بازرگانیبرترین های کسب و کار

استفاده از تقویم رومیزی در بازاریابی کسب و کارها

تقویم رومیزی

به احتمال زیاد تا به حال تقویم های رومیزی را در ادارات و بانک ها و روی اکثر میز های اداری مشاهده کرده اید. تقویم رومیزی همانطور که از نامش پیداست شمارش روش های سال و مناسب های روز های بخصوصی از سال را نشان می دهد اما کاربرد این محصول به همین کار ختم نمی شود چرا که شما می توانید از این کالا و یا سررسید در امر تبلیغات و بازاریابی هم استفاده کنید. بدین شکل که شعار های تبلیغاتی و لوگو شرکت یا برندتان را روی آن به چاپ برسانید تا هر کسی که تقویم را می بیند توجهش به سمت تبلیغات هم جلب شود، همان طور که می دانید هدف از تبلیغات هم فروش است، و در نهایت به فروش بیشتر و افزایش تعداد مشتریان شما منجر شود. اما مزایای تقویم رومیزی در بازاریابی نیاز به توضیحات بیشتری دارد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

تقویم رومیزی | تقویم رومیزی ۱۴۰۲

تاثیر استفاده از تقویم رومیزی در بازاریابی

بازاریابی یعنی پیدا کردن بازار مناسب و بازار مناسب یعنی مشتری. پس به عبارت دیگر هدف ما از بازاریابی مشتری یابی و تبدیل افراد رهگذر به مشتری است. تاثیر اول و مهم ترین تاثیر تقویم رومیزی اختصاصی در بازاریابی، طول عمر است. طول عمر یعنی مشتری شما برای مدت طولانی و پی در پی از کالای شما استفاده می کند و رفته رفته ترقیب می شود که از شما خرید کند. بگذارید شما را با ذکر یک مثال تفهیم کنم.

فرض کنید که تقویم شما دارای تبلیغ یک سوپر مارکت است، مشتری دارد بدنبال کلید ماشینش می گردد که ناگهان تقویم و یا همان تبلیغ را می بیند و خود به خود رقبت پیدا می کند که از سوپر مارکت شما به عنوان مقصد خرید بعدی استفاده کند و بدین شکل روند تبلیغ و فروش کامل می شود و شما مسیر فروش را طی کرده اید و تقریبا کار تمام است. حال که دیدید چگونه یک تقویم می تواند فروش شما را بالا ببر به شما پیشنهاد می شود که بخش سخن آخر را که به یک جمع بندی درباره مزایای استفاده از تقویم رومیزی + تاثیر آن بر بازاریابی می پردازد را دنبال کنید.

در پایان

استفاده از هدایای تبلیغاتی برای مخاطبین کسب و کار شما می‌تواند بهترین گزینه برای ماندگاری در خاطر و وفاداری آن‌ها به شما باشد. تقویم رومیزی را می‌توان یکی از محصولات اثرگذار و پر کاربرد در این حوزه دانست. خصوصا اگر این محصول از طراحی خلاقانه‌ای برخوردار باشد، استفاده از آن نه فقط معطوف به یک سال، بلکه حتی به عنوان یکی از اکسسوری‌های ثابت بر روی میز کار مخاطبانتان قرار خواهد گرفت.

استفاده از تقویم رومیزی برای معرفی برند و حوزه فعالیت کسب و کارها می‌تواند یکی از انتخاب‌های بسیار هوشمندانه از جانب مدیر یک مجموعه باشد. آوای ارشیا انواع تقویم رومیزی در مدل های خاص و شرکتی را با بهترین قیمت تولید و عرضه می کند.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا