باشید. در ادامه به چند دستبند ترند درشت ایتالیایی برای سال 2024 می پردازیم:

دستبند طرح می ویدا (Mi Vida)

“Mi vida” در اسپانیایی به معنای “زندگی من” است و اغلب به عنوان یک نام مستعار عاشقانه برای کسی استفاده می شود که بخشی از زندگی شماست و عاشق او هستید. بنابراین این دستبند یک هدیه ی بسیار عالی برای شخصی است که نمی توانید بدون آن زندگی کنید. این دستبند کاف معمولا از جنس نقره 925 و انواع فلزات دیگر در رنگ های متفاوت روانه بازار می شود و همچنین طراحی سیم مانند جذاب و روکش درخشان این دستبند هر بیننده ای را مجذوب خود می کند.

دستبند ترند طرح حیوانات

به نظر می رسد استفاده از طرح پوست و اعضای حیوانات هرگز از مد نمی افتد و همیشه طرفداران خاصی داشته است. برند ایتالیایی Gaema با ایجاد طرح ببر روی دستبند های مربعی خود، ترند بسیار دلربایی را وارد صنعت مد کرده است. جنس این دستبند از نقره 925 است و تراشکاری آن به روش های سنتی جواهرسازی انجام می گیرد.

دستبند ترند زنانه گرومت

جواهرسازان ایتالیایی این نوع تکپوش انحصاری را از طلای 18 عیار با عشق می سازند. طراحی این زیورآلات نفیس به شکل منشور های سه بعدی است که نور را از هر زاویه ای جذب می کند و توجه همه را به خود جلب می کند. جنس این دستبند دخترانه ترند معمولا از طلای زرد 18 عیار خالص می باشد که ساخت آن 20 روز طول می کشد و برای سالها از مد نمی افتد.

دستبند مرواریدی اصل

دستبند مروارید اصل همیشه یکی از جواهرات کلاسیک و جاودانه هست که در سال 2024 در حال بازگشت به دنیایی مد می باشد. طراحان جواهرات دستبند های مروارید را با اشکال و رنگ های مختلف با چرم یا فلزات گرانبها ترکیب می کنند. با این دستبند ها به ظرافت لباستان کمک کنید و ظاهری مینیمالی داشته باشید. می توانید دستبند های مرواریدی را با دستبند های دیگر بپوشید و یک ترکیب خاص چندلایه را تشکیل دهید.

دستبند‌های چرمی: این دستبندها با طراحی‌های ساده و اما شیک از جمله دستبندهایی. با نوارهای چرمی با رنگ‌ها و الگوهای مختلف موجودند که می‌توانند به استایل شخصی شما افزود شوند.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا